Ev Dekorasyon

aramanız için 0 ilan bulundu.
Seçili Kategoriler
Görünüm
Filtre

Filtre

Kelime
Adres
Fiyat Aralığı
TL
USD
EUR
GBP
Toplu Satış
Adet
Durumu
Dış Ticaret
Temizle
İlan Başlığı İlan Tarihi Adres Fiyat

Ev Dekorasyon

Yaşam alanları günün büyük çoğunluğunda vakit geçirdiğiniz yerlerdir. Eviniz, ofisiniz, bahçeniz bu alanlardan bazılarıdır. Bu alanları yapacağınız küçük değişikliklerle daha yaşanılabilir ve daha konforlu bir ortama dönüştürebilirsiniz. Salonunuzda değişiklik yapmak istediğinizde mobilyalarınıza uygun perdeler alabilirsiniz. Ya da salon konseptinize uygun yeni mobilyalar bakabilirsiniz. Dekoratif biblo ve tablolarla ortamın havasını değiştirebilirsiniz. Dekorasyon ve aydınlatma için çokça beğenilen mumları salonunuzda tercih edebilirsiniz. Salonunuzda klasik, eğlenceli ve spor sizin stilinizi yansıtan ürünleri kullanabilirsiniz. Ev dekorasyon ürünleri birden fazla modelde incelenmeye devam eder. Ancak dekorasyonların nerede yapılacağı da oldukça önemlidir. Bazı kişiler, kapılarını süslemek isterken bazıları ise; duvarlarını süslemeye devam eder. Özellikle de duvar süslemesi son zamanların en moda işlemlerinden de bir tanesi olarak bilinir. Bu işlemlerin yapılma aşamasında kullanılmaya devam eden malzemeler ise; genel olarak duvar kağıtları olarak bilinir. Fakat duvar ve ev dekorasyonu yapmak için kullanılmaya devam eden farklı aksesuarların olduğu da verilen bilgiler arasında yer alır. Bu ürünlerden bir tanesi ise; duvarda tutulabilecek saksı türleri olarak bilinir. Özellikle de çiçek beslemekten hoşlanan kişilerin, bu ürünleri sık sık satın almaya devam ettiği de dikkatlerden kaçmamıştır. Sektörden.com sitesinde ev dekorasyon ürünleri veya ev ve araba gibi farklı ürünler satmak istiyorsanız sınırsız sayıda ilan oluşturabilirsiniz. Ev dekorasyon kategorisinde mobilyadan, aydınlatmaya, ev tekstilinden, dekoratif ürünlere, mutfak gereçlerinden, temizlik malzemelerine birçok ürünü bulabilirsiniz.
 

Mobilya

Ev dekorasyonunda olmazsa olmaz ürünler arasında mobilyalar gelir. Salonunuzda tarzınızı yansıtan mobilyalar size daha rahat bir yaşam alanı sağlar. Spor tercih edenler için L koltukları tercih edebilirsiniz. Koltuklarınızın renk ve desenlerine uygun yastıklar tercih edebilirsiniz. Yine ortamın enerjisini değiştiren tül ve perdeleri renk uyumuna dikkat ederek kendi zevkinize uygun ürünleri tercih edebilirsiniz. Klasik severler içinse çoklu koltuk takımı her renk ve desende üretilmektedir. Koltuk takımınıza uygun zigon sehpa, halı ve Tv üniteleri tercih edebilir odanızda uyumu yakalayabilirsiniz. Yatak odası şıklığına ve rahatlığa önem verenler için son teknolojiyle üretilmiş ortopedik yatakları tercih edebilirsiniz. Son dönemlerde trend olan ahşap mobilyaları evinizde şık ve ferah bir etki bıraktığı için seçebilirsiniz. Mutfağınızda ve yemek odasında kullanacağınız masa sandalye takımlarını inceleyebilirsiniz. Açılır kapanır masalar ve yenilikçi tasarımla üretilen portatif ürünlerden kendi zevkinize uygun olanı bulabilirsiniz. Günümüzde mobilya üreticilerinin sayısı her geçen gün artmaktadır. Her dönemde liderliğini sürdüren markalar ise liderliği sürdürmektedir. Sizde kendinize en uygun marka ve modelleri Sektorden.com’da bulabilirsiniz.
 

