Cep Telefonu

aramanız için 0 ilan bulundu.
Seçili Kategoriler
Görünüm
Filtre

Filtre

Kelime
Adres
Fiyat Aralığı
TL
USD
EUR
GBP
Dış Ticaret
Temizle
İlan Başlığı İlan Tarihi Adres Fiyat

Cep Telefonu 

Cep telefonları evrimsel süreçlerini tamamlamayıp geliştirilmeye devam eden teknolojik aletlerin başında gelir. Cep telefonları insanların günlük yaşamda en sık kullandığı ürünlerin başında gelir. Cep telefonlarının gelişim süreci de insanların bu cihazlardan beklentilerine göre değişir. Cep telefonlarının gelişimi öncelikle dış görünüşlerinden başlar. Cep telefonlarının kasa boyutunu küçültüp ekran boyutunu büyütmenin kullanıcıların daha çok beğeneceğini düşünen şirketler tasarladıkları cep telefonlarında büyük değişiklikler yaparlar. Günümüzde ise cep telefonları kullanıcıların hayatını her anlamda büyük ölçüde kolaylaştıran cihazlar haline gelir. Cep telefonları bünyelerinde bulunan binlerce özellik sayesinde güncel teknolojinin her imkanının kullanılabilmesine olanak tanır. Akıllı telefon markalarında artan rekabet her bütçeye hitap eden model ve fiyat çeşitliliğini beraberinde getiriyor. Cep telefonu modelleri ve fiyatları ürünlerin özelliklerine göre değişiklik gösteriyor. Telefon modelleri, fiyat performans açısından üst segment akıllı telefon modelleri ve orta segment telefon modelleri şeklinde gruplara ayrılıyor. Uygun fiyatlı telefon modelleri gelişmiş özelliklere sahip orta segment ve performans açısından yüksek segment cihazlar bu ürün gruplarından yalnızca bir kısmını oluşturuyor. Marka ve model çeşitliliği nedeni ile telefon almak isteyen kullanıcılarda kararsızlığa sebep olabiliyor. Cep telefonu satmak isteyen kullanıcılar sektörden.com sitesine girerek diledikleri satış işlemini kolaylıkla gerçekleştirebilir ve sizin için kategorilere ayrılan cep telefonu modellerini inceleyebilirsiniz. 
 

Samsung cep telefonu modelleri

Akıllı telefon markalarının başında Samsung yer alıyor. Hem dünyada hem de ülkemizde lider markalardan biri olan Samsung, orta ve yüksek segmentli modelleriyle popülaritesini koruyor. Tüm segmentlerde ideal ürünleri piyasaya sürüyor. Çeşitli modelleri, tasarımları ve fiyat performans açısından kullanıcıları tatmin eden telefonları hem dünyada hem de ülkemizde çokça tercih ediliyor.
 

Xiaomi cep telefonu modelleri

Xiaomi akıllı telefon işletim sistemleri arasında en uygun fiyatlı ürünleri kullanıcılara sunan markalar arasında yer alıyor. Çinli üreticilerin piyasaya sürdüğü modeller, kapalı işletim sistemi ve bütçe dostu olması nedeni ile çokça tercih ediliyor. Dünya devi Google’ın desteğini alan sahip olduğu işletim sistemi ve yüksek donanımıyla Xiaomi, çok satan telefon markaları arasında yer alıyor.
 

Apple cep telefonu modelleri

İOS işletim sistemine sahip cihazları ve sevilen tasarımlarıyla iPhone telefon modellerien çok satan markaların başında geliyor. Her yeni seride özelliklerini yenileyen iPhone cep telefonları, donanımları ve yenilikçi tasarımları ile her dönemde fiyat aralığı en yüksek telefon modelleri arasında yer alıyor. iPhone 11 yeni serinin ilk çıkan telefonları arasında popülaritesini sürdürüyor. iPhone X ise serinin üst modellerinden olması nedeni ile yüksek bütçelere hitap ediyor. iPhone fiyatları ve modellerini Sektörden.com’da bulabilirsiniz.
 

Huawei cep telefonu modelleri

Huawei ileri teknoloji ile donatılmış ürünleri ve son teknolojiyi kullanmak isteyen kullanıcıların beğenisini kazanıyor. İleri düzey yüz tanıma teknolojisi, çoklu kamera sistemleri, yapay zeka desteği, gece modu ve gelişmiş zoom özellikleriyle çokça tercih ediliyor. Çeşitli üst segment Huawei cep telefonu modellerini Sektörden.com’dan kolayca satın alabilirsiniz.
 

Cep Telefonu Fiyatları

Akıllı telefonlar Android işletim sistemine sahip çeşitli modellerden oluşuyor. Samsung, Xiaomi, Huawei, Sony, LG gibi birçok firma Android işletim sistemini kullandığı için bu telefonlar akıllı telefon modelleri olarak anılıyor. Android işletim sistemi belirli aralıklarla güncelleniyor. Tüm güncellemeleri alan telefon modelleri ve güncelleme desteği bulunmayan modeller arasında fiyat farklılıkları bulunuyor. Bu nedenle güncelleme almayan modeller sürekli güncellenen modellere göre daha uygun fiyatlarla piyasaya sürülüyor. Cep telefonlarının fiyatlarının belirlenmesinde göz önünde bulundurulan birçok özellik vardır. Cep telefonlarının hafızası, ram kapasitesi, işletim sisteminin türü ve hızı gibi etmenler donanımı oluşturur. Cep telefonlarının fiyatlandırılmasında dikkat edilen bir diğer özellik ise telefonun sahip olduğu ekranın özellikleridir. Ekran boyutu, görüntü kalitesi, ekran sağlamlığı ve ekranın yapımında kullanılan malzeme bunlardan bazılarıdır. 
 

Cep Telefonu Seçiminde Dikkat Edilmesi Gerekenler

Piyasada birçok cep telefonu markası bulunur. Aynı zamanda her markanın kendi bünyesinde yüzlerce cep telefonu modeli bulunur. Bu kadar çeşitli ürün yelpazesi bulunan bir cihaz satın alınmadan önce ihtiyaçlar ve isteklerin belirlenmesinde fayda vardır. Bir cep telefonu modeli satın alınmadan önce dikkat edilmesi gereken en önemli husus kullanıcının isteklerine hitap edebilmesidir. Kullanıcı isteklerini üç başlıkta ayırıp bu başlıkları önem sırasına koyduğu takdirde daha kolay bir şekilde tercih yapabilir. Örnek vermek gerekirse, kullanıcı cep telefonu modellerinin özelliklerini donanımsal, dış görünüş ve kamera özellikleri olmak üzere üç başlığa ayırıp sonrasında da önem sırasına (tamamen kullanıcıların arzuları doğrultusunda oluşturulan bir önem sırası) koyduğu takdirde daha doğru bir tercih yapabilir.
Anasayfa Kategoriler İlanlar Ücretsiz İlan Verenler
Popüler Kategoriler