02 Ocak 2021
3 Fotoğraf
0

Jetcom Accucon Karışık Para Sayma Makinesi

  1. İstanbul - Avrupa
  2. Esenler
  3. Oruçreis Mah
1,799 TL
İlan Numarası 602.880.618
Ürün Para Sayma Makinesi
Toplu Satış Yok
Durumu Sıfır
Adet 1
İlan Açıklaması
ACCUCON
Model 2
Karışık Para Sayma Makinesi
Accucon Model 2; Model 1’in gösterdiği üstün başarı sonrası sizlerden gelen talep doğrultusunda geliştirdiğimiz yeni nesil, ergonomik bir para sayma makinesidir. Geliştirilmiş sensörleri sayesinde yüksek oranda sahte yakalama başarısına sahip olup, hatasız sayım gerçekleştirir. Sayım sonucunu kupür olarak detaylandırabilen renkli ekrana sahiptir. SD kart özelliği sayesinde hafızası artırılabilir olup, yeni çıkan para birimleri kolaylıkla yüklenebilir. Cihaz harici müşteri ekranı hediyeli olup, 24 ay garantilidir.Türkiye’nin önde gelen kurum/kuruluşlarının tercih ettiği Accucon Model 2 para sayma makinesi; sahte ya da niteliğini kaybetmiş paralarda kullanıcıyı yazılı ve sesli olarak uyarır. Şık tasarımı ve küçük ebatları sayesinde her mekana uyum sağlayabilir.


Accucon Model 2 ile birlikte gelen harici müşteri ekranı sayesinde sayım sonucunu müşterilerinizin görmesini sağlayabildiğiniz gibi, LED ekranı ile rakamlar tüm kameralar tarafından kolaylıkla seçilebilir. Bu sayede geçmişe yönelik kontrol sağlayabilirsiniz.


ACCUCON Model 2; banknotlarda 7 noktada 12 adet güvenlik özelliğine dair sahtelik tespiti yapmaktadır. Banknotları karışık halde, hatasız sayarak, yüksek oranda sahte tespiti başarısı sağlamaktadır.

Banknotlarda Güvenlik Özellikleri:

Holografik Şerit Folyo
Emniyet Şeridi
Gizli Görüntü
Filigran
Bütünleşik Görüntü
Kabartma Baskı
Görme Engellilere Yönelik Özellik
Mikro Yazılar
Renk Değiştiren Şerit
Boyut Farkı
Renklendirilmiş Banknot Kağıdı
Ultraviyole (UV) Özellikler