Seçili Kategoriler
Görünüm
Filtre

Filtre

Kelime
Adres
Fiyat Aralığı
TL
USD
EUR
GBP
Oda Sayısı
Bulunduğu Kat
Bina Yaşı
Banyo Sayısı
Balkon
Kullanım Durumu
Site İçerisinde
Isıtma
Eşyalı
Kat Sayısı
m² (Net)
m² (Brüt)
Temizle
İlan Başlığı İlan Tarihi Adres Fiyat

Kiralık Daire İlanları

Kişilerin, konaklama, iş veya tatil gibi farklı amaçlar için kendilerine özel dairelerinin olması gerekir. Daireler, satın alınabilir veya kiralanabilir. Sektörden.com sitesinde kiralık daire arayanlara yönelik pek çok kiralık daire ilanları bulunur. Kiralık daire bulmak emek ve uğraş gerektiren önemli bir iş olduğundan ilanlarda bulunan filtreleme özelliği oldukça kolaylık sağlar. Kiralık dairelerin filtrelenen özellikleri arasında adresi, fiyat aralığı, metrekaresi, oda sayısı, bulunduğu kat ve bina yaşı gibi farklı özellikleri bulunur. Eşyalı, eşyasız olması ve diğer bazı özelliklerin farklılaştığı pek çok daire ilanı bulunur.
Siz de ev, araba veya farklı bir ürünün kiralama ve satışı için sektörden.com sitesine ücretsiz olarak istediğiniz sayıda ilan koyabilirsiniz. Sektörden.com ilanlarınızın binlerce kullanıcıya ulaşma imkanı sağlar. 
 

Kiralık Daire Fiyatları

Fiyatlar, kiralık dairelerin seçiminde etkili olan unsurlar arasında önemli bi yere sahip olur. Kiralık daire fiyatları, dairelerin sahip olduğu bazı özellikler bakımından farklılaşabilir. Bu özellikler arasında dairenin konumu, büyüklüğü, yaşı ve bulunduğu kat gibi özellikler yer alır. Daire fiyatları yakın konumlarda genellikle birbirine benzer fiyatlarda bulunur. Kent merkezinde, sosyal alanlara yakın olan ve ulaşım imkanları geniş olan daire fiyatları diğer dairelere göre daha yüksek fiyatlara sahip olabilir. Bu özelliklerin yanı sıra, dairenin banyo sayısı, balkon sayısı, ısıtma türü, site olup olmaması ve binadaki toplam kat sayısı gibi özellikler de kiralık daire fiyatlarını etkiler. Kiralık dairelerdeki aylık aidat ücreti de verilen hizmete göre değişebilir. 
 

Kiralık Daire Seçiminde Dikkat Edilmesi Gerekenler

Kiralanacak daire seçimi yapılırken dikkat edilmesi gereken bazı noktalar bulunur. İlanlar üzerinden daire seçimi yapılırken görsellerin göz önünde bulundurulması önemli olur ancak daireyi yakından görmeye de dikkat etmek gerekir. Bu nedenle kiralanacak daire seçiminin, sadece fotoğraflara bakılarak değil gözle görülerek yapılması gerekir. Kiralanacak dairenin fiyatlarının bütçenize uygun olması, büyüklüğünün yeterli olması ve dairenin tamirat gerektiren bir sorunun olup olmadığının sorgulanması gerekir. Dairenin tesisat sisteminin sağlam olması ve kombi, şofben gibi cihazların çalışır durumda olması ekstra masraf ve tamirat gerekmemesi için önemli olur. Kiralanacak evin sosyal alanlara yakınlığı ve sık gidilen yerlere ulaşımının kolay olması da dikkat edilmesi gereken diğer bir detay olarak karşımıza çıkar. Kiralık daire seçimi yapıldıktan sonra kira kontratı yapılması gerekir. 
Anasayfa Kategoriler İlanlar Ücretsiz İlan Verenler
Popüler Kategoriler