Oyun & Konsol

aramanız için 0 ilan bulundu.
Seçili Kategoriler
Görünüm
Filtre

Filtre

Kelime
Adres
Fiyat Aralığı
TL
USD
EUR
GBP
Adet
Dış Ticaret
Temizle
İlan Başlığı İlan Tarihi Adres Fiyat

Oyun ve Konsol 

Oyun konsolları yanınızda taşıyabileceğiniz ve televizyona bağlayarak kullanabileceğiniz oyun konsolları olarak ikiye ayrılmaktadır. Taşınabilir konsollar dış mekanlarda, arabada ve seyahatlerde keyifli vakit geçirebileceğiniz ekstra ekipmana gerek duymayan ürünlerdir. Televizyona bağlayarak kullanılan oyun konsolları ise güçlü teknolojisiyle arkadaşlarınızla ve ailenizle keyifli bir oyun deneyimi sunar. Dünyaca popüler olan üç ana platform; Microsoft Xbox, Sony PlayStation ve Nintendo ’dur. Çapraz platform oyunları dediğimiz ürünler farklı platformlar düşünülerek tasarlanır. Ancak özel oyunlar dediğimiz ürünler tek bir platformda oynanabilmektedir. Oyun konsollarının birbirinden üstün birçok özelliği bulunur. Seçim yapmadan önce hangi tür oyunları oynayacağınıza karar vermeniz gerekir. Örneğin Nintendo herkesin kullanabileceği bir arayüze sahiptir ve çocukların kullanımı için uygundur. Eğlence sektöründe piyasada birbirinden farklı ürünler ve oyunlar yer alır. Bu oyunlar her geçen gün güncellenir ve çeşitli içerikler, yöntemler, oynanma şekilleri ile piyasada yerlerini alırlar. Konsollar eşliğinde oynanan oyunlar ise zamansızlığa hükmeder. Her dönem damgasını vurur ve farklı yaş aralığındaki kullanıcılar tarafından ilgiyle takip edilir. Belirli bir döneme mal olmaması farklı kuşakların benzer oyunlara dahil olup keyifli zaman geçirmelerine zemin hazırlar. Nostaljik konsolları piyasada bulabileceğiniz gibi günümüzün teknoloji anlayışına uyum sağlayan ve farklı kullanım özellikleri içeren konsollara da göz atabilirsiniz. Bununla da sınırlı kalmayarak çeşitli oyunlar ve oyun paketleri de temin edebilirsiniz. Nostaljik ya da güncellenen formlarını, içeriğe uygun konsollar ile birlikte kolayca temin edebilirsiniz. Bu kolaylığı konforlu hale getiren dijital platformlardan yararlanabilirsiniz. Sektörden.com sitesi ile çeşitli oyun konsollarını bulabilirsiniz. Aynı zamanda elinizde mevcut bulunan konsolları ya da oyun paketlerini bu platform aracılığıyla satışa da sunabilirsiniz. Talep ve ilan seçeneklerini tercih ederek hem alım hem de satış işlemlerinde kazanç elde edersiniz. Alışveriş, oyun ve konsol, oyu konsolu ve oyun kategorilerini dikkatle takip ederek dilediğiniz modelleri incelersiniz.
 

PlayStation

Tüm zamanların en çok satan oyun konsoludur. Sony’nin üretmiş olduğu PlayStation görsel zenginliğe sahip özel oyunlarıyla kullanıcıların beğenisini kazanmıştır. Oyun konsolu sanal gerçeklik başlığına sahiptir. Hulu ve Netflix gibi uygulamaları destekleyerek odanızı bir eğlence merkezine çevirir. Son teknolojiye sahip PlayStation 5, Assassin’s Creed, Call Of Duty, Demon’s Souls gibi popüler oyunları 4K HDR görüntü kalitesiyle fark yaratır. PlayStation oyun konsolu sayesinde tüm dijital oyunları yüksek görüntü kalitesiyle oynayabilirsiniz.
 

Xbox

Xbox oyun platformu PS4 ile oynan birçok oyunu desteklemektedir. Piyasada bulunan en güçlü oyun konsollarından biri Xbox Series X’dir. FreeSync teknolojisini destekleyen bu konsol size maksimum hareket ve maksimum hız sunar. Donma ve takılma yaşamadan hızlı geçiş yapmanızı sağlar. Surround ses geçişiyle oyunları en keyifli şekilde oynamanızı sağlar. Sadece hız sunmakla kalmaz grubunun en iyi grafik çipine sahiptir. Buda mükemmel görüntü kalitesi yaratır. Full HD ve 4K kalitesiyle tüm sahneleri mükemmel görmenizi sağlar.
 

