Faydalarımız

Yenilikçi ve Benzersiz sektorden.com Kullanıcılarına Hangi Benzersiz Avantajları Sunar?

Sen de Sat mottosuyla yola çıkan, 50 kişilik Ar-Ge ekibi ile 12 yıl süren çalışmalarının sonucunda sektorden.com ortaya çıkmıştır.

Ücretsiz ve sınırsız ilan verebileceğiniz bu dijital platformda “Sat-Sattır” sisteminin karlı ticaretini kullanabilirsiniz. Satıcılar tarafından belirlenen ödül komisyon sistemi ile, satışı yapan ilk kişi olmanız halinde bu ödülü kazanabilirsiniz. Ödül komisyon ürünü ilk satan kişiye ödenmektedir. Bu sayede devamlı ekip sahibi olmanın temel maliyetinden kurtulmuş olursunuz. sektorden.com’un kullanıcılarına sunduğu benzersiz avantajlardan bazıları şunlardır;

 • sektorden.com, klasik satış sitelerinden farklı olarak, dijital işletmeler sayesinde sizin yerinize ürün ve hizmetlerinizi satacak kişileri size kazandırır.
 • sektorden.com’a satıcılar ve alıcılar ücretsiz üye olabilir ve ücretsiz ilan hakkından faydalanabilir.
 • Dünyanın ilk dijital aracılık ve satış platformu olan sektorden.com ile satın almak istediğiniz her ürün için sınırsız talep oluşturma hakkına sahip olacaksınız.
 • Kendi satış ekibiniz olmadan veya çevrenizdeki kişileri bağlı olmadan, sizin için çalışan büyük ve yetkin aracı ekibiniz olabilir. Bu sayede maliyetlerinizi önemli ölçüde azaltabilirsiniz.
 • 7’den 70’e herkese ihtiyaçları doğrultusunda imkân sağlayan sektorden.com ile sınırsız satış ilanı verebilirsiniz.
 • sektorden.com ile dijital işletmeler, Türkiye’nin ve Dünya’nın her yerinden portföy sahibi olabilirler.
 • Üstelik tüm bu harika avantajlar için kesinlikle ücret ödemezsiniz. Yalnızca dijital işletmelere ödeyeceğiniz ödül komisyon bedeli vardır. Onu da siz dilediğiniz gibi belirleyebilirsiniz.

Bu dijital platformda satmak istediğiniz ürünün ilanını verdiğinizde hiçbir ücret ödemezsiniz. Aynı şekilde almak istediğiniz ürün için talep ilanı oluşturduğunuzda sizden herhangi bir ücret talep edilmez. Sat-Sattır mantığı ile çalışan bu dijital satış sistemi, dijital işletmelere özel geliştirilen dünyadaki ilk sosyal satış platformudur. Kendine özel yenilikçi modeli sayesinde herkes “Sat-Sattır” sistemi ile kazanç sağlamaktadır. Bu model ile ürün sahipleri ürünlerini hızlıca dijital işletmeler sayesinde satabilir, binlerce hazır satılık ürüne ve ilana ulaşabilir. Dijital işletmeler portföylerini daha da fazla genişletebilir ve sirkülasyonu hızlandırabilirler.

Dijital işletmeler sisteme yüklenen ilanları arkadaşlarıyla kolayca paylaşabilirler. İlanlara uygun müşterileri ve alıcıları hızlıca ve kolaylıkla bulabilirler. Böylelikle sektorden.com sayesinde ilan sahipleri ilanlarında hızlı sonuçlar alabilmektedir. Ürün talep eden kişiler ise talep ettikleri ürüne kolaylıkla ulaşabilirler. sektorden.com’a satıcı, alıcı yada dijital işletme olarak katılabilirsiniz. Dijital işletme olarak kendi portföyünüzü oluşturabilirsiniz.

 

sektorden.com’u Diğer Platformlardan Ayıran En Önemli Özellikler Nelerdir?

Sektorden.com satıcıları, dijital işletmeye sahip olan satış danışmanlarını, bireysel alıcıları ve kurumsal alıcıları bir araya getiren dijital köprü görevi gören sosyal bir platformdur. Yeni Dünya’nın ilk dijital aracılı satış sitesi olan sektorden.com ücretsiz ve sınırsız ilan verebileceğiniz dijital satışın kolay yoludur. Gayrimenkul, otomotiv, sanayi, dış ticaret, tekstil, bilişim, kimya, mobilya, teknoloji, yapı, sağlık, kozmetik, turizm, enerji, tarım, gıda, eğitim ve medya sektörü alanlarında özel ve etkili çözümler sunmaktadır. Bu geniş portföy içerisinde, dijital işletmeleri de binlerce ürünü sahiplenerek satma imkanına kavuşmaktadır.

