Endüstri 594 ilan bulundu

Ücretsiz İlan Ver
İlan Başlığı İlan Başlığı İlan Tarihi Ülke/İl/İlçe Fiyat
Tekli Islak Mendil/Dezenfektan Dolum Makinesi
Durum : Sıfır
Dış Ticaret : Var
27/10/2021
Türkiye, İstanbul - Anadolu, Kartal
135,000 TL
110×90 tam otomatik balyalama pres makinesi
Durum : Sıfır
Dış Ticaret : Var
22/10/2021
Türkiye, Konya, Karatay
800,000 TL
مكبس بالات كامل أتوماتيك 110×90
Durum : Sıfır
Dış Ticaret : Var
22/10/2021
Türkiye, Konya, Karatay
800,000 TL
Yağ Çözücü - 12 ADET/1 KOLİ - 750 ml. - M104-750-12
Durum : Sıfır
Dış Ticaret : Var
13/10/2021
Türkiye, Bursa, Nilüfer
449 TL
13/10/2021
Türkiye, Konya, Karatay
99 TL
12/10/2021
Türkiye, Konya, Karatay
99 TL
CNC LAZER KESİM OPERATÖRÜ
Durum : Sıfır
Dış Ticaret : Yok
06/10/2021
Türkiye, İstanbul - Anadolu, Ümraniye
Ücretsiz
SÖNMEZ YAPI MARKET KONTEYNER PREFABRİK MALZEME SATIŞİ
Durum : Sıfır
Dış Ticaret : Var
06/10/2021
Türkiye, Ankara, Kahramankazan
200 TL
Sushi Sarma Makinası
Durum : Sıfır
Dış Ticaret : Var
04/10/2021
Türkiye, İstanbul - Anadolu, Kartal
15 TL
unlu mamül.börek baklava reyonu
Durum : Sıfır
Dış Ticaret : Yok
02/10/2021
Türkiye, Ankara, Altındağ
4,500 TL

Endüstri Ürünleri İlanları

Sanayi ve üretim ürünlerinin alt kategorisi olan endüstri ürünleri, endüstride kullanılan ürü çeşitlerinin geliştirmesi ile ortaya çıkan ürünlerdir. Bu ürünler farklı kullanıcıların istekleri ve ihtiyaçları gözetilerek geliştirilir. Endüstri ürünleri arasında, endüstriyel mutfak, endüstriyel temizlik, endüstriyel hırdavat, kompresör, raf- ürün teşhirleri, çadır-tente-kepenk ve konteyner ürünleri bulunur. Bu ürünler farklı sektörlerde farklı ihtiyaçları karşılayan ve işleri kolaylaştıran pratik ürünlerdir. Endüstri ürünleri, ürünün kategorisi seçildikten sonra ekipman seçimi yapılarak ilanlarda daha kolay gruplanabilir. Sektörden.com’da ikinci el veya sıfır endüstri ürün ilanları bulunur. Siz de kolayca endüstri ürünleri satışı yapmak istiyorsanız sektörden.com sitesine ürününüzü koyabilir ve birçok kişinin ilanınızı görmesini sağlayabilirsiniz.

 

Endüstri Ürünleri Fiyatları

Ürün fiyatları, ürün seçiminde kullanıcıyı önemli ölçüde etkiler. Çok fazla model, tür ve ürün seçeneği olan endüstri ürünlerinin fiyatları bazı faktörlere bağlı olarak değişkenlik gösterir. Bu faktörler arasında ürün ikinci el ise kullanım süresi bulunur. Üründe kullanılan malzeme kalitesi, üretim yılı ve farklı teknik özelliklere sahip olması ürünün fiyatını belirleyen önemli etkenlerden bazılarıdır. Endüstri ürünleri kategorisinde ürünlerin parçası olarak nitelendirebilecek yardımcı ürünler daha uygun fiyatlara sahipken makine niteliği taşıyan gelişmiş ürünler daha yüksek fiyatlıdır. Ürünün hasar gören ya da eksik olan parçalarının bulunması gibi özellikler, ürünün fiyatının düşmesine neden olur. 

 

Endüstri Ürünleri Seçiminde Dikkat Edilmesi Gerekenler

Gıda, temizlik ve yapı işletmelerinde işlevselliğin yanında tasarımları ile de dikkat çeken endüstri ürünleri seçimi yaparken dikkat edilmesi gereken bazı özellikler bulunur. Bu özelliklerden biri, ürünün malzemelerinin kaliteli olması ve üretim yöntemlerinde ulusal ve uluslararası gerekli sertifikaları almış olmasına dikkat edilmesidir. Ürün bu özelliklere sahip ise işlevini daha yerine getirebilir ve daha güvenlidir. Ürün ikinci el ise özellikle temizlik ve gıda sektörüne hizmet edecek ürünlerin paslanmamış ve kötü durumda olmaması hijyen açısından önem taşır. Ayrıca ürünün bozuk parçasının olmaması ya da parçasının bozulduğu takdirde tedarik edilebilecek olması dikkat edilmesi gereken diğer bir unsurdur.