Konut

aramanız için 0 ilan bulundu.
Seçili Kategoriler
Görünüm
Filtre

Filtre

Kelime
Adres
Fiyat Aralığı
TL
USD
EUR
GBP
Oda Sayısı
Bulunduğu Kat
Bina Yaşı
Banyo Sayısı
Balkon
Kullanım Durumu
Site İçerisinde
Eşyalı
Kat Sayısı
m² (Net)
m² (Brüt)
Temizle
İlan Başlığı İlan Tarihi Adres Fiyat

Konut İlanları

Konut ilanları kategorisinde satılık ve kiralık olmak üzere birçok mekan bulunur. Konutlarda daire, müstakil, villa, yalı veya rezidans özelliğine sahip seçenekler vardır. İlanlarda konutun yeri, adresi ve ulaşım imkanları ile ilgili açıklamalar yer alır. Ayrıca metrekaresi, banyo, oda sayıları ve katı da detaylı bilgiler arasındadır. Satılık konut ilanlarında evin güncel durumunu inceleyebilir ve resimlerini detaylı olarak inceleyebilirsiniz. Kimi alıcılar için önemli kriterlerden olan bina yaşı ilgili bilgiye ulaşabilirsiniz. Kiralık konut ilanlarında ise dönemlik, günlük veya süresiz seçenekleri bulmak mümkündür. Aradığınız özelliklere ve bölgeye göre filtreleme yapabilir ve tüm ilanları inceleme zahmetinden kurtulabilirsiniz. Kiralık konut özellikleri içerisinde yer alan kiralık villa, yalı, daire ve rezidans kategorilerinde eşyalı veya eşyasız ilanları değerlendirebilirsiniz. Sektörden.com sayfasına üye olarak iş alanlarından, konut ilanlarına kadar pek çok konuda hızlı ve pratik çözümler bulabilirsiniz. Sayfanın sunduğu filtreleme imkanı sayesinde kendi kriterlerinizi belirleyerek ve size en uygun seçenekleri inceleyebilirsiniz.
 

Konut Fiyatları

Konut fiyatları kiralık evler ve satılık evlerde değişen rakamlar ile kullanıcılara sunulur. Konut kategorisinde farklı özelliklere sahip birçok mekan yer alır. Her bütçeden kullanıcının kendine uygun özelliklerde konut seçeneklerini bulması mümkündür. Kiralık ve satılık konutlarda evin yapısı, durumu ve oturum özellikleri fiyatı değiştirir. Ayrıca adrese göre belirlenen fiyatlarda her ilin kendi fiyat ortalaması vardır. Güzergah, ulaşım imkanları, site olma durumu, güvenlik ve daha pek çok ayrıntı fiyatın değişmesinde etkili olur. Ayrıca konutlarda fiyatlar eşyalı veya eşyasız olarak belirlenerek ilan verilir. Binalarda giriş kat veya kot olan daireler fiyat bakımından uygun olurken aynı özelliklerdeki yüksek kat dairelerin kat farkı, cephe farkı fiyatı yükseltir.
 

Konut Seçiminde Dikkat Edilmesi Gerekenler

Konut tercih edilirken öncelikle kiralık veya satılık olmasına dikkat edilmelidir. Bütçenin baştan belirlenmesi ve ona uygun hareket edilmesi gerekir. Kredili satın alınacak evlerde konum, yapı, çevre, imkanlar gibi dikkat edilmesi gereken unsurların dışında kredili alıma uygunluğu önemlidir. Kiralanacak evlerde ise aracı ile iletişim kurulabilir veya doğrudan ev sahibi ile işlem yapılabilir. Tercih edilen muhitteki evler karşılaştırılmalı ve en uygun olanı seçilmelidir. Konutta yaşayacak kişi sayısına göre metrekare önemli olup kalabalık ailelerin büyük mekanları tercih etmesi uygundur. Ayrıca çocuklu ailelerde okul, park, sağlık kuruluşu, alışveriş merkezi gibi yerlere konutun yakın olması avantajdır. Satın alınan evin iç yapısı incelenmeli ve değiştirilmesi gereken yerlerin maliyeti hesaplanarak karar verilmelidir.
Anasayfa Kategoriler İlanlar Ücretsiz İlan Verenler
Popüler Kategoriler