Sat-Sattır modeli ile çalışan ilk satış platformu olan sektorden.com Dünya’daki ilk dijital sosyal satış sistemidir. Kendine özel ve benzeri olmayan iş modeli sayesinde iş dünyası için yeni bir nefes olacaktır.

sektorden.com’un sistemindeki en belirgin özellik, dijital işletmeye yani satış danışmanına ödenecek olan tutardır. Benzer platformlarda komisyonu sistem ya da belirli bir oran dahilinde belirlenirken, sektorden.com’da komisyon oranını belirlemek tamamen satıcıya aittir. Satıcı, kendi gelir-gider oranlarını gözeterek dilediği ödül komisyonunu kendisi belirleyebilir.

sektorden.com’un bayilik opsiyonu da mevcuttur. İstanbul-Konya haricinde diğer illere 1 adet bayilik verilmektedir. Bayilik hizmetinden yararlanmak istiyorsanız bizimle iletişime geçip bayilik formu doldurarak bilgi alabilirsiniz.

 

Neden sektorden.com Sistemini Tercih Etmelisiniz?

sektorden.com ile istediğiniz tüm sektörlerde alanında uzman dijital işletmeler ile çalışabilir ve satış yaptırabilirsiniz. Hemen hemen her sektorden kategoriyi içerisinde barındıran ve geniş kitlelere hitap eden bu dijital platform sayesinde hızlı, güvenli ve sorunsuz bir satış-alış süreci yaşarsınız.

“Sat-Sattır” modeli ile yurtiçi ve yurtdışında bulunan satış danışmanları sayesinde satışın zorlu sürecini yaşamak zorunda kalmazsınız. sektorden.com’da yerinizi aldığınız zaman ürünlerinizi yüzbinlerce dijital işletme ve alıcı görebilecektir. Aynı şekilde almak istediğiniz hizmetlere ve ürünlere de dijital işletmeler sayesinde kolaylıkla ulaşabileceksiniz.

İş dünyasının önemli kazançlarından biri olan zaman artık sizin için çok daha verimli geçiyor olacak. Bir kişiye bağlı kalmadan zamanınızı verimli bir şekilde kullanarak yüzbinlerce dijital işletme ile profesyonel hizmetlerden faydalanabileceksiniz. Sadece bu kadarı ile sınırlı kalmayan sektorden.com bütün ürünlerinizi/hizmetlerinizi satmak ve sattırmak için geniş bir potansiyele sahiptir.

sektorden.com’da yer almak istemenize neden olacak bir kriter de bireysel ya da kurumsal kullanıcı ayrımının olmamasıdır. İşinizi ister profesyonel şekilde yapıyor olun isterseniz ek gelir kazanmaya çalışın, sektorden.com sizin için dijital işletme , satıcı ve alıcıları bir araya getiriyor olacak.

İlan verenlerin ve talep edenlerin arasındaki bağlantı noktası olan dijital işletmeler ile satış potansiyelinizi artırabilir ve önceden ulaşamadığınız kişilere/bölgelere ulaşabilirsiniz. Portföyünüzü hem içeride hem de dışarıda paylaşarak hızlı satış fırsatları yakalayabilirsiniz. Bölge dışında da çalışma fırsatı elde edebilirsiniz.

 

Kısaca neden sektorden.com’u tercih etmelisiniz;

 • Hızlı satış imkânı
 • Geniş network ağı
 • Her ilan için birden fazla dijital işletme imkânı
 • Aradığınız ürünü/hizmeti talep etme imkânı
 • Ücretsiz ilan verebilme özelliği
 • Yurtiçi ve Yurtdışı satış/alış imkânı

 

sektorden.com’un sistemindeki her kullanıcı için farklı avantajları bulunmaktadır. Ancak onları bir arada tutan ve herkese hitap eden bu platformun amacı tektir; “Herkese kazandırmak!”. Bu sloganla yola çıkan sektorden.com, sistemindeki kullanıcıları bir araya getirerek herkesin fayda sağlamasını hedeflemektedir.

Dijital işletmeler ürün/hizmet yelpazesini genişleterek daha çok kişiye ulaşıp satış yapabilirken, alıcılar ihtiyaçları olan ürünleri ve hizmetleri kolay bir şekilde bulabilirler. Satıcılar ise daha çok kişiye ulaşarak hem yurtiçinde hem de yurt dışında satış yapma ve hacimlerini büyütme imkanına sahip olurlar.

Siz de şimdi sektorden.com’a katılarak gücünüze güç katın!

 

Anasayfa Kategoriler İlanlar Ücretsiz İlan Verenler
Popüler Kategoriler