06 Eylül 2021
25 Fotoğraf
0

Alanya Gazipaşa’da Satılık Lüks Eşyalı 1+1 Daire & 1+1 Luxurious Furnished Flat for Sale in Gazipaşa

  1. Antalya
  2. Gazipaşa
  3. Pazarcı Mah
395,000 TL
İlan Numarası 614.713.965
45
Oda Sayısı 1+1
Bulunduğu Kat 4
Bina Yaşı 0
Banyo Sayısı 1
Balkon 1
Kullanım Durumu Boş
Site İçerisinde Hayır
Krediye Uygun Evet
Isıtma Klima
Eşyalı Evet
Kat Sayısı 4
Takaslı Evet
İlan Açıklaması
Gazipaşa'nın en işlek ve prestijli caddesi üzerinde bulunan suit dairemiz satılıktır. Kredi ve takasa da uygun olan daire, Gazipaşa’nın Deniz Yolu üzerinde, Rezidanslar Bölgesi olarak anılan muhitte yer alır.

Daire Özellikleri: 1 yatak odası ve 1 salona sahip 45 m2 genişliğindedir. Duşa kabinli şık tasarımlı banyosu, boydan pencereleri ve parke zeminiyle geniş bir görünüm sağlanmıştır. Minimal yaşamı tercih edenler için gerek konumu, gerekse iç özellikleri bakımından göz dolduran daire 4 katlı binanın 1. katında yer alır. Sade ve modern çizgilerin hakim olduğu, hem göze hitap eden hem de keyifle kullanacağınız sıfır eşyalarıyla birlikte satılıktır. Kuzey ve Doğu cephelerinden gün ışığını alır. Yatırıma uygun, yüksek kira getirisine sahiptir. Binada asansör ve otopark mevcuttur.

Konumu ve Ulaşım: Gazipaşa Alanya'ya 30 km uzaklıkta gün geçtikçe hızla büyüyen ve gelişen turizm ve tarım ilçesidir. Dairemizin denize uzaklığı 2,5 km, Gazipaşa Havaalanı’na mesafesi ise 2,5 km dir. Yeni yapıların inşa edildiği, rezidanslarla çevrili bir muhitte yer alması dairenin değerini arttırmaktadır. Toplu taşıma araçlarıyla ulaşım kolayca sağlanabilir. Bu daireye Nazar Emlak ayrıcalıklarıyla sahip olabilirsiniz.


Situated on the busiest and most prestigious street, our 1+1 suit apartment is for sale. Having suitibility for loan and swap, the apartment is in the District of Residences on sea route of Gazipaşa.

Features of Flat: There is 1 bedroom and 1 living room on 45 m2 area. With its designed shower cabined bathroom, overall windows and tiled floor, the flat has a wider outlook. It is quite attractive for minimal life lovers in terms of its location and interior designing. It is settled on the 1st floor of 4 floors building. Simple and modern style dominating apartment is for sale with brand new eyecatching furniture which you will enjoy to use. It takes daylight from North and East fronts. The flat has a good rental income if you want to make a future investment. Elevator and car park are available.

Location and Access: Gazipaşa is a tourism and agriculture city, developing fast which is 30 km far from Alanya. Our flat is 2,5 km away from the beach  and has 2,5 km distance to Gazipaşa Airport. Being around new buildings and surrounded by luxurious residences increase the value of the flat. Travelling is easy by public transportation. You can own this flat with the privileges of Nazar Estate.