Seçili Kategoriler
Görünüm
Filtre

Filtre

Kelime
Adres
Fiyat Aralığı
TL
USD
EUR
GBP
Vites
Model
Yakıt
Kasa Tipi
Motor Gücü
Motor Hacmi
Çekiş
Durumu
KM
Renk
Model Yılı
Takas
Temizle
İlan Başlığı İlan Tarihi Adres Fiyat
BORUSAN BAYİ ÇIKIŞLI HASAR KAYITSIZ KAZASIZ FULL 3.5D XDRİVE X6
BORUSAN BAYİ ÇIKIŞLI HASAR KAYITSIZ KAZASIZ FULL 3.5D XDRİVE X6 Türkiye-İstanbul - Avrupa-Küçükçekmece
360,000 TL
BORUSAN BAYİ ÇIKIŞLI HASAR KAYITSIZ KAZASIZ FULL 3.5D XDRİVE X6
11 Şubat
Türkiye-İstanbul - Avrupa-Küçükçekmece
360,000 TL
2013 X3 XDRİVE 20d SUNROOF + NBT EKRAN + E.ISITMALI KOLTUK DİZEL
417,800 TL
2013 X3 XDRİVE 20d SUNROOF + NBT EKRAN + E.ISITMALI KOLTUK DİZEL
11 Şubat
İstanbul - Anadolu-Ataşehir
417,800 TL
2015 BMW X4 X LINE 2.0 XDRIVE
480,000 TL
2015 BMW X4 X LINE 2.0 XDRIVE
11 Şubat
Konya-Karatay
480,000 TL

BMW SUV & Pickup & Arazi Aracı İlanları

Otomotiv sektöründe yer alan firmalar ve markalar her geçen gün farklı tasarımlar ve kullanım özellikleri ile araçları buluştururlar. Teknolojinin gelişmesi, değişen algılar, yaşam tarzlarına eklenen yeni rutinler günlük hayatın akışında hemen her şeye dokunur. Tercih edilen araçlar da kullanıcıların tarzı, kullanım alanları ve kullanım amaçlarına göre farklı donanımlarda ve formlarda tasarlanır. Özellikle şehir yaşamı ve kırsal alanlar, araçların ilgi olan arazi yapısı bakımından farklılık arz eder. Kırsal alanlarda daha engebeli arazi yapısı söz konusu olduğu için bu tür yollara dayanıklı ve uyumlu olan araç modelleri revaçta tutulur. Arazi yapısı olarak adlandırılan SUV ya da 4 çeker modeller farklı firmalar ve markalar tarafından üretilir. BMW de bu markalardan biridir. Sektörden.com sitesini ziyaret ederek çeşitli arazi araçlarını bir arada değerlendirebilirsiniz. Bu araçları temin edebileceğiniz gibi, elinizde mevcut olarak bulunan araçları satışa da sunabilirsiniz. Vasıta, SUV, pickup ve arazi araçları, BMW kategorilerini takip ederek tüm modelleri bir arada değerlendirebilirsiniz. Talep ve ilan seçenekler de ayrıca işinizi kolaylaştırır ve temin etm satış işlemlerini pratik bir şekilde tamamlamanıza olanak tanır. 
 

BMW SUV & Pickup & Arazi Aracı Fiyatları

Günümüzün yoğun koşuşturmalı dünyasında doğa aktiviteleri, kamplar ve kırsal alanlarda sakin bir yaşam tarzına duyulan ilgiyi artırır. Bu nedenle artan talepler kullanılan araç modellerini de doğrudan etkiler. Arazi araçları farklı markalar ve firmalar tarafından tasarlanarak kullanıcı memnuniyetine sunulur. Araçların kullanım yılları, üretim tarihleri, araçlarda bulunan deformeler, deformelerin kapatılma yöntemleri fiyat aralıklarına yansır. Kayıtlar ve hasar tespit raporları dikkatle incelendiğinde hem alım hem de satış işlemlerinde farklı fiyat listesi çıkabilir. Ayrıca vites özellikleri, motor yapıları, koltuk ve cam gibi donanımların kullanım durumları fiyat aralığını belirleyen bir diğer unsur olarak karşınıza çıkar. 
 

BMW SUV & Pickup & Arazi Aracı Seçiminde Dikkat Edilmesi Gerekenler

Arazi aracı kullananlar birçok farklı hususu göz önünde bulundurur. Önceliklerin doğru belirlenmesi ve kullanım alanlarına uyum sağlayan araçların tercih edilmesi daha fazla kullanım ve uzun ömürlü sürüş, yolculuk anlamlarını da taşır. BMW tarafından üretilen ve tasarlanan arazi araçları incelendiğinde şık tasarımların, kaliteli aksesuarlar ce donanımlar ile buluşturulduğunu görebilirsiniz. Özellikle bir başka kullanıcıdan temin edilen arazi araçlarında fark edilen ya da gözle görülmeyen hasarlar olabilir. Bu nedenle dikkatli bir inceleme yapmanız, hasar tespit raporlarını araştırmanız aracın hassasiyetlerini tanıma noktasında size yardımcı olabilir. Araçların düzenli bir şekilde bakımlarının yapılması daha güvenli bir sürüş için oldukça önemlidir. Tüm bu detaylara dikkat etmeniz halinde daha uzun ömürlü bir sürüş ve yolculuktan da söz edilebilir. 
Anasayfa Kategoriler İlanlar Ücretsiz İlan Verenler
Popüler Kategoriler