Gıda

aramanız için 545 ilan bulundu.
Seçili Kategoriler
Görünüm
Filtre

Filtre

Kelime
Adres
Fiyat Aralığı
TL
USD
EUR
GBP
Temizle
İlan Başlığı İlan Tarihi Adres Fiyat
Midye Dolma
Midye Dolma Türkiye-Ankara-Yenimahalle
1 TL
Midye Dolma
19 Nisan
Türkiye-Ankara-Yenimahalle
1 TL
KUŞBURNU ORGANİK MEYVE ÇAY VE MARMELAT İÇİN KG: 50 TL
50 TL
KUŞBURNU ORGANİK MEYVE ÇAY VE MARMELAT İÇİN KG: 50 TL
07 Mart
Türkiye-Erzincan-Çayırlı
50 TL
Çerkes Peyniri (Kuyeplij, Metekoy, Adigekuaye)
55 TL
Çerkes Peyniri (Kuyeplij, Metekoy, Adigekuaye)
11 Şubat
Türkiye-Ankara-Gölbaşı
55 TL
Gıda Gıda
Erzincan Tulum Peyniri ve Petek Bal
Erzincan Tulum Peyniri ve Petek Bal Türkiye-İstanbul - Avrupa-Beyoğlu
Ücretsiz
Erzincan Tulum Peyniri ve Petek Bal
11 Şubat
Türkiye-İstanbul - Avrupa-Beyoğlu
Ücretsiz
BİRYAĞ 18 LİTRE
BİRYAĞ 18 LİTRE Türkiye-İstanbul - Avrupa-Başakşehir
309 TL
BİRYAĞ 18 LİTRE
11 Şubat
Türkiye-İstanbul - Avrupa-Başakşehir
309 TL
4 Ü 1 ARADA KAHVE (TEK İÇİMLİK)
4 Ü 1 ARADA KAHVE (TEK İÇİMLİK) Türkiye-Konya-Karatay
Ücretsiz
4 Ü 1 ARADA KAHVE (TEK İÇİMLİK)
11 Şubat
Türkiye-Konya-Karatay
Ücretsiz
AKGÜNLÜK (BOSWELLİA SERRATA)
AKGÜNLÜK (BOSWELLİA SERRATA) Türkiye-Konya-Karatay
10 TL
AKGÜNLÜK (BOSWELLİA SERRATA)
11 Şubat
Türkiye-Konya-Karatay
10 TL

Gıda Ürünleri

Gıda ürünleri, insanların beslenmek için tükettikleri bütün ürünlere verilen genel addır. Bu kategori içerisinde, temel besin ürünleri, hazır yiyecekler, donmuş yiyecekler, hazır sıcak içecekler, atıştırmalıklar gibi farklı kategorilere ait ürünlere rastlamak mümkündür. Bu ürünlerden bazılarının, soğuk zincir bozulmadan kullanıcıya ulaşması büyük önem taşır. Bununla birlikte gıda ürünlerinin büyük kısmı, uygun şekilde paketlenmiş ve uzun süreli saklanabilir halde satışa sunulur. Bu sayede bu ürünleri depolamak ve uzun süreli kullanmak mümkündür. Ayrıca bu ürünlerin, üretimlerinde üretici firmalar belirli sağlık kurallarına uymak zorundadır. Bu zorunluluklar belirli devlet kurumları tarafından denetlenir. Bu denetlemeler sonrasında, gıda ürünlerine belirli sertifikalar verilir. Siz de satacağınız gıda ürünleriyle alakalı, Sektörden.com üzerinden sınırsız sayıda ilan açabilirsiniz. Sektörden.com, üzerinden satışa koyacağınız ürünlerin satış komisyon oranlarını da siz belirlersiniz. Bu sayede, satmak istediğiniz ürünleri Sektörden.com üzerinden kolaylık birçok alıcıya ulaştırırsınız.

Gıda Ürünleri Fiyatları

Piyasada satışa sunulan gıda ürünlerinin fiyatları, belirli sebepler dolayısı ile farklılık gösterir. Bu sebeplerden birisi, ürünün paketlenme şeklidir. Bir ürün, daha maliyetli paketleme ve saklama koşullarına sahipse, bu ürünün satış fiyatı da daha yüksek olacaktır. Bununla birlikte, satılan ürünün elde edilme sürecinin ne kadar zor ve efor gerektiren bir iş olduğunda fiyatı etkiler. Ayrıca, satılan ürün içerisinde yurt dışından ithal edilen malzemeler bulunuyorsa, bu ürünün fiyatı da daha yüksek olacaktır. Bunların yanı sıra ürünün ne kadar miktarlarda paketlendiği de fiyatı etkileyecektir. Daha büyük paketlerde satılan ürünler, genellikle kilogram başına daha uygun fiyatlara gelecek şekilde satılırlar.

Gıda Ürünleri Seçiminde Dikkat Edilmesi Gerekenler

Gıda ürünü seçiminin dikkatli bir şekilde yapılması damak tadını etkileyeceği gibi insan sağlığı açısından da ciddi bir önem taşır. Dikkat etmeniz gereken hususlardan belki de en önemlisi, alacağınız ürünün hangi koşullarda saklanması gereken bir ürün olduğudur. Alacağınız ürünün saklama koşullarını, önceden bilmeli ve bu koşullara uygun saklamalısınız. Ayrıca seçeceğiniz ürünlerin, gerekli sağlık ve kalite sertifikalarını barındırdığın da emin olunuz. Ayrıca alacağınız ürünün, uzun saklama koşullarına uygun bir şekilde paketlenip paketlenmediğini göz önünde bulundurmalısınız.
Anasayfa Kategoriler İlanlar Ücretsiz İlan Verenler
Popüler Kategoriler