Seçili Kategoriler
Görünüm
Filtre

Filtre

Kelime
Adres
Fiyat Aralığı
TL
USD
EUR
GBP
Vites
Model
Yakıt
Kasa Tipi
Motor Gücü
Motor Hacmi
Çekiş
Durumu
KM
Renk
Model Yılı
Takas
Temizle
İlan Başlığı İlan Tarihi Adres Fiyat
100 BİN KM DE 2012 JEEP COMPASS LİMİTED 156 HP BENZİN OTOMATİK
192,800 TL
100 BİN KM DE 2012 JEEP COMPASS LİMİTED 156 HP BENZİN OTOMATİK
11 Şubat
İstanbul - Anadolu-Ataşehir
192,800 TL
Jeep willys 64 model orjinal motor
Jeep willys 64 model orjinal motor Türkiye-Düzce-Merkez
97,500 TL
Jeep willys 64 model orjinal motor
11 Şubat
Türkiye-Düzce-Merkez
97,500 TL
JEEP CHEROKEE 2.8 CRD RENEGADE
JEEP CHEROKEE 2.8 CRD RENEGADE Türkiye-İstanbul - Anadolu-Pendik
189,000 TL
JEEP CHEROKEE 2.8 CRD RENEGADE
27 Aralık
Türkiye-İstanbul - Anadolu-Pendik
189,000 TL

Jeep SUV & Pickup & Arazi Aracı İlanları

SUV, pickup ve arazi araçları hayatın neredeyse her alanında kullanılabilen binek araçlardır. SUV modelleri çok amaçlı spor arabalar olarak nitelendirilir. Çünkü arazi araçları ve pickuplara yakın bir seviyede dayanıklılığa sahiptir. Aynı zamanda gerek görüntüsü gerek performansıyla spor arabalar kadar etkileyicidir. Arazi araçlarının tam performansının görüldüğü yerler yani habitatları doğal yollar ve engebeli arazilerdir. Her türlü zorlu ortam koşullarıyla başa çıkabilecek şekilde tasarlanan pickupların arazi araçlarından farkı dış dizaynıdır. Arazi araçları tamamen kapalı olmasına rağmen pickup modelleri açık kasalı araçlardır. Jeep şirketi de çok çeşitli SUV, pickup ve arazi aracı modelleri üreten bir şirkettir. Jeep SUV, pickup ve arazi aracı ilanlarına sektörden.com sayfası üzerinden ulaşılabilir.
 

Jeep SUV & Pickup & Arazi Aracı Fiyatları

Jeep marka SUV, pickup ve arazi araçlarının fiyatları belirlenirken göz önüne bulundurulan birçok özellik vardır. Bunlardan en önemlisi ise aracın türüdür. Bu nedenle SUV, pickup ve arazi aracı modellerini kendi aralarında değerlendirmek daha doğru olabilir. SUV modellerinin fiyatlarının belirlenmesinde elektronik özellikler, motor gücü ve üretim yılı gibi faktörlerin önemli bir yeri bulunur. Arazi araçlarının ise sahip oldukları ek özellikler (navigasyon, pusula, kurtarma halatı vb.), Jeep arazi aracı ve pickup modelinin yaktığı yakıt türü ve miktarı gibi özellikleri fiyatının belirlenmesinde önemli bir rol oynar.
 

Jeep SUV & Pickup & Arazi Aracı Seçiminde Dikkat Edilmesi Gerekenler

Jeep SUV, pickup veya arazi aracı satın alınmadan önce dikkat edilmesi gereken belli başlı özellikler bulunur. Bu özelliklerin başında ise kullanıcıların satın alacakları Jeep araç modelinden beklentileri gelir. Kullanıcı satın alacağı Jeep aracın günlük yaşama daha uygun olması gerektiğini ve biraz daha hızlı olması gerektiğini düşünüyor ise Jeep SUV modelleri arasından bir seçim yapması daha doğru olabilir. Eğer kullanıcı büyük araçları seviyorsa ve engebeli arazilerde zorlanmadan hareket edebilmeyi umuyorsa Jeep arazi aracı daha uygun bir tercih olabilir. Kullanıcı satın alacağı Jeep modeline büyük ölçülerde eşyalar koyacaksa veya kamp yapmak için uygun bir araç arıyorsa Jeep pickup modelleri daha uygun bir tercih olabilir.
Anasayfa Kategoriler İlanlar Ücretsiz İlan Verenler
Popüler Kategoriler