Saat 547 ilan bulundu

Ücretsiz İlan Ver
İlan Başlığı İlan Başlığı İlan Tarihi Ülke/İl/İlçe Fiyat
21/10/2021
Türkiye, İstanbul - Anadolu, Kartal
30 TL
19/10/2021
Türkiye, İstanbul - Anadolu, Kadıköy
55 TL
19/10/2021
Türkiye, İstanbul - Anadolu, Kadıköy
105 TL
19/10/2021
Türkiye, İstanbul - Anadolu, Kadıköy
35 TL
19/10/2021
Türkiye, İstanbul - Anadolu, Kadıköy
95 TL
19/10/2021
Türkiye, İstanbul - Anadolu, Kadıköy
80 TL
19/10/2021
Türkiye, İstanbul - Anadolu, Kadıköy
90 TL
19/10/2021
Türkiye, İstanbul - Anadolu, Kadıköy
110 TL
19/10/2021
Türkiye, İstanbul - Anadolu, Kadıköy
105 TL
19/10/2021
Türkiye, İstanbul - Anadolu, Kadıköy
95 TL

Saat 

Her dönemin vazgeçilmez aksesuarı olan saatler, kol saati, akıllı saat, duvar saati gibi farklı kategorilere ayrılmaktadır. Saat pek çok insanın yanından ayırmadığı ve günlük hayatında sürekli kullandığı aksesuarlar olarak bilinmekte bu nedenle pek çok marka, model ve tasarımla geniş bir ürün yelpazesi ile karşımıza çıkmaktadır. Son dönemin popüler aksesuarı akıllı saatler kullanıcılar tarafından çok beğenilen ürünler arasındadır. Çok çeşitli markalarda akıllı saat modelleri üretilmektedir. Xiaomi akıllı saat, Huawei akıllı saat, Samsung akıllı saat gibi birçok markanın ürünlerini bulabilirsiniz.

 

Saat Modelleri

Kadın ve erkek kol saati yine çok tercih edilen ürünlerdir. Günlük yaşam için spor saatleri tercih edebilir, iş yaşamında stilinize uygun daha klasik modelleri tercih edebilirsiniz. Kadınlar için tercih edilen ve sektörü oldukça geniş mücevher saat seçenekleri de klasik severlerin ilgisini çekmektedir. Koleksiyonculara özel yeni trend vintage saat modellerine de göz atabilirsiniz. Çeşitli modellere sahip saatler içerisinde silikon, deri, metal gibi malzemelerden üretilen pek çok kayış tipini görmek mümkündür. Tasarımı etkileyen materyal ve malzemeler alıcılar tarafından özenle seçilir. Saat kasaları denilen bölümde tüm göstergeler ve kadran yer alır. Saat modellerini ayıran en önemli bölüm kasanın görünümüdür. Erkek kol saati modelleri için dikdörtgen, yuvarlak, kare gibi pek çok yenilikçi model bulunur. Ürün çeşitliliğinin çok olması nedeniyle kendi zevkinize ve ihtiyacınıza uygun modeli bulmanız bir o kadar kolaylaşmaktadır. Ev dekorasyon ürünü olarak duvar saati çok tercih edilen ürünlerdendir. Salonda, çalışma odanızda veya yatak odanızda farklı bir etki yaratan çeşitli renk ve modelde duvar saatleri üretilmektedir.

 

Saat Fiyatları

Saat tasarımlarında kullanılan malzeme ve materyaller fiyatlarda önemli rol oynar. Metal, silikon, plastik gibi materyaller ürün fiyatını etkilemektedir. Bunun dışında saatlerin üretiminde kullanılan teknoloji ve kasa çeşitlerinin etkisi vardır. Casio saatler, her dönem çok tercih edilen popüler markalar arasındadır. Günlük, spor, klasik ve vintage olmak üzere geniş model yelpazesiyle kullanıcıların beğenisini kazanır. Bilindik saat markalarında fiyatlar kullanılan materyallere göre değişiklik göstermektedir. İleri teknoloji kullanılarak üretilen akıllı saatler marka ve modellere göre fiyatlandırılır. Her markanın özellikleri farklıdır. Xiaomi marka saatler android telefonlar ile eşleşerek maksimum verimliliğe ulaşır. Apple Watch serisi ise İOS işletim sistemine sahip Apple telefon modelleri ile eşleşerek kullanıcılara sunulmaktadır.

 

Saat Seçiminde Dikkat Edilmesi Gerekenler

İhtiyacınıza en uygun saatleri almadan önce dikkat edilmesi gereken bazı noktalar bulunur. Bunlardan en önemlisi alacağınız saatte kullanılan materyal ve kalite farkıdır. Pek çok parçadan üretilen saat çeşitleri hem işlevsel olarak hem de estetik açıdan yeterli olmalıdır. Üst segment olarak adlandırılan bilindik markaların modelleri dayanıklı ve dirençli yapıya sahiptir. Yıllarca kullanmak istediğiniz ürünlerin kaliteli malzemelerden üretildiğine emin olmalısınız. Ayrıca seçimlerinizde sizin zevkinizi yansıtacak ve stilinize uygun olması saat alırken dikkat edilmesi gereken bir başka noktadır. Size en uygun saat marka ve modellerini Sektörden.com’da bulabilirsiniz.