Cep Telefonu 225 ilan bulundu

Ücretsiz İlan Ver
İlan Başlığı İlan Başlığı İlan Tarihi Ülke/İl/İlçe Fiyat
13/09/2021
Türkiye, İstanbul - Avrupa, Güngören
3,500 TL
24/08/2021
Türkiye, İstanbul - Anadolu, Kartal
700 TL
24/08/2021
Türkiye, İstanbul - Anadolu, Kartal
1,200 TL
24/08/2021
Türkiye, İstanbul - Anadolu, Kartal
800 TL
23/08/2021
Türkiye, İstanbul - Anadolu, Kartal
2,100 TL
23/08/2021
Türkiye, İstanbul - Anadolu, Kartal
1,600 TL
23/08/2021
Türkiye, İstanbul - Anadolu, Kartal
5,100 TL
23/08/2021
Türkiye, İstanbul - Anadolu, Kartal
820 TL
23/08/2021
Türkiye, İstanbul - Anadolu, Kartal
900 TL
23/08/2021
Türkiye, İstanbul - Anadolu, Kartal
2,200 TL

Cep Telefonu Modelleri

Akıllı telefon markalarında artan rekabet her bütçeye hitap eden model ve fiyat çeşitliliğini beraberinde getiriyor. Cep telefonu modelleri ve fiyatları ürünlerin özelliklerine göre değişiklik gösteriyor. Telefon modelleri, fiyat performans açısından üst segment akıllı telefon modelleri ve orta segment telefon modelleri şeklinde gruplara ayrılıyor. Uygun fiyatlı telefon modelleri gelişmiş özelliklere sahip orta segment ve performans açısından yüksek segment cihazlar bu ürün gruplarından yalnızca bir kısmını oluşturuyor. Marka ve model çeşitliliği nedeni ile telefon almak isteyen kullanıcılarda kararsızlığa sebep olabiliyor. Satın alma sürecini kolaylaştırmak adına Sektörden.com’da sizin için kategorilere ayrılan cep telefonu modellerini inceleyebilirsiniz.

Samsung cep telefonu modelleri

Akıllı telefon markalarının başında Samsung yer alıyor. Hem dünyada hem de ülkemizde lider markalardan biri olan Samsung, orta ve yüksek segmentli modelleriyle popülaritesini koruyor. Tüm segmentlerde ideal ürünleri piyasaya sürüyor. Çeşitli modelleri, tasarımları ve fiyat performans açısından kullanıcıları tatmin eden telefonları hem dünyada hem de ülkemizde çokça tercih ediliyor.

Xiaomi cep telefonu modelleri

Xiaomi akıllı telefon işletim sistemleri arasında en uygun fiyatlı ürünleri kullanıcılara sunan markalar arasında yer alıyor. Çinli üreticilerin piyasaya sürdüğü modeller, kapalı işletim sistemi ve bütçe dostu olması nedeni ile çokça tercih ediliyor. Dünya devi Google’ın desteğini alan sahip olduğu işletim sistemi ve yüksek donanımıyla Xiaomi, çok satan telefon markaları arasında yer alıyor.

Apple cep telefonu modelleri

İOS işletim sistemine sahip cihazları ve sevilen tasarımlarıyla iPhone telefon modellerien çok satan markaların başında geliyor. Her yeni seride özelliklerini yenileyen iPhone cep telefonları, donanımları ve yenilikçi tasarımları ile her dönemde fiyat aralığı en yüksek telefon modelleri arasında yer alıyor. iPhone 11 yeni serinin ilk çıkan telefonları arasında popülaritesini sürdürüyor. iPhone X ise serinin üst modellerinden olması nedeni ile yüksek bütçelere hitap ediyor. iPhone fiyatları ve modellerini Sektörden.com’da bulabilirsiniz.

Huawei cep telefonu modelleri

Huawei ileri teknoloji ile donatılmış ürünleri ve son teknolojiyi kullanmak isteyen kullanıcıların beğenisini kazanıyor. İleri düzey yüz tanıma teknolojisi, çoklu kamera sistemleri, yapay zeka desteği, gece modu ve gelişmiş zoom özellikleriyle çokça tercih ediliyor. Çeşitli üst segment Huawei cep telefonu modellerini Sektörden.com’dan kolayca satın alabilirsiniz.

 

Cep Telefonu Fiyatları

Akıllı telefonlar Android işletim sistemine sahip çeşitli modellerden oluşuyor. Samsung, Xiaomi, Huawei, Sony, LG gibi birçok firma Android işletim sistemini kullandığı için bu telefonlar akıllı telefon modelleri olarak anılıyor. Android işletim sistemi belirli aralıklarla güncelleniyor. Tüm güncellemeleri alan telefon modelleri ve güncelleme desteği bulunmayan modeller arasında fiyat farklılıkları bulunuyor. Bu nedenle güncelleme almayan modeller sürekli güncellenen modellere göre daha uygun fiyatlarla piyasaya sürülüyor. Her bütçeye uygun Akıllı Telefon Modelleri Sektörden.com ile sizlere sunuluyor.