Kiralık

aramanız için 0 ilan bulundu.
Seçili Kategoriler
Görünüm
Filtre

Filtre

Kelime
Adres
Fiyat Aralığı
TL
USD
EUR
GBP
Oda Sayısı
Bulunduğu Kat
Bina Yaşı
Banyo Sayısı
Balkon
Kullanım Durumu
Site İçerisinde
Isıtma
Eşyalı
Kat Sayısı
m² (Net)
m² (Brüt)
Temizle
İlan Başlığı İlan Tarihi Adres Fiyat

Kiralık Konut İlanları

Emlak kategorisinde bulunan konut ilanları satılık veya kiralık olarak farklılaşır. Konut türleri arasında, daire, rezidans, müstakil ev, villa, çiftlik evi, köşk, konak, yalı, yalı dairesi ve yazlık seçenekleri bulunur. Kiralık konut ilanlarında bulunan bu konut türleri özellikleri bakımından farklılaşır. Sektörden.com sitesinde çok sayıda kiralık konut ilanı yer alır ve istenilen kiralık konutun kolayca bulunabilmesi için filtreleme özelliği bulunur. Kiralık konut ilanları konutun adresi, fiyat aralığı, oda sayısı, bulunduğu kat, bina yaşı, banyo sayısı, balkon ve site içerisinde olmasına bağlı olarak değişir. Siz de ev, araba ya da farklı bir ürün satışı yapmak veya kiralamak için sektörden.com sitesine istediğiniz sayıda ilanı ücretsiz olarak koyabilirsiniz. Site, komisyon oranını belirlemenize ve yüzlerce kullanıcıya ulaşmanıza imkan verir.
 

Kiralık Konut Fiyatları

Kiralık konut fiyatları, konutun taşıdığı bazı özellikler bakımından farklılaşır. Fiyatların belirlenmesinde önemli belirleyicilerden birisini konutun konum özelliği oluşturur. Kiralık konut fiyatları bazı belli bölgelerde kümelenerek benzerlik gösterir. Bina yaşı kiralık konut fiyatlarını etkileyen diğer bir konut özelliği olarak karşımıza çıkar. Bina yaşı fazla olan konutların kiralama fiyatları genel olarak daha uygun seyreder. Kiralık konutlardan bazıları eşyalı bazıları ise eşyasız olabilir. Eşyalı olan konutların kiralama fiyatı daha yüksek düzeylerde bulunur. Kiralık konut fiyatları, konutun sosyal alanlara yakınlığı, ulaşım olanakları, balkon ve bahçe gibi farklı özelliklere sahip olmasına göre artış gösterir. Kiralık konutlarda kira fiyatlarına ek olarak ortak giderler için aylık olarak aidat toplanabilir. 
 

Kiralık Konut Seçiminde Dikkat Edilmesi Gerekenler

Barınmayı sağlayan konutlar, temel ihtiyaç sayıldığından dolayı dikkatli seçim yapılması son derece önemli bir konu olur. Bu noktada kiralık konut seçiminde dikkatli olmak yanlış seçim yapmayı önler. Kiralık konut seçiminde dikkat edilmesi gereken noktalardan biri de kiralanacak konutun konumunun işinize veya sık gittiğiniz konumlara yakınlığı olur. Ulaşım hizmetlerinin gelişmiş olması her yere kolayca ulaşmayı sağlar. Kira kontratının yasal prosedürlere uygun olarak yapılması hukuki açıdan bir sorun çıkmaması için önem taşır. Konutun kira fiyatının ekspertiz tarafından değerlendirilmesi, konutun doğru fiyata kiralanmasını sağlar. Kiralık konut seçimi için ilandaki tüm özelliklerin detaylı olarak incelenmesi ve konutun mutlaka yerinde görülmesi önemli hususlar arasında yer alır.
Anasayfa Kategoriler İlanlar Ücretsiz İlan Verenler
Popüler Kategoriler