27 Haziran 2021
25 Fotoğraf
0

Oba Mahallesi'nde Doğayla İç içe Satılık Dubleks & Nature Viewed Duplex For sale in Oba

  1. Antalya
  2. Alanya
  3. Oba Mah
840,000 TL
İlan Numarası 615.014.180
260
Oda Sayısı 4+2
Bulunduğu Kat 4
Bina Yaşı 5-10
Banyo Sayısı 2
Balkon Var
Kullanım Durumu Mülk Sahibi
Site İçerisinde Hayır
Krediye Uygun Evet
Isıtma Klima
Eşyalı Evet
Kat Sayısı 4
Takaslı Evet
İlan Açıklaması İlan Konumu
Alanya’nın yeşillerle örülü Oba Mahallesi'nde bulunan dağ ve doğa manzaralı bağımsız dubleks dairemiz eşyalı olarak satılıktır. Takas ve krediye uygundur.

Daire Özellikleri: Birbirinden bağımsız 2 daireden oluşur, ister dubleks ister ayrı 2 kat olarak değerlendirilebilir. Her ikisi de 125 m2 genişliğinde, 2 oda ve 1 salona sahiptir. Gün boyu aydınlık ve ferah olmasını sağlayan Güney, Doğu ve Kuzey cephelerine sahiptir. 2 banyo , ayrı mutfak, yemyeşil doğa manzaralı balkonu ve terası vardır. İstendiği takdirde, içerden tadilatla birleştirilebilir ya da 1 katında mülk sahibi oturup diğer kat kiraya verilebilir. Hem ev sahibi olmak, hem de yatırım yapmak adına çok avantajlıdır. Binanın kendine ait otoparkı mevcuttur.

Konumu ve Ulaşım: (Yukarı) Oba Mahallesi yeni yerleşim bölgesi olması sebebiyle modern yapıların bulunduğu nezih bir mahalledir. Gün geçtikçe gelişen çevresi, hem burda yaşamak isteyenlere hem de geleceğe dönük yatırım yapmak isteyenlere büyük avantaj sağlar. Dairemiz hastane, eczane ve marketlere çok yakındır. Binanın hemen önünden geçen şehir otobüsleri ulaşımı kolaylaştırır. Doğal güzellikler içinde bulunan bu daireye, Nazar Emlak kalitesi ve güvencesiyle sahip olabilirsiniz.


Nature Viewed Duplex For sale in Oba

Our seperate duplex apartment is for sale fully furnished, in Oba District which is green around in touch with nature. It is suitable for credit and swap.

The Features of Duplex: There are two floors seperate and can be used as dublex or 2 seperate floors. Both have 2 bedrooms and 1 living room on 125 m2 area. It has South, North and East fronts providing sunlight during the day. In the flat, there are 2 bathrooms, seperate kitchen, large balcony and terrace with green landscape. If wanted, 2 floors can be united inside or the owner can live in one floor and the other can be rented. It is very advantageous for to own a house also to make a future investment. The building has its own carpark.

Location and Transpprtation: (Upper) Oba Neighbourhood, being a new settlement, is a peaceful place surrounded by modern buildings. The developing area is a big advantage both for buyers to live in or to invest. The apartment is quite close th hospital, pharmacies and supermarkets. The public transportation passing right in front of the apartment which makes it easy to access anywhere. You can own this flat in natural beauties with the privilege of Nazar Estate.