Alıcılar İçin Faydalarımız

sektorden.com’da Alıcı Kime Denir?

sektorden.com’da 3 farklı rol bulunmaktadır. Bunlar; alıcı, satıcı ve dijital işletmeler.

 

Peki sektorden.com’da alıcılar kimlerdir ve neler yaparlar?

sektorden.com’da alıcı olarak faaliyet gösteren bir kullanıcı, aradığı bir ürünü talep edebilir, bulabilir, dijital işletmeler yoluyla ürüne hızlı ve kolay bir şekilde sahip olabilir. İster bilgisayarınızın yedek parçası için ilan oluşturun ister evinize badana yapması için boyacı ilanı oluşturun, ürün veya hizmet için alıcı olarak sınırsız talep oluşturabilir ve dijital işletme satıcıları  ile taleplerinizi hızlı bir şekilde gerçekleştirebilirsiniz.

Üye sayfasında size sunulan “Talep Et” seçeneği ile gerekli bilgileri sisteme ekleyerek ürün satın alabilir ve talep ilanı oluşturabilirsiniz.

 

Satın Alma İşlemi Nasıl Yapılır?

sektorden.com üzerinden satın alma işlemleri dijital işletmeler aracılığı ile gerçekleştirilir. Alıcı olarak; satış ilanı oluşturan satıcıların ilanlarını arayabilir ve ürün için ihtiyaç duyduğunuz özellikleri site içerisinde filtreleyebilirsiniz. İlanlar için dijital işletmelerde satış yapan yapan aracılar ile iletişime geçerek satın alma işlemi yapabilirsiniz.

sektorden.com’un asıl amacı da tam olarak, alıcı ve satıcıların dijital işletmeler ile bir araya gelmesini sağlamaktır. Bu sayede kolay satış yöntemleri ile hızlı satış avantajlarından anında yararlanabilirsiniz. Üstelik sektorden.com sizden hiçbir ücret talep etmemektedir. Yalnızca dijital işletmeler için belirlenen ödül komisyon miktarını , satınalma sırasında ödemeniz gerekmektedir.

Bu komisyon talep ilanınız sırasında sizin inisiyatifiniz ile belirlenir.

 

sektorden.com Alıcılara Hangi Benzersiz Avantajları Sunar?

sektorden.com bünyesinde bulunan satıcılar, aracılar ve alıcılar için birtakım avantajlar sunmaktadır.

 

Peki alıcılar için sektorden.com’da hangi avantajlar sunulmaktadır?

  • Sınırsız ve ücretsiz bir şekilde ilan oluşturabilirsiniz.
  • Aradığınız ürün için görsel ve ürün açıklaması yükleyerek dijital işletmedeki satıcıların size daha çok yardım etmesini sağlayabilirsiniz.
  • Site içerisinde arama yaparak aradığınız ürün ya da hizmetin ilanını araştırıp dijital işletmedeki satıcılar yoluyla satıcı ile iletişim kurabilirsiniz.
  • Eğer sitede arayıp bulamadığınız bir ürün varsa “Talep Et” seçeneğinden yararlanabilirsiniz. “Talep Et” seçeneği ile bir firmaya bağlı kalmadan dijital işletme ile ihtiyacınız olan ürün ya da hizmete anında ulaşabilirsiniz.
  • Talep ilanınız için hiçbir dijital işletme faaliyet göstermiyorsa “Dijital işletmede Bul” seçeneği ile site içerisinde bulunan tüm dijital işletmeleri listeleyebilir ve kendileri ile aracılık için iletişime geçebilirsiniz.
  • Hangi meslek grubunda olduğunuz ya da kaç yaşında olduğunuz fark etmeksizin ücretsiz üyelik ile sektorden.com platformuna üye olabilirsiniz.

 

sektorden.com’u Alıcılar İçin Diğer Platformlardan Ayıran En Önemli Özellikler Nelerdir?

