Devren Satılık

aramanız için 6 ilan bulundu.
Seçili Kategoriler
Görünüm
İlan Başlığı İlan Tarihi Adres Fiyat
Aylık 3.000.000₺ İç Ticaret Hacmi Bulunan Devren Satılık Fabrika
440,000,000 TL
Aylık 3.000.000₺ İç Ticaret Hacmi Bulunan Devren Satılık Fabrika
18 Haziran
Türkiye-Denizli-Merkezefendi
440,000,000 TL
kuruyemis dükkani
kuruyemis dükkani Türkiye-Ankara-Keçiören
280,000 TL
kuruyemis dükkani
27 Şubat
Türkiye-Ankara-Keçiören
280,000 TL
Satılık cafe
Satılık cafe Türkiye-Uşak-Merkez
150,000 TL
Satılık cafe
07 Aralık
Türkiye-Uşak-Merkez
150,000 TL
Antalya/Manavgat Devren Kafe-Rest.
Antalya/Manavgat Devren Kafe-Rest. Türkiye-Antalya-Manavgat
80,000 TL
Antalya/Manavgat Devren Kafe-Rest.
26 Kasım
Türkiye-Antalya-Manavgat
80,000 TL
KARAAĞAÇTA DAVET BAHÇESİ/ RESTORAN
6,500,000 TL
KARAAĞAÇTA DAVET BAHÇESİ/ RESTORAN
16 Kasım
Türkiye-Edirne-Merkez
6,500,000 TL
GORDION PiDEMiZ 1 HAFTALIĞINA BU FİYAT
GORDION PiDEMiZ 1 HAFTALIĞINA BU FİYAT Türkiye-Ankara-Çankaya
355,000 TL
GORDION PiDEMiZ 1 HAFTALIĞINA BU FİYAT
15 Ekim
Türkiye-Ankara-Çankaya
355,000 TL

Devren Satılık İş Yeri İlanları

Herhangi bir işyerinin mülkü ile birlikte satışa çıkarılmasına devren satılık adı verilmektedir. Devren satılık işyerleri, iş kurmak ya da işini büyütmek isteyenlerin en çok tercih ettikleri seçeneklerin başında gelmektedir. Sektör.com birbirinden farklı boyutlara ve özelliklere sahip olan devren satılık iş yeri ilanlarını bir araya getirmektedir. İhtiyaçlarınız doğrultusunda almak istediğiniz iş yerinin boyut, konum gibi özelliklerini inceleyebilirsiniz. Bu alanda birçok satıcı ile bir araya gelebilirsiniz.

Devren Satılık İş Yeri Fiyatları

Devren satılık iş yerleri, hangi sektörde hizmet vereceğinize bağlı olarak değişkenlik gösteren yapılara sahiptir. İş kurmak ya da mevcut işinizi büyütmek için satın alacağınız iş yerlerinde fiyat faktörü oldukça geniştir. İlk olarak devren satılık iş yeri fiyatları belirlenirken metrekare cinsinden büyüklük çok önemli bir yere sahiptir. Alan ne kadar büyükse fiyat da buna bağlı olarak artış gösterir. Aynı şekilde almak istediğiniz yerin kaç katlı olacağı da fiyat faktörünü etkiler. Devren satılık iş yeri fiyatlarının belirlenmesinde bahçe, otopark gibi alanların varlığı da etkili olmaktadır. Bütün bu detayların varlığı olmak istediğiniz yerin ortalama fiyatının belirlenmesini sağlar. Bunun yanı sıra işyerinin konumu da fiyatı etkileyen çok önemli bir faktördür. Merkezi bir konumda olan iş yerleri ile sapa bir noktada olan iş yerlerinin fiyatları arasında büyük değişimler yaşanabilir. Bütçenize uygun devren satılık iş yeri seçeneklerinin tamamını sektör.com ‘da bulabilirsiniz.

Devren Satılık İş Yeri Seçiminde Dikkat Edilmesi Gerekenler

Konforlu ve verimli bir çalışma alanı için seçeceğiniz iş yeri oldukça önemlidir. Devren satılık iş yeri alacağınız zaman dikkat etmeniz gereken detaylar bulunuyor. İlk olarak alacağınız iş yerinin konumu en önemli detayların başında gelir. Özellikle mağaza, kafe gibi gün içerisinde çok fazla ziyaretçi alan iş yerlerinde merkezi konumlar hayati öneme sahiptir. Konum dışında almak istediğiniz devren satılık iş yerinin sizin için uygun olup olmadığına dikkat etmelisiniz. Yapmak istediğiniz iş için uygun büyüklüğe sahip mi, projelendirilmiş mi ya da içerisi istediğiniz gibi dizayn edebileceğiniz bir yapıda mı bunlar önemli detaylardır. İşyerlerinde bahçe, balkon ya da teras gibi çalışanların mola verebileceği, dinlendirici alanların olması artı bir değerdir. Almak istediğiniz devren satılık işyerinde böyle bir alanın olup olmadığını da kontrol edebilirsiniz. Buna benzer olarak otoparkı olması da yine çalışanlara kolaylık sağlayacak olan detayların başında gelmektedir.
Anasayfa Kategoriler İlanlar Ücretsiz İlan Verenler
Popüler Kategoriler