Seçili Kategoriler
Görünüm
Filtre

Filtre

Kelime
Adres
Fiyat Aralığı
TL
USD
EUR
GBP
Vites
Model
Yakıt
Kasa Tipi
Motor Gücü
Motor Hacmi
Çekiş
Durumu
KM
Renk
Model Yılı
Takas
Temizle
İlan Başlığı İlan Tarihi Adres Fiyat

Mini SUV & Pickup & Arazi Aracı İlanları

SUV, en çok tercih edilen geniş hacimli, yüksek off-road kapasitesini bir otomobil tarzı ile birleştiren modellerinden birisidir. Aile kullanımı için ideal olan bu araçlar engebeli araziler için de tercih edilir. Yerden yüksek olması ile yüksek arazilerden rahat bir şekilde geçebilme imkanı olduğundan dolayı tercih edilme oranı yüksektir. Yerden yüksek olmasının yanında yol tutuş ve sürüş davranışları da oldukça gelişmiştir. SUV modelleri kendi aralarında çeşitlere ayrılır. Kompakt SUV, mini SUV, uzatılmış SUV ve tam ölçekli SUV olmak üzere birden fazla çeşit bulunur. Kompakt ve Mini SUV modelleri diğer modellere kıyasla daha küçük yaşam alanı sunarlar. Pick up araçlar genellikle kamyonet tipi araçlar olarak bilinir. Pick Up araçların arkasında kasa bulunur ve yük taşıma özelliği gösterir. Pick Up araçların kamyonetlerden farkı Pick Up’lar daha hızlı ve daha konforludur. Geçmiş yıllarda arazi ve iş için kullanılsa da günümüzde Pick up’lar şehir içinde kullanımı yaygındır. Mini SUV & Pick up & Arazi modellerinden seçim yapmak isteyen kullanıcılar Sektörden.com sayfasından araçlara bakabilirler.

Mini SUV & Pickup & Arazi Aracı Fiyatları

Mini SUV & Pick Up & Arazi aracı satın almak isteyen kişilerin fikirlerini etkileyen önemli noktalardan birisi araçların fiyatlarıdır. SUV & Pick up & Arazi model araçlarından satın almak isteyen kişilerin kullanım alanına bağlı olarak farklı modellerden seçim yapmaları gerekir. Araçların teknik ve donanımsal özellikleri fiyat aralıklarını değiştirir. Örneğin arazi model araçlar ”jeep” adıyla bilinir ve hem görüntüsü hem özellikleri ile farklı fiyatlara sahip olur. İkinci el bir araç satın almak isteyen kişiler, aracın kilometresi, hasar durumu ve model yılı gibi noktaların fiyatları değiştirdiğini görürler. Aynı zamanda araçların değişen parça sayıları da fiyatlandırmada etkili olur.

Mini SUV & Pickup & Arazi Aracı Seçiminde Dikkat Edilmesi Gerekenler

Mini SUV & Pick Up & Arazi aracı satın almak isteyen kişilerin dikkat etmeleri gereken bazı önemli detaylar bulunur. Bu kategoride bulunan araçlardan birini satın almak isteyen kişilerin öncelikle aracın kullanım alanına yönelik model seçimi yapmaları gerekir. Örneğin SUV araçlar, aile için kullanıma uygun iken arazi araçlarının kullanımı engebeli ve az kişili yolcular içindir. Araç satın almak isteyen kişiler öncelikle aracı kaçıncı sahibinden aldığına dikkat etmeleri gerekir. Araçların ikinci el satın alma işlemlerinde hasar ve kaza durumları, yakıt çeşitleri, vitesleri ve model yılını bilmeleri önemlidir. Değişen parça veya parçalarının bulunma olasılıkları da fiyatları etkileyen noktalardır.
Anasayfa Kategoriler İlanlar Ücretsiz İlan Verenler
Popüler Kategoriler