Seçili Kategoriler
Görünüm
Filtre

Filtre

Kelime
Adres
Fiyat Aralığı
TL
USD
EUR
GBP
Dış Ticaret
Toplu Satış
Adet
Durumu
Temizle
İlan Başlığı İlan Tarihi Adres Fiyat
Canon EOS 2000D 18-55mm Siyah Dijital SLR Makine
Canon EOS 2000D 18-55mm Siyah Dijital SLR Makine Türkiye-İstanbul - Anadolu-Kartal
5,900 TL
Canon EOS 2000D 18-55mm Siyah Dijital SLR Makine
11 Şubat
Türkiye-İstanbul - Anadolu-Kartal
5,900 TL
CANON 500D 11K SHUTER
CANON 500D 11K SHUTER Türkiye-Mardin-Artuklu
1,500 TL
CANON 500D 11K SHUTER
11 Şubat
Türkiye-Mardin-Artuklu
1,500 TL
Sony DSC-T110 16 MP 3"LCD Dijital Fotoğraf Makinası
Sony DSC-T110 16 MP 3"LCD Dijital Fotoğraf Makinası Türkiye-İstanbul - Avrupa-Güngören
260 TL
Sony DSC-T110 16 MP 3"LCD Dijital Fotoğraf Makinası
10 Kasım
Türkiye-İstanbul - Avrupa-Güngören
260 TL

Dijital Fotoğraf Makinesi

Sevdiklerinizle yaşadığınız güzel ve unutulmaz anları fotoğraf makineleri sayesinde ölümsüzleştirebilirsiniz. Bu fotoğraflardan yapmış olduğunuz albümlere baktıkça fotoğraflamış olduğunuz o anlara geri dönersiniz. Günümüzde teknolojinin de gelişmesiyle birlikte, dijital fotoğraf makineleri hemen herkesin bütçesine uygun ürünlerdir. Geniş hafızalara sahip olan dijital fotoğraf makineleri sayesinde, film taşıma gereksinimi olmadan çok sayıda fotoğrafı kolaylıkla saklayabilirsiniz. Dijital fotoğraf makinelerinin fotoğrafları dijital bir ortamda saklıyor olması, bu fotoğrafları herhangi bir dijital ekran üzerinde görüntüleyebilmenizi sağlar. Siz de sevdiklerinizle geçirdiğiniz mutlu ve güzel anları, bir dijital fotoğraf makinesi sayesinde kolayca saklayabilirsiniz. Sektörden.com satmak istediğiniz ürün için size sınırsız sayıda ilan açma imkanı verir. Bu açmış olduğunuz sınırsız sayıda ilanlardaki satış komisyonu oranlarını da siz belirlersiniz.

Dijital Fotoğraf Makinesi Fiyatları

Dijital fotoğraf makineleri hemen herkesin bütçesine hitap etmesi amacıyla, üreticiler tarafından farklı model ve özelliklerde piyasaya sunulur. Farklı model ve özelliklere sahip dijital fotoğraf makinelerinin, fiyatlarının birbirlerinden farklı olmasının da bazı sebepleri vardır. Bu sebeplerin başında satışa sunulmuş olan dijital fotoğraf makinesinin ne kadar kaliteli fotoğraflar çektiği gelir. Günümüzde en kaliteli fotoğrafları DSLR teknolojisine sahip dijital fotoğraf makineleri çeker. Bu sebeple DSLR teknolojisine sahip olan dijital fotoğraf makineleri diğer fotoğraf makinelerine kıyasla daha yüksek fiyatlardan satışa sunulur. Bununla birlikte SLR teknolojisi de DSLR teknolojisinin bir alt sınıfı olarak değerlendirilebilir. Bu sebeple SLR teknolojisine sahip olan dijital fotoğraf makineleri, diğer fotoğraf makinelerinden daha yüksek fiyatlarla piyasaya sürülür.

Dijital Fotoğraf Makinesi Seçiminde Dikkat Edilmesi Gerekenler

Farklı modellerle satışa sunulmuş olan dijital fotoğraf makinelerinin, her birinin çekmiş olduğu, fotoğrafların kalitesi de farklı olur. Bu sebeple dijital fotoğraf makinesi almak istediğinizde detaylı bir araştırma yapmanız gerekir. Alacağınız ürünün diyafram genişliği çekeceğiniz fotoğraflardaki ışık kalitesini belirler. Bu sebeple diyafram genişliği dikkat edilmesi önemli hususlardan biridir. Bununla birlikte alacağınız fotoğraf makinesinin sahip olduğu çekim teknolojisi de büyük önem taşır. DSLR veya SLR teknolojilerine sahip olan cihazlar daha kaliteli fotoğraflar çekmeleri ile bilinir. Aynı zamanda alacağınız ürünün çektiği fotoğrafların kaç MP değere sahip olduğunu da satın almak istediğiniz fotoğraf makinesinin özelliklerini inceleyerek öğrenmeniz gerekir. Bu sayede istediğiniz kalitede fotoğraflar elde edebilmeniz mümkün olur.
Anasayfa Kategoriler İlanlar Ücretsiz İlan Verenler
Popüler Kategoriler