TÜM TÜRKİYE İÇİN İÇ MİMARİ HİZMET !!!

DİĞER
1/13
Büyüt
7,500 TL ARA TEKLİF VER

İLAN BİLGİLERİ

  • Ankara
  • Çankaya
  • Çayyolu Mah
  • İlan Numarası 604.663.306
  • Tür Mimarlık & Mühendislik

İLAN AÇIKLAMASI

Tasarım ve uygulama alanlarında, farklı ölçek ve kategorilerde çalışmalar yapıyoruz. Sanatı, yaşam alanına entegre ederek sunmayı amaçlıyoruz. Üzerinde çalıştığımız her projede yaratıcılığımızı ve hayal gücümüzü, sahip olduğumuz profesyonel tecrübelerle birleştirerek daha önce tasarlanmamış olanı sunmak adına çalışıyoruz.
Bizim için her farklı proje farklı bir yaklaşım gerektirir ve bu da kavramsal bir tutarlılığın geçerli olması gereken bir tasarım anlayışıyla desteklenir. Dünyada her an değişmekte olan tasarım trendlerini takip ederek ve farklı örnekleri yorumlayarak onlara yeni bakış açıları getiriyoruz. Bu yönelimle; mimari tasarım anlayışına detay katarak, mekândaki uyumu yakalıyor ve yaşam alanıyla kullanıcılarını bütünleştirmeyi hedefliyoruz. Tanımladığımız kavramsal tasarım bütünlüğü çerçevesinde esnek bir mimari yaklaşımla çalışmalarımızı ilerletiyoruz.

Estetiğin, zarafetin ve yeniliğin mekândaki etkisinin bilinciyle ince detaylara önem veriyoruz. Çünkü tasarımın mekân ile bir bütünlük oluşturması gerektiğini düşünüyoruz. Bu konuda yaratıcı fikir ve tasarıma yönelik konsept danışmanlığı hizmeti sunuyoruz.


Hizmetlerimiz

İç Mimari Tasarım, Proje ve Uygulama Hizmetleri

İç Mimari Danışmanlık Hizmetleri

Anahtar Teslim Projeler

Uygulama Kontrolörlüğü ve Uygulama Yönetimi

Mekanik, Elektrik, İnşaat Mühendisliği ve Peyzaj gibi farklı disiplinler arası proje-uygulama koordinasyonunun sağlanması.

7,500 TL TEKLİF VER
Rapor Et
Anasayfa Kategoriler İlanlar Ücretsiz İlan Verenler
Popüler Kategoriler