Ürünlerin alım-satım işlemleri ve ürün arayışı ile siz değil, dijital işletmedeki satıcılar ilgilenmektedir. Böylece, satıcı olarak da en değerli zamanlarınızı satış için pazar yeri arayışı ya da Ar-Ge ile harcayarak değil, diğer planlarınıza odaklanarak harcamış olabilirsiniz.

Üstelik kurumsal alıcı olarak faaliyet gösterebileceğiniz sektorden.com’da size aracılık yapacak dijital işletmedeki sarıcılar için kendiniz belirlediğiniz ödül komisyon ile yüklü maliyetlerden kaçınmış olursunuz. Toptan satış yapan firmalardan ürün alabilir ve hizmet talep edebilirsiniz.

En önemlisi ise arayıp bulamadığınız bir ürün için ilan oluşturarak dijital işletmedeki satıcıların sizin için ürün tedariği gerçekleştirmesini talep edebilir ya da kategoriler arasında bulunan takas yoluyla aradığınız ürüne anında sahip olabilirsiniz. Profesyonel satış hizmetlerine ulaşmayı kolaylaştıran sektorden.com, alıcılar için benzersiz bir platform olma özelliği taşıyor. Türkiye’nin 81 ilinden dijital işletmeler ve kademeli olarak açılacak 14 ülkede yurt dışı ticaret faaliyetleri ile A’dan Z’ye her ürüne ulaşıp alıcı olabilirsiniz.

 

Neden sektorden.com Sistemini Tercih Etmelisiniz?

Stok fazlası ürünlerin satışı için, her yerde arayıp bulamadığınız bir ürüne ulaşmak için, satış hacminizi artırmak için, ağınızı genişletmek için ya da kurumsal kimliğinizi daha geniş alanlarda tanıtmak için sektorden.com’u tercih etmelisiniz.

Ürünlerinize pazar yeri arayışı için yeterli vaktiniz mi yok? Elinizde stok fazlası ürünler mi kaldı? Uygun fiyata alışveriş imkanlarına mı ihtiyacınız var?

Tüm bu soruların yanıtı “Evet” ise çözüm için sektorden.com sizlere Türkiye’nin Dijital Satış Sistemi platformunu sunuyor. Dijital işletmedeki satıcılar ile kurumsal firmanızın ürünleri için pazar yeri bulabilir, stoklarınızı eritebilir ve uygun fiyata alışveriş gerçekleştirebilirsiniz.

Üstelik sektorden.com’da yalnızca satıcı ve alıcılar kazanmıyor. Dijital işletme olarak da gelir elde edebilirsiniz. Eğer alıcı ve satıcıların vermiş olduğu ilandaki hizmeti, aracı olarak ilk siz gerçekleştirirseniz, ilan sahibinin belirlemiş olduğu ödül komisyonu almaya hak kazanırsınız. Ayrıca, sektorden.com’un dijital işletme değerlendirme sistemi ile dijital işletmedeki satıcı olarak alıcı ve satıcılar tarafından değerlendirilip farkınızı ortaya koyabilirsiniz.

 

sektorden.com İle Satın Alma İşlemi Yaparken dijital işletmeler Sizden Ek Ücret Talep Edebilir Mi?

Dijital işletmelerdeki satıcılar yoluyla satın alma işlemi için aracılara kendiniz belirlediğiniz bir miktarda komisyon ödemeniz gerekmektedir. Bu komisyonun miktarını dilediğiniz şekilde imkanınıza göre belirleyebilirsiniz. Eğer acil bir satın alma işlemi ise ödül komisyonu yüksek belirleyip birçok dijital işletmenin sizin ilanınız için çalışmasını sağlayabilirsiniz. Bunun haricinde sektorden.com ya da dijital işletmeler sizden ek bir ücret talep etmez. Aracılar satıcılar için ödeyeceğiniz miktar tamamen alıcı ya da satıcıların isteğine ve kanaatine bağlıdır.

  • Faydalarımız
  • Alıcılar İçin Faydalarımız
  • Satıcılar İçin Faydalarımız
  • Dijital işletmeler Faydalarımız