08 Ocak 2021
1 Fotoğraf
0

mermer granit

  1. İstanbul - Anadolu
  2. Çekmeköy
  3. Ekşioğlu Mah
800 TL
İlan Numarası 602.880.620
Türü Granit
Durum Sıfır
İlan Açıklaması
MermerTezgahMasa tasarım ve yapım aşamalarında yılların deneyimini ve yaratıcılığını yaşam alanlarınıza taşıyan firmamız; mutfak ve banyolarda, teknelerde, otel, hastane, laboratuvar ve alışveriş merkezlerinin iç ve dış mekanlarında, gıda sektöründe, kısacası hijyenik ve keyifli bir dokunuş düşlediğiniz her yerde uygulanabilen farklı renk ve doku seçeneği sunmaktadır. MermerTezgahMasa ekibi olarak ürettiğimiz projelerde iş disiplinimize sadık kalarak en kısa sürede ve yüksek kalitede sizlere kusursuz ürün teslimi yapmaktayız. İster evlerinizde ister iş yerlerinizde mekanlarınıza özel çözümlerle mimari uygunlukta ve göze hoş gelecek tasarımlar yaparken dayanıklılıktan ve performanstan ödün vermeyiz.

MermerTezgahMasa tasarımlarında uluslararası standartlarda üretim yaparak en yeniyi ve iyiyi sunarken kadromuzu da geliştirir, ürün kapasitemizi artırır ve sektörümüze faydalı olmaya çalışırız.

Pazarlama, tasarım, üretim, teslim ve satış sonrası destek ekiplerimizle birlikte proje süreçlerini sorunsuz yöneterek daima müşteri memnuniyeti hedefiyle hareket ederiz. Sizlerle tanıştırmaktan memnuniyet duyarız.