Hasarlı Araçlar

aramanız için 0 ilan bulundu.
Seçili Kategoriler
Görünüm
Filtre

Filtre

Kelime
Adres
Fiyat Aralığı
TL
USD
EUR
GBP
Tescil Durumu
Hasar Sebebi
Satış Durumu
KM
Model Yılı
Takas
Temizle
İlan Başlığı İlan Tarihi Adres Fiyat

Hasarlı Araç İlanları

Araç piyasasında sunulan çeşitlilik kullanıcıların farklı beklentilerini karşılar. Model ve marka çeşitliliği kadar araçların durumu satış sürecinde dikkat edilen durumlar arasında yer alır. Çeşitli kazalara karışarak hasar alan her araç hasarlı araç kategorisinde yer alır. SUV, arazi, kamyonet, minivan ve otomobil gibi farklı araç sınıflarının kaza geçmişleri varsa hasarlı araç olarak bilinir. Hasarlı araçların satışı tamir edildikten sonra veya hasarlı haldeyken yapılabilir. Diğer araç çeşitlerine göre farklı bir satış süreci olan hasarlı araçlar, kullanıcılara farklı kategorilerde alternatifler sunar. Ticari ve binek otomobil çeşitleri arasında hasarlı araç alternatifleri bulunur. Kaporta, cam, tampon ve iç aksam gibi farklı yerlerinden hasar alan araçların satış bedelleri farklıdır. Hasarlı binek ve ticari otomobil modellerinin satışını sektorden.com üzerinden yapabilirsiniz.
 

Hasarlı Araç Fiyatları

Trafik kazasına karışmış ticari ve binek otomobiller, hasarlı araç olarak bilinir. Tamir edilmeden hasarlı durumları ile satışı yapılan bu araçlar farklı bütçelere hitap eden seçeneklere sahiptir. Hasarlı araç ilanlarında satın almak isteyenlere farklı fiyat alternatifleri sunulur. Araçların satış fiyatları belirlenirken marka, model ve araçların yaşı dikkate alınır. Yapılan kaza sonucunda ortaya çıkan hasar durumuna göre araçlara farklı satış bedelleri belirlenir. Kaporta ve tampon üzerinde hafif hasarları olan ve küçük dokunuşlarla onarılan hasarlı araçların fiyatları daha ağır hasarı olan modellere kıyasla daha yüksek olabilir. Ayrıca, araçların airbag açması, podye ve şasenin zarar görmesi ve kaporta üzerindeki hasarlar gibi ağır durumlarda farklı satış bedellerini sunulur.
 

Hasarlı Araç Seçiminde Dikkat Edilmesi Gerekenler  

İkinci el araç alternatifleri arasında hasarlı araçlar bulunur. Hasar durumuna göre farklı satış fiyatları sunan hasarlı araçları satın alırken bazı özellikleri inceleyebilirsiniz. İlk olarak araçların hasar durumunu ve tamir masraflarını değerlendirebilirsiniz. Kaporta, tampon ve cam gibi dış parçaların hasarları ve aracın yürüyen parçalarının hasar durumlarını inceleyebilirsiniz. Elektrik aksamı, motor, şanzıman ve radyatör gibi iç parçaların özelliklerini inceleyebilirsiniz. Marka, model ve üretim yılına göre belirli bir değeri olan araçların satış fiyatları hasar fiyatlarına göre çeşitlilik gösterir. Ayrıca, satın almayı planladığınız hasarlı aracın tamir masraflarının bütçenize uygun olup olmadığını değerlendirerek seçim yapabilirsiniz.
Anasayfa Kategoriler İlanlar Ücretsiz İlan Verenler
Popüler Kategoriler