Endüstriyel Mutfak

aramanız için 2 ilan bulundu.
Seçili Kategoriler
Görünüm
Filtre

Filtre

Kelime
Adres
Fiyat Aralığı
TL
USD
EUR
GBP
Ekipmanlar
Durum
Dış Ticaret
Toplu Satış
Temizle
İlan Başlığı İlan Tarihi Adres Fiyat
sanayi tipi tezgah buzdolabı krom dan özel yapılmış
sanayi tipi tezgah buzdolabı krom dan özel yapılmış Türkiye-İstanbul - Anadolu-Ümraniye
4,500 TL
sanayi tipi tezgah buzdolabı krom dan özel yapılmış
09 Kasım
Türkiye-İstanbul - Anadolu-Ümraniye
4,500 TL
DİJİTSU SU SEBİLİ BUZ MAKİNASI BİR ARADA SICAK SOĞUK
DİJİTSU SU SEBİLİ BUZ MAKİNASI BİR ARADA SICAK SOĞUK Türkiye-İstanbul - Anadolu-Ümraniye
5,000 TL
DİJİTSU SU SEBİLİ BUZ MAKİNASI BİR ARADA SICAK SOĞUK
09 Kasım
Türkiye-İstanbul - Anadolu-Ümraniye
5,000 TL

Endüstriyel Mutfak Ekipmanları İlanları

Endüstriyel mutfak ekipmanları; otel, cafe, restoran ve benzer işletmelerde kullanılan mutfak araç-gereçlerine verilen genel bir isim olarak bilinir. Bu mutfak ekipmanları işletmelerin türlerine, faaliyetlerine ve sahip oldukları menüye göre farklılık gösterebilir. İşletmelerin ihtiyaçlarını belirledikten sonra, endüstriyel mutfak ekipmanları ilanlarını yayınlamanız oldukça önemli bir faktör olarak ön plana çıkar. Mutfak ekipmanlarının belirlenmesinde yardımcı olan faktör ise işletmenin sunmuş olduğu hizmetler olur. Alakart bir restoran olarak faaliyet gösteren işletmeler için, endüstriyel mutfak ekipmanları içerisinde yer alan tencere, kombi fırınlar ve ızgara oldukça önemli bir noktada bulunur. Bu ürünler arasında tercihte bulunurken işletmelerin büyüklüğüne ve müşteri kitlesinin yoğunluğuna dikkat edilmesi de ihtiyaca uygun olacak ürünleri daha kolay bir şekilde satabilme olanağına sahip olmanıza yardımcı olur. Açık büfe hizmetinde bulunan işletmeler için ise sıcak tutucu özelliğe sahip olan mutfak ekipmanları önemli bir yere sahip olur. Salamander ve sıcak tutucu lambalar gibi birçok endüstriyel mutfak ekipmanlarını satışa sunmak istiyorsanız Sektörden.com ile ücretsiz bir şekilde ilan yayınlayabilirsiniz.
 

Endüstriyel Mutfak Ekipmanları Fiyatları

Endüstriyel mutfak ekipmanlarının fiyat aralığı ürünlerin özelliklerine göre farklılık gösterebilir. Bu özelliklerin ve ürünlerin farklılık göstermesi, fiyat açısından kullanıcıların en çok dikkat ettiği husus olarak bilinir. Mutfak ekipmanlarının büyüklüğü ve işlevini yerine getirme hızı gibi etkenler fiyatların farklı değerlerde yer almasına neden olabilir. Basit mutfak ekipmanı olarak belirlenen tencere, tavakazan ve servis ekipmanları daha uygun fiyatlarda satışa sunulurken gazlı ocak, kesme testeresi, fırın gibi ürünler daha yüksek fiyatlarda satışa sunulabilir. Aynı zamanda elektronik sisteme sahip olan endüstriyel mutfak ekipmanlarının fiyatlarını; ürünün üretim tarihi, kullanım ömrü, parça durumu gibi unsurlarda doğrudan etkileyebilir.
 

Endüstriyel Mutfak Ekipmanları Seçiminde Dikkat Edilmesi Gerekenler

Endüstriyel mutfak ekipmanları arasında tercihte bulunurken dikkat edilmesi gereken bazı etkenler bulunur. Mutfak ekipmanlarının özelliklerine dikkat edilmesi ürünlerden daha iyi verim elde edilebilmesine de imkan tanır. İlk olarak endüstriyel mutfak ekipmanı olarak seçmek istediğiniz ürünün kullanım amacına uygun olup olmadığına dikkat edilmesi önemli olur. İşletmenin türüne göre mutfak ekipmanlarının özellikleri ve kullanımları farklılık gösterdiği için doğru ürün tercihi bu noktada dikkat edilmesi gereken unsurlar arasında yer alır. Enerji tasarrufuna sahip olan ekipmanların tercih edilmesi de uzun vadede oldukça fayda sağlar.
Anasayfa Kategoriler İlanlar Ücretsiz İlan Verenler
Popüler Kategoriler