18 Mayıs 2021
4 Fotoğraf
0

Yakıt Tank ve Depo Seviye Göstergesi - İbreli - 8 Renk Aydınlatma Seçeneği

  1. İstanbul - Anadolu
  2. Tuzla
  3. İçmeler Mah
145 TL
İlan Numarası 620.923.668
Türü Elektrik
Çıkma Yedek Parça Hayır
Durum Sıfır
Dış Ticaret Var
Toplu Satış Var
İlan Açıklaması İlan Konumu
YAKIT SEVİYE GÖSTERGESİ 

MARKA : HIZMAR 

ÜRÜN KODU : HG-11 

ÜRÜN AÇIKLAMASI : HIZMAR YAKIT SEVİYE GÖSTERGESİ

RENK : SİYAH

MONTAJ : 52 mm

ÇALIŞMA ARALIĞI : 0 - 190 OHM , 0 - 180 OHM , 10 - 180 OHM , 240 - 33 OHM , 240 - 30 OHM 

BESLEME VOLTAJI : 12 - 24 V

AYDINLATMA : KIRMIZI - YEŞİL - MAVİ - BEYAZ - GÜNIŞIĞI - SARI - TURUNCU - MOR VE OTOMATİK 1 DAKİKA SÜRE İLE DEĞİŞEN TÜM RENKLER 


AÇIKLAMA : Tekne yat ve deniz araçlarında bulunan yakıt tanklarında, makine yakıt tanklarında, jeneratör yakıt tanklarında, endüstri ve sanayi de kullanılan yakıt tank, depo vb. seviye ölçüm ve seviye kontrol istenilen her alanda kullanılmaya uygundur. Hızmar seviye göstergeleri, basit montaj ve elektrik bağlantısı, ekonomik, kaliteli yapısı sayesinde tercih sebebi olmaya devam ediyor. Hızmar seviye göstergelerinin arka kısmında bulunan buton sayesinde, birden fazla renk seçeneğiyle gösterge aydınlatmasını ayarlayabilir, tasarımını yaptığınız her panele uygun olarak kullanabilirsiniz. 

 

Hızmar Yakıt Seviye Göstergeleri , kalitesi, opsiyonel 8 renk seçeneği, 5 farklı omaj aralıklı çalışma seçenekleri ile Türkiye'nin en özellikli ibreli seviye göstergeleridir.   

HIZMAR


1998 yılından günümüze... Yerli üretim HIZMAR marka sıvı seviye sensörleriyle, seviye ölçüm sistemleri konusunda çözüm ortağınız olmaya devam ediyoruz. 23 senedir başta askeri/savunma sanayi, enerji, inşaat, ulaştırma, denizcilik, havacılık, uzay, güvenlik, medikal gibi alanlara özel sıvı seviye sensörü üretimleri yapmaktayız. Türkiye'de özel seviye sensörü üretimi konusunda tek olma özelliği taşımaktayız. Üretimlerimiz yakıt, su, yağ, süt, gıda, pis su, kirli su, kimyasal vb. sıvı olan her  tank/depo ve ortamda kullanılmakta olup, sıvıların özelliğine göre PVC veya Krom olarak üretilmektedir. Yerli üretim çalışmalarımız ve yurt dışına yapmış olduğumuz ihracatlarla ülkemiz ekonomisine doğrudan katkı sağlamanın gururunu yaşamaktayız.   

HIZMAR MARKA SEVİYE SENSÖRLERİYLE 

SEVİYE KONTROL ALTINDA