Devre Mülk

aramanız için 8 ilan bulundu.
Seçili Kategoriler
Görünüm
Filtre

Filtre

Kelime
Adres
Fiyat Aralığı
TL
USD
EUR
GBP
Dönem
Süre
Tipi
Temizle
İlan Başlığı İlan Tarihi Adres Fiyat
Devremülk
Devremülk Türkiye-Afyonkarahisar-İhsaniye
40,000 TL
Devremülk
18 Mart
Türkiye-Afyonkarahisar-İhsaniye
40,000 TL
4+1 YÜKSEK KIRMIZI 15 GÜN
4+1 YÜKSEK KIRMIZI 15 GÜN Türkiye-Yalova-Termal
90,000 TL
4+1 YÜKSEK KIRMIZI 15 GÜN
10 Mart
Türkiye-Yalova-Termal
90,000 TL
SAROT TERMAL VADİ DE SATILIK YAZ DÖNEMİ 1+1 DAİRE
24,000 TL
SAROT TERMAL VADİ DE SATILIK YAZ DÖNEMİ 1+1 DAİRE
11 Şubat
Türkiye-Bolu-Mudurnu
24,000 TL
YALOVA ARMUTLU DA SATILIK TERMAL DEVREMÜLK
12,000 TL
YALOVA ARMUTLU DA SATILIK TERMAL DEVREMÜLK
11 Şubat
Türkiye-Yalova-Armutlu
12,000 TL
Kasım dönemi 15 günlük devremülk
20,000 TL
Kasım dönemi 15 günlük devremülk
11 Şubat
Türkiye-Ankara-Ayaş
20,000 TL
ANKARA AYAŞ DA SATILIK DEVREMÜLK
ANKARA AYAŞ DA SATILIK DEVREMÜLK Türkiye-Ankara-Ayaş
35,000 TL
ANKARA AYAŞ DA SATILIK DEVREMÜLK
11 Şubat
Türkiye-Ankara-Ayaş
35,000 TL
Tapulu Devremülk - Royal Termal Tesisleri
35,000 TL
Tapulu Devremülk - Royal Termal Tesisleri
11 Şubat
Afyonkarahisar-İhsaniye
35,000 TL

Devre Mülk İlanları

Devre mülk, farklı maliklere ait olan bir mülkün yıl içinde farklı zamanlarda maliklerinin kullanımına açık olan daire sistemidir. Genel olarak yazlık tatil ve termal turizm alanlarında devre mülk kullanımları yaygındır. Yabancılar ve yerli turistlerin tatil için sıkça tercih ettiği devre mülkler aynı zamanda kazançlı bir yatırım aracıdır. Sektörden.com sitesinde pek çok devre mülk ilanı bulunur. Bu ilanlar arasında tercih edeceğiniz devre mülkü bulabilmeniz için filtreleme özelliği bulunur. Türkiyedeki satılık devre mülk ilanları arasından öncelikle bölge seçimini yaparak tercih yapmayı kolaylaştırabilirsiniz. Kendine ait güzellikleri olan bölgelerin tümünde farklı devre mülk ilanları yer alır. Devre mülk ilanlarında, mülkün m2 bilgisi, yılın hangi dönemi kullanılacağı, ne kadar süre kullanılacağı ve fiyat aralığı gibi özellikler verilir. Üretici, sahibinden veya emlak ofisinden satışa sunulan devre mülkler sektörden.com sitesinde birçok alıcıya ulaşır. Ev, araba veya farklı ürün satışı yapmak için siz de sektörden.com sitesini kullanabilirsiniz. Sektörden.com sitesi ücretsiz olarak istediğiniz sayıda ilan vermenize imkan verir.
 

Devre Mülk Fiyatları

Devre mülk fiyatları, tatil yapmak isteyenlerin seçimlerinde önemli rol oynayan noktalardan biridir. Devre mülk fiyatları sahip olduğu özelliklere göre değişkenlik gösterebilir. Devre mülkün bulunduğu şehir ve konum özellikleri, fiyatların belirlenmesinde çok etkilidir. Bölgelere göre fiyatlarda değişiklik gösteren devre mülk kiralık ve satılık olarak iki ayrı seçeneği bulunur. Devre mülklerin fiyatı kalma süresi ve sezona göre belirlenir. Genelde 15 günlük dönemler olarak kullanım hakları olan devre mülkler birkaç dönem olarak satın alınabilir. Fiyatların belirlenmesinde devre mülklerin sunduğu özellikler da etkili olur. Bazı devre mülklerde sosyal tesisler ve farklı imkanlar bulunur. Bu devre mülklerin fiyatları daha yüksek olabilir.
 

Devre Mülk Seçiminde Dikkat Edilmesi Gerekenler

Kiralama veya satın alma seçeneği bulunan devre mülkler arasından seçim yaparken dikkat edilmesi gereken bazı noktalar bulunur. Devre mülk seçimini, konum ve konsept gibi tercihleriniz doğrultusunda yapabilirsiniz. Devre mülklerin özel günler için farklı konsept seçenekleri bulunabilir. Devre mülk kiralanırken sağladığı sosyal olanaklar sorgulanabilir. Spor tesisi ve sosyal tesislerin yer aldığı devre mülkler bulunur. Devre mülkün fiyat araştırması ve sözleşme prosedürlerinin yasalara uygun olması önemlidir. Devre mülkün ulaşım olanakları ve kullanım süresi gibi faktörlere de dikkat edilmesi gerekir.
Anasayfa Kategoriler İlanlar Ücretsiz İlan Verenler
Popüler Kategoriler