İş Yeri 273 ilan bulundu

Ücretsiz İlan Ver
İlan Başlığı İlan Başlığı İlan Tarihi Ülke/İl/İlçe Fiyat
07/12/2021
Türkiye, Tekirdağ, Çorlu
5,000 TL
07/12/2021
Türkiye, Tekirdağ, Çorlu
300 TL
07/12/2021
Türkiye, Denizli, Merkezefendi
250,000,000 TL
07/12/2021
Türkiye, Uşak, Merkez
150,000 TL
03/12/2021
Türkiye, İzmir, Karşıyaka
2,500 TL
02/12/2021
Türkiye, Sakarya, Adapazarı
1,775,000 TL Portföye Ekle
30/11/2021
Türkiye, Konya, Selçuklu
3,500 TL

İş Yeri İlanları

İş kollarının gerçekleştirilmesi ve birçok konuda hizmet vermek için oluşturulmuş kuruluşlar işyerleridir. İşyerleri verilecek hizmet çeşidine göre farklı kriterlere sahiptir. Kimi işyerleri ürün üretiminde yer alırken, kimi işyeri hazır ürünlerin satışını üstlenir. Sektörden.com sitesinde satılık veya kiralık işyeri ilanlarını inceleyebilir, çeşitli sektörlerle ilgili bilgi sahibi olabilirsiniz. İşyerleriniz için gerekli araç ve gereçleri temin edebilir, iş ilanları verebilirsiniz. İşyeri ilanları içerisinde kullanım özelliğine göre ofis niteliğinde mekanlar olduğu kadar sanayi içerisinde yer alan fabrikaları da bulabilirsiniz. Devren kiralık işyeri veya satılık olan işyerleri ilanlarında işyerinin içinde bulunan ana demirbaşların ve kimi zaman beraberinde birçok eşyanın kullanım hakkı yeni kullanıcıya geçer. 

 

İş Yeri Fiyatları

Emlak kategorisinde taşınmaz birçok gayrimenkulun alımı veya satımı yapılır. İşyeri ilanları da taşınmaz gayrimenkuller içinde yer alıp farklı sektörlere göre uygunluğu değişir. İşyeri ilanlarında satılık ve kiralık seçenekleri bulunur ve fiyatlar ilan özelliğine göre farklıdır. Ayrıca devren satılık ve kiralık olan işyerinin fiyatları daha maliyetlidir. Aynı sektörde işin devamlılığı sağlanırken var olan eşyaların kullanım hakkının olması yeniden düzen oluşturulması için harcanacak vakitten tasarruf sağlar. İşyerlerinin fiyatları üzerinde etkili olan bir diğer faktör ise adrestir. Farklı illerde ve ilçelerde değişen fiyatlar uygulanan işyerlerinde, merkezi yerlerin fiyatları daha  yüksek olurken daha sakin mekanların fiyatlarının ekonomik olduğu söylenebilir. İşyerinin metrekaresi ve kullanışlı bir yapıya sahip olması yine fiyatlar üzerinde etkilidir. Sahibinden ve emlak şirketi tarafından verilmiş işyeri ilanlarını Sektörden.com’da inceleyebilir, filtreleme seçeneklerini kullanarak uygun mekanları değerlendirebilirsiniz.

 

İş Yeri Seçiminde Dikkat Edilmesi Gerekenler

İş yeri ilanları satılık ve kiralık olmak üzere farklı kullanım detaylarına sahiptir. İşyeri ilanları değerlendirilirken bütçenin belirlenmesi ve seçeneklerin ona göre filtrelenmesi gerekir. İş yeri seçilirken öncelikle yapılacak işe uygun olması açısından metrekaresi ve yapısına dikkat edilmelidir. Uygun büyüklükte tercih edilen mekanların iç yapılarının kullanışlı olması önemlidir. Yapılacak işe ve sektöre göre mekanın konumu da önemli detaylar arasında yer alıp ulaşımı kolay güzergahların seçilmesi daha uygundur. Ofis, tarzı işyerleri için ise iş merkezlerinin katta bulunan daireleri tutulabilir. Devren kiralık veya satılık seçenekleri olan işyerlerinde var olan eşyaların maliyetleri ile alınması düşünülen eşyaların maliyetleri karşılaştırılması ve uygun olan şekli ile tercih edilmelidir.