Seçili Kategoriler
Görünüm
Filtre

Filtre

Kelime
Adres
Fiyat Aralığı
TL
USD
EUR
GBP
Vites
Model
Yakıt
Kasa Tipi
Motor Gücü
Motor Hacmi
Çekiş
Durumu
KM
Renk
Model Yılı
Takas
Temizle
İlan Başlığı İlan Tarihi Adres Fiyat
2015 MODEL TOYOTA ÇİFT KABİN 4x2
2015 MODEL TOYOTA ÇİFT KABİN 4x2 Türkiye-Kahramanmaraş-Dulkadiroğlu
170,000 TL
2015 MODEL TOYOTA ÇİFT KABİN 4x2
19 Ekim
Türkiye-Kahramanmaraş-Dulkadiroğlu
170,000 TL

Toyota SUV & Pickup & Arazi Aracı İlanları

Engebeli ve patika yollarda normal günlük araçların zorlandığı bilinir. Bu yollar özellikle tabanı alçak olan araçları zorlamaları sebebiyle, birçok kullanıcı tarafından sevilmez. SUV, pickup ve arazi tipi araçlar ise tam olarak engebeli ve patikalı zor yol koşullarında performans göstermeleri için tasarlanırlar. Bu araçlar genellikle yüksek taban seviyeleri ve yüksek motor güçleri sayesinde, bu yollarda kullanıcılarına konforlu bir sürüş deneyimi sağlarlar. Bu sebeple bir çok kullanıcı zorlu yol koşullarında kullanmak için bu araçları tercih eder. 1937 yılında Japonya’da kurulmuş olan Toyota markası kaliteli ve güvenli SUV, pickup ve arazi araçlarıyla kullanıcıların beğenisini kazanır. Toyota SUV & pickup & Arazi aracı modelleri gösterdikleri üst düzey performanslar ve uygun fiyatlarıyla birçok kullanıcı tarafından tercih edilir.  Farklı marka ve modellerdeki barkod cihazlarını sektörden.com'da inceleyebilir, dilerseniz ilan açabilir ve komisyon oranlarını belirleyerek birçok kullanıcıya ulaştırabilirsiniz.

Toyota SUV & Pickup & Arazi Aracı Fiyatları

Toyota firması tarafından sürücülerin güvenliği ve konforu göz önünde bulundurularak SUV, pickup ve arazi araçları, farklı model ve paketler halinde piyasaya sürülür. Bazı modellerde sürüş kalitesini ve konforunu arttırmak için eklenmiş, ekstra özellikler bulunur. Bu özelliklere sahip araçlar, daha yüksek fiyatlardan satışa sunulur. Ayrıca almak istediğiniz aracın, trafiğe çıkış yılı da fiyat üzerinde etki gösteren faktörlerden biri olur. Aracın trafiğe çıktığı yıldan bu yana yaptığı kilometre de fiyat üzerinde ciddi etkilerde bulunabilir. Aracın piyasaya çıkış yılı eskiyse yeni modellere göre daha düşük fiyatlara sahip olabilir. Düşük kilometreye sahip ve daha yeni araçlar genellikle daha yüksek fiyatlarla piyasaya sunulur.

Toyota SUV & Pickup & Arazi Aracı Seçiminde Dikkat Edilmesi Gerekenler

İhtiyacınız olan doğru aracı seçerken dikkat etmeniz gereken hususlar bulunur. Bunların başında, seçeceğiniz aracın motor gücünü birebir etkileyen, motor hacmi gelir. Motor hacmi yüksek araçlar, daha yüksek fiyattan satışa sunulmalarına rağmen, daha yüksek motor performansı gösterirler. İhtiyacınız olan aracı seçerken seçtiğiniz aracın hangi yılda üretildiğine de dikkat etmeniz gerekir. Aynı zamanda dikkat edilmesi gereken bir diğer etken ise aracın kat ettiği kilometre olarak karşımıza çıkar. Bir aracın üretildiği yıl ve sarf ettiği yol miktarı o aracın yıpranmışlık seviyesi konusunda size fikir veren bilgiler arasında yer alır. Alacağınız aracın daha önce çok ciddi kazalara karışmış olup olmadığına da dikkat etmelisiniz.
Anasayfa Kategoriler İlanlar Ücretsiz İlan Verenler
Popüler Kategoriler