Endüstriyel Temizlik

aramanız için 3 ilan bulundu.
Seçili Kategoriler
Görünüm
Filtre

Filtre

Kelime
Adres
Fiyat Aralığı
TL
USD
EUR
GBP
Ekipmanlar
Durum
Dış Ticaret
Toplu Satış
Temizle
İlan Başlığı İlan Tarihi Adres Fiyat
Plasyay Spiral Yıkama Sulama Hortum Seti 5 Metre Gri
378 TL
Plasyay Spiral Yıkama Sulama Hortum Seti 5 Metre Gri
29 Haziran
Türkiye-Ankara-Gölbaşı
378 TL
200 bar soğuk yıkama makinesi
200 bar soğuk yıkama makinesi Türkiye-Konya-Selçuklu
4,500 TL
200 bar soğuk yıkama makinesi
07 Aralık
Türkiye-Konya-Selçuklu
4,500 TL
Safran anafor 12/17 pro koltuk yıkama makinası
6,500 TL
Safran anafor 12/17 pro koltuk yıkama makinası
07 Aralık
Türkiye-Konya-Selçuklu
6,500 TL

Endüstriyel Temizlik Ekipmanları İlanları

Teknolojinin her geçen gün gelişim göstermesi, sektörde ihtiyaç duyulan temizlik ekipmanlarının da farklılaşmasına ve çeşitlenmesine yol açmıştır. Endüstriyel alanda farklı temizlik ekipmanlarının kullanımına ihtiyaç duyulması da kullanım alanlarına bağlı olarak farklı ürünlerin elde edilmesine imkan tanır. Bu doğrultuda piyasada bulunana ihtiyacı karşılayabilmek için, birçok farklı kullanım alanlarına uygun ve fonksiyonel ürünlere talep artış görülebilir. Çevreci ve doğa dostu özelliklere sahip olan endüstriyel temizlik ekipmanlarının üretiminin zorunlu kılınması da ürünlerin yeni bir boyut elde etmesine de olanak sağlamıştır. Farklı temizleme olanaklarına ve kimyasal özelliklere sahip olan temizlik ekipmanları arasında yüzey temizleyici, ahşap temizleyici ve banyo temizleyicilerine kadar birçok farklı ürünler yer alır. Hijyenik temizleme malzemeleri arasında da deterjan, yumuşatıcı, leke çıkarıcı ve cam temizleyiciler ön plana çıkar. Ürünlerin her biri farklı amaçlara hizmet ettiği için hem malzeme içeriği hem de kullanım alanı olarak farklı değerlere sahip olabilir. Mikropları öldürerek insan ve çevre yaşamına katkı sağlayan endüstriyel temizlik ekipmanları alanında ilan vermek istiyorsanız Sektörden.com sitesini ziyaret edebilirsiniz.
 

Endüstriyel Temizlik Ekipmanları Fiyatları

Endüstriyel temizlik ekipmanlarının fiyatları, ürünlerin sahip oldukları kimyasal bileşene göre farklılık gösterebilir. Aynı zamanda temizlik ekipmanlarının kullanım alanlarının farklılık göstermesi de ürünlerin çeşitli fiyat aralığına sahip olmasına neden olabilir. Ürünlerin kullanım alanları kullanıcıların dikkat ettiği hususlar arasında yer alır. Hijyen alanında kullanılan ekipmanların işlevini yerine getirme hızı ve temizlik gücü fiyatların artış göstermesine doğrudan etki edebilir. Genellikle deterjan formatında bulunan temizlik ekipmanları daha uygun fiyatlarda piyasada yer alırken, leke çıkarıcı ve yüzey temizleyici özelliklere sahip olan ürünler yüksek fiyatlarda bulunabilir.
 

Endüstriyel Temizlik Ekipmanları Seçiminde Dikkat Edilmesi Gerekenler

Endüstriyel özelliklere sahip olan hijyenik ürünlerin tercihinde dikkat edilmesi gereken farklı etkenler bulunur. Bu özellikler arasında ürünlerin hangi kullanım alanına sahip olduğuna özen gösterilmesi önemli kriterler arasında yer alır. Aynı zamanda kullanım alanınıza uygun olan ürünün, temizlik gücüne de dikkat edilmesi önemli olur. Bunların yanı sıra endüstriyel temizlik ekipmanlarının AB standartları çerçevesinde yer alıp almadığına dikkat edilmesi kaliteli ürüne daha kolay bir şekilde ulaşabilmenize yardımcı olur.
Anasayfa Kategoriler İlanlar Ücretsiz İlan Verenler
Popüler Kategoriler