Ev Tekstili

Ev tekstili ürünleri, evinizin her köşesine özel olarak tasarlanmış ürünlerden oluşur. Yaşam alanlarınızı daha konforlu hale getiren tekstil ürünlerinde farklı marka ve modellerde ürünler bulmanız mümkündür. Perde ve halı modelleri bu ürünlerin başında gelmektedir. Halı modellerinde resim baskılı ve özel dokuma olarak çeşitlere ayrılır. Leke tutmayan son teknoloji ile üretilmiş halılar çok tercih edilen modellerdir. Rahat temizlenebilen ve tüylenme yapmayan kilimleri de tercih edebilirsiniz. Yatak odasında kullanabileceğiniz nevresim takımı çok çeşitli ev tekstil ürünleridir. Üreticiler arasında Taç, Karaca gibi lider markalar kullanıcılarının beğenisini kazanmaktadır. Tarzınıza uygun nevresim takımları ile odanızda konforu yakalayabilirsiniz. Nevresim takımlarının yanında pike takımı tercih edebilirsiniz.
 

Aydınlatma

Aydınlatma ürünleri iç ve dış mekanlarda kullanılmaktadır. Hem ortamı aydınlatma amacıyla kullanılan ürünler ortamda farklı ambiyans yaratmasıyla da tercih edilen ev dekorasyon ürünleridir. Salonunuzda avize ve sarkıt ürünleri kullanarak tavanda estetik bir görünüm yakalayabilirsiniz. LED ışıklar ve farklı renk ampuller kullanarak odanızda modern bir görünüm elde edebilirsiniz. Aydınlatma ürünleri odanın enerjisini yükselterek daha şık ve modern bir görünümde olmasını sağlayacaktır. Avize ve sarkıt kullanımı geniş odalarda tek başına yeterli olmaktadır. Ancak odalarda ve dar alanlarda bunların yanına destekleyici aydınlatma ürünleri eklemek odanın daha geniş ve ferah bir görünüme gelmesini sağlayacaktır. Sarmaşık aydınlatma veya abajur odada istediğiniz görünüme ulaşmanızı sağlayacaktır. İç mekanlar için tercih ettiğiniz aydınlatma ürünlerini bahçe, balkon gibi dış mekanlarda da kullanabilirsiniz. Dış mekanlarda faydalanabileceğiniz aplikler ve çok çeşitli sarkıt modeller bulunur. Daha romantik bir görünüm elde etmek isteyenler için gece lambası veya mum görünümüne sahip masa lambalarını kullanabilirsiniz. Bu dış mekanlarda loş ve dinlendirici bir görünüm yakalamanıza yardımcı olacaktır.
 

Ev Dekorasyon Ürünleri Fiyatları

Ev dekorasyon ürünleri bazı zamanlarda minimalist materyallerden oluşsa da ürünlerin daha büyük yapıda olanları da mevcuttur. Bu nedenle, fiyat aralıkları da büyüklüklerine ve tasarlanırken kullanılan malzemelere göre değişiklik göstermeye de devam eder. İnternet üzerinden satılmaya devam eden ev dekorasyon ürünleri de oldukça uygun fiyat aralıklarında satılır. Bu sayede alışveriş yapmak isteyen birçok kişinin, ürünleri daha indirimli bir şekilde aldığı verilen bilgiler arasında yer alır. Çünkü ev dekorasyon mağazaları, daha yüksek fiyatlar vermektedir. Fakat internet üzerinden söz konusu mağazalarında çeşitli indirimler yaptığı ve müşterilere uygun fiyatlarla hizmet verdiği dikkatlerden kaçmamıştır.
 

Ev Dekorasyon Ürünleri Seçerken Dikkat Edilmesi Gerekenler

Ev dekorasyon ürünleri hakkında araştırma yapmaya devam eden kişilerin büyük bir kısmı, söz konusu ürünlerin satın alınırken hangi detaylara dikkat edilmesi gerektiğini de sık sık araştırmaya devam eder. Ürünler satın alınırken dikkat edilmesi gereken en önemli etkenlerden bir tanesi hiç kuşkusuz, dekorasyon yapılacak olan bölgenin genişliği ve yapısı olarak bilinir. Eğer dar bir odaya çok büyük ürünler konulursa, bu durum etrafın daha kalabalık ve sıkıcı görünmesine de sebebiyet verebilir.  Ancak büyük alanlara hemen hemen bütün boylarda ürünlerin konulabileceği mimarlar tarafından da belirtilir. Üstelik ürünler internet üzerinden alındığında da değişim kartıyla birlikte gönderilmeye devam eder. 
Anasayfa Kategoriler İlanlar Ücretsiz İlan Verenler
Popüler Kategoriler