İş Yeri

aramanız için 204 ilan bulundu.
Seçili Kategoriler
Görünüm
Filtre

Filtre

Kelime
Adres
Fiyat Aralığı
TL
USD
EUR
GBP
Temizle
İlan Başlığı İlan Tarihi Adres Fiyat
BURSA KILIÇ'TAN BAĞLARALTI MAH. 64 m2 SATILIK DÜKKAN
600,000 TL
BURSA KILIÇ'TAN BAĞLARALTI MAH. 64 m2 SATILIK DÜKKAN
22 Mayıs
Türkiye-Bursa-Yıldırım
600,000 TL
Alsancak Dünya Göz Hastanesi Yakını Kiralık Ofis
5,000 TL
Alsancak Dünya Göz Hastanesi Yakını Kiralık Ofis
10 Mayıs
Türkiye-İzmir-Konak
5,000 TL
EMLAK WORKS'DEN PENDİK BAHÇELİEVLER'DE KİRALIK DÜKKAN
45,000 TL
EMLAK WORKS'DEN PENDİK BAHÇELİEVLER'DE KİRALIK DÜKKAN
26 Nisan
Türkiye-İstanbul - Anadolu-Pendik
45,000 TL
EMLAK WORKS'DEN PENDİK BAHÇELİEVLER'DE SATILIK DÜKKAN
EMLAK WORKS'DEN PENDİK BAHÇELİEVLER'DE SATILIK DÜKKAN Türkiye-İstanbul - Anadolu-Pendik
10,000,000 TL
EMLAK WORKS'DEN PENDİK BAHÇELİEVLER'DE SATILIK DÜKKAN
26 Nisan
Türkiye-İstanbul - Anadolu-Pendik
10,000,000 TL
SAHİBİNDEN SATILIK 260 m2 DÜKKAN
SAHİBİNDEN SATILIK 260 m2 DÜKKAN Türkiye-İstanbul - Avrupa-Esenyurt
2,165,000 TL
SAHİBİNDEN SATILIK 260 m2 DÜKKAN
15 Nisan
Türkiye-İstanbul - Avrupa-Esenyurt
2,165,000 TL

İş Yeri İlanları

İş kollarının gerçekleştirilmesi ve birçok konuda hizmet vermek için oluşturulmuş kuruluşlar işyerleridir. İşyerleri verilecek hizmet çeşidine göre farklı kriterlere sahiptir. Kimi işyerleri ürün üretiminde yer alırken, kimi işyeri hazır ürünlerin satışını üstlenir. Sektörden.com sitesinde satılık veya kiralık işyeri ilanlarını inceleyebilir, çeşitli sektörlerle ilgili bilgi sahibi olabilirsiniz. İşyerleriniz için gerekli araç ve gereçleri temin edebilir, iş ilanları verebilirsiniz. İşyeri ilanları içerisinde kullanım özelliğine göre ofis niteliğinde mekanlar olduğu kadar sanayi içerisinde yer alan fabrikaları da bulabilirsiniz. Devren kiralık işyeri veya satılık olan işyerleri ilanlarında işyerinin içinde bulunan ana demirbaşların ve kimi zaman beraberinde birçok eşyanın kullanım hakkı yeni kullanıcıya geçer. 
 

İş Yeri Fiyatları

Emlak kategorisinde taşınmaz birçok gayrimenkulun alımı veya satımı yapılır. İşyeri ilanları da taşınmaz gayrimenkuller içinde yer alıp farklı sektörlere göre uygunluğu değişir. İşyeri ilanlarında satılık ve kiralık seçenekleri bulunur ve fiyatlar ilan özelliğine göre farklıdır. Ayrıca devren satılık ve kiralık olan işyerinin fiyatları daha maliyetlidir. Aynı sektörde işin devamlılığı sağlanırken var olan eşyaların kullanım hakkının olması yeniden düzen oluşturulması için harcanacak vakitten tasarruf sağlar. İşyerlerinin fiyatları üzerinde etkili olan bir diğer faktör ise adrestir. Farklı illerde ve ilçelerde değişen fiyatlar uygulanan işyerlerinde, merkezi yerlerin fiyatları daha  yüksek olurken daha sakin mekanların fiyatlarının ekonomik olduğu söylenebilir. İşyerinin metrekaresi ve kullanışlı bir yapıya sahip olması yine fiyatlar üzerinde etkilidir. Sahibinden ve emlak şirketi tarafından verilmiş işyeri ilanlarını Sektörden.com’da inceleyebilir, filtreleme seçeneklerini kullanarak uygun mekanları değerlendirebilirsiniz.
 

İş Yeri Seçiminde Dikkat Edilmesi Gerekenler

İş yeri ilanları satılık ve kiralık olmak üzere farklı kullanım detaylarına sahiptir. İşyeri ilanları değerlendirilirken bütçenin belirlenmesi ve seçeneklerin ona göre filtrelenmesi gerekir. İş yeri seçilirken öncelikle yapılacak işe uygun olması açısından metrekaresi ve yapısına dikkat edilmelidir. Uygun büyüklükte tercih edilen mekanların iç yapılarının kullanışlı olması önemlidir. Yapılacak işe ve sektöre göre mekanın konumu da önemli detaylar arasında yer alıp ulaşımı kolay güzergahların seçilmesi daha uygundur. Ofis, tarzı işyerleri için ise iş merkezlerinin katta bulunan daireleri tutulabilir. Devren kiralık veya satılık seçenekleri olan işyerlerinde var olan eşyaların maliyetleri ile alınması düşünülen eşyaların maliyetleri karşılaştırılması ve uygun olan şekli ile tercih edilmelidir.
Anasayfa Kategoriler İlanlar Ücretsiz İlan Verenler
Popüler Kategoriler