23 Temmuz 2021
29 Fotoğraf
0

Alanya Hacet Mahallesi’nde Satılık 2+1 Daire | 2+1 Flat for Sale in Alanya Hacet Neighborhood

  1. Antalya
  2. Alanya
  3. Hacet Mah
535,000 TL
İlan Numarası 622.726.030
110
Oda Sayısı 2+1
Bulunduğu Kat 3
Bina Yaşı 16-20
Banyo Sayısı 1
Balkon Var
Kullanım Durumu Mülk Sahibi
Site İçerisinde Hayır
Krediye Uygun Evet
Isıtma Klima
Eşyalı Hayır
Kat Sayısı 4
Takaslı Evet
İlan Açıklaması İlan Konumu
Şehir merkezinde yer alan, her yere yürüme mesafesindeki dairemiz uygun fiyat ve ödeme koşullarıyla satılıktır. Kredi ve takasa uygunluğu bulunan daire yatırım olarak ta kaçırılmayacak bir fırsat.

Dairenin Özellikleri: 110 m2 genişliğinde, 2 oda ve 1 salon, 1'er adet banyo ve wc'den oluşur. Caddeye bakan daire Batı ve Kuzey cephelerine sahiptir. Dairede ayrı mutfak ve biri barbekülü 2 adet balkon vardır. Binada asansör ve kendine ait otopark mevcuttur. İlerde kentsel dönüşüm fırsatına sahip daire, geleceğe yatırım olarak ta düşünülebilir.

Konum ve Ulaşım: Hacet Mahallesi, çevresi hareketli, bütün imkanların bulunduğu, her türlü ihtiyacınızı karşılayabileceğiniz avantajlı bir bölgedir. Çevresinde okullar, hastaneler, kamu kurumları, mağazalar ve marketler bulunur. Ulaşım oldukça kolaydır. Denize mesafesi 1 km dir. Bu daireye Nazar Emlak ayrıcalıklarıyla sahip olabilirsiniz.


2+1 Flat for Sale in Alanya Hacet Neighborhood

Located in the city center, within walking distance to everywhere, our apartment is for sale with reasonable prices and payment conditions. The flat, which is suitable for credit and swap, is an opportunity not to be missed as an investment.

Features of Flat: It is 110 m2 wide, consists of 2 rooms and 1 livingroom, 1 bathroom and WC. The apartment facing the street, has West and North fronts. The apartment has a separate kitchen and 2 balconies, one of which has a barbecue. The building has an elevator and its own parking lot. The flat with the opportunity of urban transformation in the future can also be considered as an investment for the future.

Location and Transportation: Hacet Neighborhood is an advantageous area where you can meet all your needs, with lively surroundings, all facilities. It is surrounded by schools, hospitals, public institutions, shops and markets. The transportation is easy. The distance to the sea is 1 km. You can own this flat with Nazar Estate privileges.