Satılık

aramanız için 103 ilan bulundu.
Seçili Kategoriler
Görünüm
İlan Başlığı İlan Tarihi Adres Fiyat
EMLAK WORKS'DEN PENDİK BAHÇELİEVLER'DE SATILIK DÜKKAN
EMLAK WORKS'DEN PENDİK BAHÇELİEVLER'DE SATILIK DÜKKAN Türkiye-İstanbul - Anadolu-Pendik
10,000,000 TL
EMLAK WORKS'DEN PENDİK BAHÇELİEVLER'DE SATILIK DÜKKAN
26 Nisan
Türkiye-İstanbul - Anadolu-Pendik
10,000,000 TL
SAHİBİNDEN SATILIK 260 m2 DÜKKAN
SAHİBİNDEN SATILIK 260 m2 DÜKKAN Türkiye-İstanbul - Avrupa-Esenyurt
2,165,000 TL
SAHİBİNDEN SATILIK 260 m2 DÜKKAN
15 Nisan
Türkiye-İstanbul - Avrupa-Esenyurt
2,165,000 TL
Alsancak Gar Meydanı Yakını Satılık Ofis
165,000 TL
Alsancak Gar Meydanı Yakını Satılık Ofis
04 Nisan
Türkiye-İzmir-Konak
165,000 TL
satılık dükkan
satılık dükkan Türkiye-Diyarbakır-Bağlar
500,000 TL
satılık dükkan
22 Mart
Türkiye-Diyarbakır-Bağlar
500,000 TL
FIRSAT YATIRIM ALTINKUM'DA SATILIK DÜKKAN
2,000,000 TL
FIRSAT YATIRIM ALTINKUM'DA SATILIK DÜKKAN
10 Mart
Türkiye-Aydın-Didim
2,000,000 TL
EMLAK WORKS'DEN ÇEKMEKÖY ÇATALÇEŞME'DE SATILIK DÜKKAN
EMLAK WORKS'DEN ÇEKMEKÖY ÇATALÇEŞME'DE SATILIK DÜKKAN Türkiye-İstanbul - Anadolu-Çekmeköy
2,910,000 TL
EMLAK WORKS'DEN ÇEKMEKÖY ÇATALÇEŞME'DE SATILIK DÜKKAN
09 Mart
Türkiye-İstanbul - Anadolu-Çekmeköy
2,910,000 TL

Satılık İş Yeri İlanları

Mal veya hizmet üretebilmek amacı ile üretilmiş olan iş yerleri, işçilerin örgütlenerek hizmet altında görev aldığı bölümdür. Ürün üretebilmek ve hizmet sunabilmek için tercih edilen iş yerleri, yöntem ve örgütlenme olarak da farklı mimari etkilere sahip olabilir. Yayınlanan satılık iş yeri ilanları arasında tercihte bulunurken, işletmenizin hangi sektörde faaliyet gösterdiğine ya da göstereceğine dikkat etmeniz gerekir. Bu hususa dikkat ederek isteklerinizi ve ihtiyaçlarınızı belirledikten sonra satılık olarak yayınlanan iş yerleri arasında daha kolay bir şekilde kıyaslama yapabilirsiniz. Aynı zamanda iş yerleri genişliğine, iç dekorasyonuna, yaşına ve kat sayısına göre de farklı seçeneklere ayrılır. İlanlar arasında seçim yapmak isteyen kişilerin bina yaşına ve kat sayısına dikkat etmesi, alandan daha iyi bir şekilde verim elde edebilmesine de imkan tanır. Bu hususların yanı sıra satılık iş yeri ilanı vermek istiyorsanız Sektörden.com sayfasını ziyaret ederek, siz de ücretsiz bir şekilde ilan yayınlayabilirsiniz. 
 

Satılık İş Yeri Fiyatları

Satışa sunulan iş yerleri, alanın özelliklerine ve bina yapısına göre farklı fiyatlarda yer alabilir. Binanın yapısı ve yaşı iş yerinin fiyatını etkileyen en önemli unsurlar arasında bulunur. Bunun yanı sıra daha seri bir şekilde faaliyet başlamak istiyorsanız, tam yapılı özellikler ile satışa sunulan iş yerlerini tercih edebilirsiniz. Bu sayede ekstradan tamir işlemlerine de bütçe ayırmanıza gerek kalmadan iş yerinizi açabilirsiniz. Bir yapının mimari değeri satış konusunda fiyatların yüksek değerlerde yer alabilmesine neden olabilir. Gösterişli özelliklere sahip olan yapılar, yüksek değerlerde yer alabilir. Aynı zamanda işletmenizin ihtiyaç duyduğu alanın metrekare cinsinden değerine uygun bir iş yeri bulabilmeniz de bütçenizi ayarlamanıza yardımcı olabilir. 
 

Satılık İş Yeri Seçiminde Dikkat Edilmesi Gerekenler

İş yeri tercihinde bulunurken pazar alanına ve iş yerinin bulunduğu konumda yer alan işletmelerin analiz edilmesine dikkat edilmesi gerekir. İş yerinin bulunduğu alanda hedef kitlenin belirlenmesi de oldukça önemli olur. Yol üzerinde ya da kolay ulaşıma sahip olan bir iş yeri tercihinde bulunmak ulaşım açısından oldukça avantajlı konumda bulunabilmenize yardımcı olur. Lokasyon hususuna dikkat ederek iş yeri seçiminde bulunulması dikkat edilmesi gerekenler arasında bulunur. 
Anasayfa Kategoriler İlanlar Ücretsiz İlan Verenler
Popüler Kategoriler