Seçili Kategoriler
Görünüm
Filtre

Filtre

Kelime
Adres
Fiyat Aralığı
TL
USD
EUR
GBP
Vites
Model
Yakıt
Kasa Tipi
Motor Gücü
Motor Hacmi
Çekiş
Durumu
KM
Renk
Model Yılı
Takas
Temizle
İlan Başlığı İlan Tarihi Adres Fiyat
İLK SAHİBİNDEN 2015 MODEL HONDA CRV 4x4 DİZEL OTOMATİK
İLK SAHİBİNDEN 2015 MODEL HONDA CRV 4x4 DİZEL OTOMATİK Türkiye-İstanbul - Anadolu-Ümraniye
315,000 TL
İLK SAHİBİNDEN 2015 MODEL HONDA CRV 4x4 DİZEL OTOMATİK
11 Şubat
Türkiye-İstanbul - Anadolu-Ümraniye
315,000 TL
Hasar kayıtsız CRV
Hasar kayıtsız CRV Balıkesir-Gömeç
315,000 TL
Hasar kayıtsız CRV
11 Şubat
Balıkesir-Gömeç
315,000 TL
HONDA HR-V 1.6 CVT
HONDA HR-V 1.6 CVT Türkiye-İstanbul - Anadolu-Pendik
96,000 TL
HONDA HR-V 1.6 CVT
29 Aralık
Türkiye-İstanbul - Anadolu-Pendik
96,000 TL

Honda SUV & Pickup & Arazi Aracı İlanları

Engebeli arazi şartlarına uygun suv ve pickup araçlar eşya ve yolcu taşımak için konforlu bir tasarıma sahiptir. 1948 yılından beri otomotiv piyasasına üretim yapan Honda, Japonya merkezlidir. Suv kategorisinde yer alan araç modelleriyle dikkat çeken markanın arazi araçları arasında CR-V ve HR-V suvları bulunur. Şık görünümleriyle arazi ve şehir içinde kullanıma uygun araçlar 4x2 ve 4x4 çekiş gücüyle ön plana çıkar. Farklı zeminlerde konforlu bir sürüş deneyimi sunan Honda arazi araçları geniş bagaj hacmine sahiptir. Araç modellerinin standart bagaj hacimleri yatırabilir arka koltuk özelliklerine göre artış gösterir. Manuel ve otomatik şanzıman seçeneğine sahip Honda araçların satışını sektorden.com üzerinden kolayca yapabilirsiniz. Araçların satış sürecinde ise komisyon oranlarını kendiniz belirleyebilirsiniz.
 

Honda SUV & Pickup & Arazi Aracı Fiyatları 

Japonya merkezli otomotiv markası Honda, arazi araçları kategorisinde kullanışlı ve konforlu modeller sunar. Yolcu ve yük taşımaya uygun suv modelleriyle dikkat çeken markanın araç fiyatları belirli durumlara göre değişiklik gösterir. Honda suv ve pickup araçlarının satış fiyatları etkileyen durumların başında model yılı gelir. Araç yaşı fiyatlandırma aşamasında en çok değerlendirilen durumlar arasındadır. Ayrıca, Honda suv ve pickup modellerinin kilometresi, kaporta durumları ve teknik özellikleri gibi kriterlere göre fiyatlar belirlenir. Kaporta üzerinde çizik, boya olması, değişen parça özellikleri ve araçların tramer değerlerine göre her model için farklı fiyat belirlenir. Daha önceden kazaya karışmış araçlar ile tramer kaydı bulunmayan Honma modelleri arasında fiyat farkları görülür.  
 

Honda SUV & Pickup & Arazi Aracı Seçiminde Dikkat Edilmesi Gerekenler

Toprak, çakıl ve kumlu yol gibi farklı zemin şartlarına uyum sağlayan Honda arazi araçları, yenilikçi teknolojisi ile ön plana çıkar. Sürücü ve yolcu konforunun ön plana çıktığı Honda suv ve pickup modellerini satın almadan önce dikkat edilmesi gereken bazı durumlar vardır. İlk olarak bütçenize uygun Honda modellerini belirleyebilirsiniz. Araçların kaza geçmişleri, kaporta durumları ve kilometresi gibi özellikleri inceleyerek model seçimi yapabilirsiniz. Satın almadan önce incelemeniz gereken durumlardan biri ise arazi araçlarının aksamların çalışma özellikleridir. Onarım gerektiren aksamı olup olmadığı inceleyerek değerlendirme yapabilirsiniz. Farklı bütçelere hitap eden Honda arazi araçları, model yılına göre sürücülerine farklı özellikler sunar. Multimedya ekranı, sürüş asistanı ve otomatik klima gibi donanım özelliklerini inceleyerek model yılı seçimi yapabilirsiniz.  
Anasayfa Kategoriler İlanlar Ücretsiz İlan Verenler
Popüler Kategoriler