Tarım Makineleri

aramanız için 33 ilan bulundu.
Seçili Kategoriler
Görünüm
Filtre

Filtre

Kelime
Adres
Fiyat Aralığı
TL
USD
EUR
GBP
Model Yılı
Durum
Toplu Satış
Dış Ticaret
Temizle
İlan Başlığı İlan Tarihi Adres Fiyat
500 lt süt soğutma tankı
500 lt süt soğutma tankı Türkiye-Uşak-Eşme
35,000 TL
500 lt süt soğutma tankı
19 Nisan
Türkiye-Uşak-Eşme
35,000 TL
10 Ton Kanca ve Kedi
10 Ton Kanca ve Kedi Türkiye-Konya-Karatay
99 TL
10 Ton Kanca ve Kedi
14 Mart
Türkiye-Konya-Karatay
99 TL
TAŞ TOPLAMA MAKİNESİ
TAŞ TOPLAMA MAKİNESİ Türkiye-Ankara-Yenimahalle
85,000 TL
TAŞ TOPLAMA MAKİNESİ
11 Şubat
Türkiye-Ankara-Yenimahalle
85,000 TL
massey traktor
massey traktor Türkiye-Konya-Karatay
100,000 TL
massey traktor
11 Şubat
Türkiye-Konya-Karatay
100,000 TL
VİYOLLERE TOHUM EKME MAKİNESİ
VİYOLLERE TOHUM EKME MAKİNESİ Türkiye-Nevşehir-Ürgüp
55,000 TL
VİYOLLERE TOHUM EKME MAKİNESİ
11 Şubat
Türkiye-Nevşehir-Ürgüp
55,000 TL
Sıfır, Diskaro Modelleri
Sıfır, Diskaro Modelleri Bursa-Yıldırım
15,500 TL
Sıfır, Diskaro Modelleri
11 Şubat
Bursa-Yıldırım
15,500 TL
Büyük Aynalı Tekli Pulluk
235 TL
Büyük Aynalı Tekli Pulluk
11 Şubat
Konya-Selçuklu
235 TL

Tarım Makineleri İlanları

Tarım, bitkisel ve hayvansal ürün üretimini kapsayan, beslenme bakımından oldukça önem taşıyan bir sektördür. Artan nüfusla birlikte tarıma olan ihtiyaç ve üretilmesi beklenen ürün kapasitesi de artış gösterir. Bu noktada tarım makineleri devreye girer. Tarım makineleri, tarımda büyük kolaylıklar sağlayan ve üretimde etkili rol oynayan aletlerin tümüdür. Tarım makineleri, birçok tarım işinde zaman tasarrufu sağlar ve iş gücüne duyulan ihtiyacı azaltır. Gelişen teknoloji ile paralel olarak tarım sanayi alanında giderek gelişme gösteren pek çok alet bulunur. Tarım makineleri, kullanılacağı işe ve tarım alanına göre farklılaşır. Tarım makineleri, tarım aletleri ve yardımcı ekipmanların tümü tarımda büyük ölçüde kolaylık sağlar. Tarım makineleri neredeyse tüm çiftçiler için gerekir ve satın alınması önem taşır. Farklı tarım makineleri, sektörden.com sitesinde tarım makineleri ilanlarında satışa sunulur. Sitede,  traktör, taşıma, toprak işleme, bitki bakım gibi kategorilerde pek çok tarım makinesi ilanı yer alır. Sektorden.com ile hızlıca ilan oluşturabilir, ücretsiz ve sınırsız bir şekilde ilan verip komisyon belirleyerek binlerce satıcıya ulaşabilirsiniz...
 

Tarım Makineleri Fiyatları

Üretimi büyük ölçüde kolaylaştıran tarım makineleri, kullanım alanı ve farklı özellikleri bakımından çeşitlilik gösterir. Tarım makinelerinin kullanıcılar tarafından tercih edilme unsurlarından birini fiyatları oluşturur. Tarım makinesi fiyatları, makinelerin veya ekipmanların türüne ve durumuna göre farklılıklara sahiptir. Traktör, kültivatör ve farklı tarım sistemi aletleri gibi tarım makineleri, daha küçük olan yardımcı tarım makinelerine göre daha yüksek fiyatlardadır. Ürünün görevini yerine getiremeyen veya bozuk bir parçasının bulunması fiyatın düşmesine neden olur. Tarım makinelerin yeni model ürünler olması da fiyatını etkiler. Son teknoloji kullanılarak üretilmiş ürünler ve daha az süre kullanılmış olan 2. el ürünlerin fiyatları daha yüksektir. 
 

Tarım Makineleri Seçiminde Dikkat Edilmesi Gerekenler

Tarım makinesi seçiminde dikkat edilmesi gereken bazı noktalar bulunur. Bu noktalara dikkat etmek, ürünü satın aldıktan sonra memnun bir şekilde kullanma imkanı verir. Öncelikle satın alınacak tarım makinesinin ihtiyaca yönelik olup olmadığını belirlemek gerekir. Ürünün teknik ve tasarım özelliklerinin gerekli tarım işlerine uygunluk göstermesi üründen tam performans almayı sağlar. Arazinin türüne göre tarım makinesinin uygunluğu değişebildiğinden makine seçiminin arazi türüne göre yapılmasına dikkat edilmelidir. Arazi türüne göre araştırılarak farklı beygir gücündeki ürünler tercih edilebilir. Ürünün alındıktan sonra bütçenizde tasarruf sağlaması için de yakıt türüne bakmak son derece önemlidir.
Anasayfa Kategoriler İlanlar Ücretsiz İlan Verenler
Popüler Kategoriler