Dağıtım Trafosu

aramanız için 2 ilan bulundu.
Seçili Kategoriler
Görünüm
Filtre

Filtre

Kelime
Adres
Fiyat Aralığı
TL
USD
EUR
GBP
Durum
Toplu Satış
Dış Ticaret
Temizle
İlan Başlığı İlan Tarihi Adres Fiyat
AYAKLI PANOLAT
AYAKLI PANOLAT Türkiye-Konya-Meram
3,000 TL
AYAKLI PANOLAT
11 Şubat
Türkiye-Konya-Meram
3,000 TL

Dağıtım Trafosu İlanları

Dağıtım trafoları, elektrik enerjisini tüketicinin ihtiyacına uygun hale getirerek kullanıma sunan araçlardır. Dağıtım trafoları şehir şebekelerinde OG/AG dönüşümünü yapar. Elektrik enerjisini uygun gerilim ve akım değerlerine getiren cihazlar, güvenlik açısından son derece önemlidir. Sektörden.com sitesinde pek çok dağıtım trafosu ilanları bulunur. Dağıtım trafoları, farklı teknolojiler kullanılarak üretilebilir ve sahip oldukları güçler de ürüne göre değişkenlik gösterir. Dağıtım trafoları istenilen ölçülerde özel olarak üretilerek satışa sunulabilir. Sanayi ve üretim ilanları kategorisinde pek çok dağıtım trafosu ilanları yer alır. Dağıtım trafolarının özellikleri ürün türlerine göre değişir ve özellikler satış ilanlarında verilir. Sektörden.com sitesinde siz de ev, araba veya farklı ürün satışı yapmak için ücretsiz olarak dilediğiniz kadar ilan koyabilirsiniz. Komisyon oranını kendinizin belirlediği ilanlar sayesinde çok sayıda kişiye ulaşabilirsiniz.
 

Dağıtım Trafosu Fiyatları

Elektrik kullanımı için önemli bir göreve sahip dağıtım trafoları farklı fiyatlardan satışa sunulur. Dağıtım trafolarının fiyatları ürünlerin bazı özelliklerine göre değişiklik gösterir. Dağıtım trafosunun hangi teknolojiler kullanılarak üretildiği ve malzemelerinin kalitesi, dağıtım trafosunun fiyatının belirlenmesinde önemlidir. Genleşme depolu, hermetik tip ve kuru tip olarak farklılaşan dağıtım trafolarının fiyatları farklı olabilir. İstenilen ölçülerde üretilebilen dağıtım trafolarının fiyatları ölçülerden de etkilenebilir. Ürünün fiyatı kullanılmış veya sıfır olmasına bağlı olarak da değişebilir. İkinci el dağıtım trafolarının fiyatı genel olarak sıfır ürünlere göre daha uygun fiyatlara satılabilir.
 

Dağıtım Trafosu Seçiminde Dikkat Edilmesi Gerekenler

Dağıtım trafosu seçiminde dikkat edilmesi gereken bazı noktalar bulunur. Bu noktalar arasında cihazın sahip olduğu elektriksel koşullar, kurulum koşulları ve çalışma koşulları gibi özelliklerin kurulacağı ortama uygun olması bulunur. Dağıtım trafosunun güvenli olması olası aksaklık ve arıza durumlarının yaşanmaması için son derece önemlidir. Bu noktada ürünün tesisatının ve malzemelerinin güvenli olması gerekir. Ürün alınırken periyodik bakım, onarım işlemleri ve yedek parçanın teminatının sağlanması için garanti verilmesi önemlidir. Ürünün belgelerinin olması da güvenliğini ve uygun üretim koşullarında üretildiğini gösterir.
Anasayfa Kategoriler İlanlar Ücretsiz İlan Verenler
Popüler Kategoriler