Seçili Kategoriler
Görünüm
Filtre

Filtre

Kelime
Adres
Fiyat Aralığı
TL
USD
EUR
GBP
Türü
Vites
Motor Hacmi
Silindir Sayısı
Çekiş Tipi
Model Yılı
Renk
KM
Temizle
İlan Başlığı İlan Tarihi Adres Fiyat
COBRA S JİNLİNG RACİNG ATV PLAKALI RUHSATLI
38,000 TL
COBRA S JİNLİNG RACİNG ATV PLAKALI RUHSATLI
03 Ocak
Türkiye-Ankara-Akyurt
38,000 TL

ATV İlanları

ATV’ler, tüm arazi ve hava koşullarında çalışabilen, çift kişilik taşıma kapasitesine sahip motorlu araçlar olarak tanımlanır. ATV araçları, arazi keyfini uygun fiyata yaşamak isteyenler tarafından sıkça tercih edilen araçlar arasında bulunur. Sektörden.com sitesinde vasıta kategorisinde yer alan ATV’ler birçok modele sahiptir. ATV ilanlarında bu modellerin yer aldığı sıfır veya ikinci el pek çok ATV ilanı yer alır. İlanlarda bulunan filtreleme özelliği sayesinde belirlediğiniz fiyat aralığına ve ihtiyacınıza yönelik modeli tercih edebilirsiniz. İlanları incelerken ilan açıklamasını inceleyerek detaylı bilgi edinebilir ve aklınıza takılan diğer noktalar için satıcı ile mesaj veya arama yoluyla ulaşarak iletişime geçebilirsiniz. Sektörden.com sitesinde siz de ATV veya farklı ürünlerin satışını yapmak için ücretsiz olabilir, istediğiniz sayıda ürün ilanı oluşturabilir ve komisyon miktarını belirleyebilirsiniz. 
 

ATV Fiyatları

ATV’lerin birçok çeşidi bulunması sebebi ile geniş bir fiyat aralığında bulunabilirler. Fiyatlar belirlenirken sıfır veya ikinci el olması haricinde motor hacmi, model yılı, model tasarımı, çekiş sistemi, vitesli olup olmaması gibi özellikler göz önünde bulundurulur. ATV’yi şehir içinde kullanmak isteyen kullanıcılar daha uygun fiyatlı düz tekerleklere sahip daha uygun fiyatlı modelleri tercih edebilirler. Ancak arazide kullanmak isteyen kişilerin 4x4 ve vitesli modelleri tercih etmesi çok daha iyi bir seçim için gerekir. Bu seçenek jiplere göre daha uygun fiyatlı olsa da giriş seviyesi ATV’lere göre daha yüksek fiyatlarda seyreder. 
 

ATV Seçiminde Dikkat Edilmesi Gerekenler

ATV’ler, motor keyfini yaşamak isteyip iki tekerlekli motosiklet kullanamayan veya iki teker üstünde kendini rahat hissedemeyen kullanıcılar için motosiklet keyfini dört teker üzerinde yaşamaya olanak sağlar. Uygun olan ATV seçimini yapabilmek için dikkat edilmesi gereken bazı özellikler bulunur. Seçim yaparken ATV’lerin vitesli, vitessiz, 4x2, 4x4 seçeneği, motor hacmi, marka ve modeli gibi özellikleri ana seçim kriterleri olarak değerlendirilebilir. Sıfır veya ikinci el seçenekleri bulunan ATV modelleri arasından ikinci el olanlar tercih edilecekse motorun kondisyonu değerlendirilmelidir. İkinci el ATV seçerken aracın ihtiyacı varsa bakım masrafı da dikkate alınmalıdır. ATV almaya karar vermeden önce ilandaki aracı yakından görmek, detaylı incelemek için oldukça önemli bir diğer noktadır.
Anasayfa Kategoriler İlanlar Ücretsiz İlan Verenler
Popüler Kategoriler