Oyun ve Konsol Fiyatları

Xbox ve PlayStation oyun konsolları sektörde en popüler platformlardır. Her iki platformda 4K HDR grafik çıkışı sağlayan yüksek işlemcilere sahiptir. Her iki markanın ürünleri 8K grafik gösterme yeteneğine sahip ve son derece güçlü ürünlerdir. İki markanın da ürünleri birbirine yakın fiyatlardadır. Markaların modelleri arasında fiyat farklılıkları bulunmaktadır. Örneğin PlayStation 5 daha yüksek fiyatlara sahipken PlayStation 4 veya PlayStation 3 modeli daha uygun fiyatlarda satıştadır. Bu fiyat farklılıklarının nedeni, her geçen gün gelişen teknoloji ile birlikte grafik görüntülerinde kullanılan son teknolojilerden kaynaklanır.Gelişen teknoloji her yeni modelde işlemcileri de aynı düzeyde güçlendirmektedir.
 

Oyun ve Konsol Seçiminde Dikkat Edilmesi Gerekenler

PlayStation yoğun grafikli strateji ve aksiyon oyunları severler için iyi bir seçenektir. Grafik işlemcisi, hız donanımı, yazılım ve donanımı sayesinde piyasanın en güçlü konsollarına sahiptir. Microsoft Xbox ise çok oyunculu çevrimiçi oyun oynama, blu-ray film gösterimi, video ve müzik akışı gibi özelliklere sahip ürünlerdir. Ses ve hareket kontrolü için Kinect sensörü ile entegre bir şekilde kullanılabilir. Forza Horizon 4, Xbox Game Pass, FIFA ve The Sims gibi popüler oyunlara erişim sağlar. Aradığınız oyun ve konsol ürünlerine Sektörden.com adresinden kolayca ulaşabilirsiniz.
 

Konsol Oyunları Fiyatları

Konsol oyunlarında oyun içerikleri, detayları ve oyunun oynanma versiyonları farklı fiyat aralıkları ile sizlerle buluşur. Güncellenen sürümler, oyunda yapılan değişiklikler farklı formlar olarak değerlendirilir. Geliştirilen ve eklemeler yapılan oyunlarda farklı fiyat listesi görebilirsiniz. Benzer durum nostaljik olarak nitelendirilen oyun paketleri için de geçerlidir. Ülkemizde ve dünya genelinde farklı içeriklere ve oynanma şekline sahip bir çok farklı oyundan söz edilir. Sıklıkla tercih edilen ve popülaritesi yüksek olan oyunlarda farklı fiyatlar görebilirsiniz. Oyunlar özellikle konsol yardımıyla oynanıyorsa teknolojinin hayatımıza kattığı konfor anlayışından bu tür araç gereçler de payını alır. Kablolu, kablosuz, bluetooth konsollar çeşitli kullanım özelliklerine sahip olduğu gibi fiyat aralıklarını da değiştirirler. Sektörden.com sitesini ziyaret ederek oyunlar ve oyun konsolları hakkında detaylı fiyat listesi görebilirsiniz. 
 

Konsol Oyunları Seçiminde Dikkat Edilmesi Gerekenler

Konsol oyunları çeşitli tarzlara ve farklı yaş aralığına sahip olan kullanıcılar tarafından ilgi ile karşılanır. Bu tür oyunların bu kadar çok tercih edilmesinde farklı unsurdan söz edilebilir. Öncelikle konsollar aracılığıyla oynanan oyunlarda nostalji yaşayabilirsiniz. Kendi çocukluğunuzu ya da gençliğinizi bulabilir ve keyifli bir zaman geçirebilirsiniz. Genç kullanıcılar için ise kendi dönemlerine ait güncellenen oyunlar bulabilmesi oldukça kolaydır. Her oyunun sürümü farklıdır. Çeşitli detaylar ile birbirinden ayrılabilirler ve bununla birlikte konsol oyunların ortak özelliklerden de söz edilebilir. Ülkemizde ve dünya genelinde eğlence sektörü denildiğinde listede yerini alan unsurlar arasında kond-sol oyunları da yer alır. Sektörden.com sitesini ziyaret ederek farklı kullanım özelliklerine sahip olan konsolları ve konsol oyun paketlerini bir arada bulabilirsiniz. Tarzınıza ve zevkinize uygun konsol oyunları ile keyifli zaman geçirebilirsiniz. 
Anasayfa Kategoriler İlanlar Ücretsiz İlan Verenler
Popüler Kategoriler