Emlak 3167 ilan bulundu

Ücretsiz İlan Ver
İlan Başlığı İlan Başlığı İlan Tarihi Ülke/İl/İlçe Fiyat
19/01/2022
Türkiye, İstanbul - Anadolu, Sultanbeyli
1,120,000 TL
19/01/2022
Türkiye, İstanbul - Anadolu, Sultanbeyli
715,000 TL
19/01/2022
Türkiye, İstanbul - Anadolu, Sultanbeyli
730,000 TL
19/01/2022
Türkiye, İstanbul - Anadolu, Kartal
1,283,000 TL
Emlak Emlak
19/01/2022
Türkiye, Antalya, Kepez
2,250,000 TL
19/01/2022
Türkiye, İstanbul - Anadolu, Kartal
3,250,000 TL
19/01/2022
Türkiye, İstanbul - Anadolu, Kartal
5,300 TL
19/01/2022
Türkiye, İstanbul - Anadolu, Maltepe
660,000 TL
19/01/2022
Türkiye, İstanbul - Anadolu, Kartal
1,195,000 TL
Emlak Emlak

Emlak İlanları

Emlak ilanları vermenin en kolay ve zahmetsiz yöntemi internet aracılığı ile ilgilenenlere ulaşılmasıdır. Almak veya satmak istediğiniz gıdadan, yedek parça ürünlere, arabadan, emlak ilanlarına kadar ihtiyaç duyulan fazlaca seçeneğe Sektörden.com’da ulaşabilirsiniz. Emlak kategorisinde konuttan, arsaya, iş yerinden, devre mülke kadar birçok ilan bulunur. Satın alabileceğiniz mekanlar olduğu kadar süreli veya süresiz kiralayabileceğiniz mekan seçenekleri de vardır. Konutlarda müstakil evler veya oda sayıları değişken daireler yer alır. İşyeri ilanlarında ise güzergahları ve işletme özelliğine uygun fazlaca seçenek vardır. Sektörden.com’da yer alan emlak kategorisinde yer alan tüm satılık evler ve kiralık ev ilanlarını görüntüleyebilirsiniz. Alım ve satıma vakit harcamadan bulunduğunuz yerden ilanlarınızın durumunu takip edebilirsiniz. İlanı verilen mekanların konumları, genel değerleri ve gelişimleri ile bilgileri alabilirsiniz.

 

Emlak Fiyatları

Emlak ilanlarını takip etmenin birçok yöntemi bulunur. İlanların incelenmesi ve bilgilendirmelerin yapılması alıcılar, satıcılar için oldukça önemlidir. Sektörden.com emlak kategorisinde yer alan tüm ilanlar ile ilgili ayrıntılı bilgiye sahip olabilirsiniz. Emlak fiyatlarında satılık ve kiralık gayrimenkullere farklı fiyatlar belirlenir. Kiralık daire, satılık daire, işyeri ve bina gibi ilanlarda konum, metrekare gibi değişkenler etkilidir. İşyerleri ilanları kimi zaman sadece belirli işlerin yapılması amacıyla verilir ve kurulacak şirketin özelliği fiyatın belirlenmesine yardımcıdır. Merkeze yakın, ulaşım konusunda problem olmayan ve yeni, yapılı konutların fiyatları daha maliyetli olabilir. Arazi ilanlarında ise yine alan, kullanım imkanları ve arsanın yapısı fiyatı değiştirir. Sektörden.com sayfasında size en uygun fiyatlı emlak ilanlarını filtreleyerek inceleyebilir veya güncel ilanlar içerisine kendi ilanınızı ekleyebilirsiniz. En uygun ev fiyatları sektorden.com'da.

 

Emlak Seçiminde Dikkat Edilmesi Gerekenler

İhtiyacınıza uygun emlak çeşitlerini tek tek yerinde incelemek oldukça vakit isteyen bir iştir. Sektörden.com’da ihtiyacınıza uygun emlak kategorisine giren tüm mekanların ilanlarını tüm detayları ile inceleyebilirsiniz. Konut seçerken merkeze, hastane, okul gibi yerlere yakınlığı, ulaşım imkanları dikkat edilmesi gereken detaylardır. Kiralık veya satılık ilanlarda bütçenin belirlenmesi gerekir. Ayrıca yaşayacak kişilerin ihtiyacına göre oda, salon, banyo ve metrekare ölçüleri önemlidir. İşyeri ilanlarında ise kurulacak veya sürdürülecek işin türü ile güzergaha uygunluğuna dikkat edilir. Arazilerde ise ekim amacı ile alımlarda veya konut yapımında kullanıma uygunluk kriterleri farklı olup işlemler ona göre yürütülmelidir.