Seçili Kategoriler
Görünüm
Filtre

Filtre

Kelime
Adres
Fiyat Aralığı
TL
USD
EUR
GBP
Vites
Model
Yakıt
Kasa Tipi
Motor Gücü
Motor Hacmi
Çekiş
Durumu
KM
Renk
Model Yılı
Takas
Temizle
İlan Başlığı İlan Tarihi Adres Fiyat
Satılık gelen alır
Satılık gelen alır Türkiye-Antalya-Gazipaşa
85,000 TL
Satılık gelen alır
11 Şubat
Türkiye-Antalya-Gazipaşa
85,000 TL

Fiat SUV & Pickup & Arazi Aracı İlanları

Fiat SUV & Pickup & arazi araçları sen bir şehirde ve şehrin yoğun tempolu trafiğinde kullanılmak hem de asfalt yola sahibi olmayan toprak yollarda ve arazilerde kullanılmak için özel olarak tasarlanan araba modelleri olur. Bu araçların birçoğu genellikle büyük boyutları ve gösterişli duruşlarıyla heybetli bir görünüme sahip olur. Arazi araçlarında zorlu koşullar ve yollarla mücadele etmeyi sağlayan güçlü motorlar ve büyük lastikler bulunur. Bu araçların şehir içinde kullanılan modelleri jipi andıran görünüm nereyle ön plana çıkar. Bu araç ilanlarını incelerken arazi aracı ilanlarında dikkat etmeniz gereken araba modeli, motor gücü ve yakıt tüketimi gibi teknik özelliklerin yanı sıra ilanda yer alan araçların hasar kaydı gibi kullanım özelliklerinden kaynaklı hasar geçmişlerine de dikkat edebilirsiniz.
 

Fiat SUV & Pickup & Arazi Aracı Seçiminde Dikkat Edilmesi Gerekenler

Fiat SUV & Pickup & arazi aracı modellerini satın alırken arabaların motor gücü gibi teknik özelliklerinin dışında araçların modeline hasar kaydına kullanım özelliklerinden kaynaklı diğer özelliklerini ve kullanım geçmişlerine dikkat etmeniz tavsiye edilir. Bu araçları satın almadan önce araçların değerinin işinde uzman bir ekspertiz tarafından değerlendirilmiş olmasına dikkat edebilirsiniz. Alacağınız aracın iç kapasitesi ve renk gibi dış tasarım özellikleri de dikkat edebileceğiniz diğer özellikler içinde yer alır. Eğer şehir içinde kullanabileceğiniz bir arazi aracı alacaksanız bu aracın şehir içinde kullanıma uygun olup olmadığına dikkat edebilirsiniz. Toprak yol ve arazilerde kullanılacak araçları satın alırken bu araçların güçlü motorlara sahip olmasına da özen gösterilmesi tavsiye edilir.
 

Fiat SUV & Pickup & Arazi Aracı Fiyatları

Fiat SUV & Pickup & arazi aracı fiyatları arabanın modeline rengine motor gücüne ve hasar geçmişi gibi kullanım özelliklerine bağlı olarak birbirinden farklı olabilir. Farklı özellikleri nedeniyle farklı fiyatlara sahip olan bu arabaların değeri genellikle arabanın sahibi oldu teknik özellikler ve kullanım özellikleri baz alınarak belirlenir. Profesyonel ekspertizlerde aynı marka ve model araçlar kıyaslanarak arabaların araç ilanlarında kendi değerinde satılmasına özen gösterilir. Arabaların fiyatlandırılmasında arabanın içinde güvenliği sağlayan hava yastığı gibi unsurlar ve arabanın hangi tür yakıt ile çalıştığı gibi diğer özellikler de etkili olur. Otomatik araç modelleri genellikle manuel olarak bilinen araba modellerine göre daha yüksek değerde satılır.
Anasayfa Kategoriler İlanlar Ücretsiz İlan Verenler
Popüler Kategoriler