Konteyner & Kabin

aramanız için 1 ilan bulundu.
Seçili Kategoriler
Görünüm
Filtre

Filtre

Kelime
Adres
Fiyat Aralığı
TL
USD
EUR
GBP
Durum
Dış Ticaret
Toplu Satış
Temizle
İlan Başlığı İlan Tarihi Adres Fiyat

Konteyner ve Kabin İlanları

Geniş ve yaygın bir kullanım alanı bulunan konteyner ve kabinler özellikle son yıllarda kullanımı artan işlevsel ürünlerdir. Sektörden.com sitesinde endüstri kategorisinin altında portatif ve ergonomik yapıda pek çok konteyner ve kabin ilanı bulunur. Konteyner ve kabin ilanlarında ürün özelliklerine göre farklılaşan pek çok ürün bulunur. Farklı özelliklere sahip ürünler kolay taşınabilir ve monte edilebilir olma özelliği ile öne çıkar. Konteyner ve kabinler özellikle şantiye alanlarında farklı amaçlar için çok sık kullanılır. Bunun yanı sıra konaklama, güvenlik, lavabo, satış büfesi, taksi durağı, çok amaçlı ofis olarak kullanılan konteyner ve kabinler ekonomik olması ve hızlı üretilmesi ile tercih edilir. Siz de konteyner, kabin, prefabrik konteyner ya da farklı ürün satışları yapmak için sektörden.com sitesine ilan koyabilirsiniz. Siteye ücretsiz ve istediğiniz sayıda koyabileceğiniz ürün ilanları, komisyon oranını kendinizin belirlemesine ve çok sayıda kişiye ulaşma fırsatı verir.
 

Konteyner ve Kabin Fiyatları

Konteyner ve kabin oldukça işlevsel olan ve ihtiyaç duyulan ürünlerdir. Ürünlerin fazla tercih edilmesini sağlayan ürün özelliklerinden biri ekonomik olmalarıdır. Ürünlerin çeşitli modellerden oluşması ürün fiyatlarını da etkiler. Konteyner fiyatları, kabinlerin farklı ölçülerde olması sebebiyle fiyatları değiştiren bir özelliktir. Ürünler istenilen ölçüde kısa sürede üretilme imkanına sahiptir. Ürünlerin m2’si arttıkça fiyatlar da artabilir. Oda sayısının fazla olması, lavabo olması, balkon olması ve ısıtma sistemi gib detaylar ürünün fiyatında etkili olan diğer özelliklerdir. İkinci el konteyner ve kabinler sıfır ürünlere göre daha uygun fiyatlı olabilir. Bunun yanında toplu satış seçeneği bulunan ürünler daha uygun fiyatlardan satışa sunulabilir.
 

Konteyner ve Kabin Seçiminde Dikkat Edilmesi Gerekenler

Birçok çeşide sahip konteyner ve kabin modeli arasından seçim yaparken dikkat edilmesi gereken bazı özellikler bulunur. Bu özellikler arasında konteyner veya kabinin yapımında kullanılan malzemesinin sağlam ve dayanıklı olması ve ürünün teknik özelliklerinin gerektiği gibi olması oldukça önem taşır. Ürünün gerekli belge ve sertifikalara sahip olması bu yeterliliği göstereceğinden kontrol edilmelidir. Ürünün ısı ve ses yalıtımı gibi özelliklere sahip olması pek çok konuda rahatlık sağlar. Konteyner ve kabin, uygun olması halinde istenilen yere monte edilebilir ancak konteyner ve kabinin monte edileceği yerin dokusuna uygun tasarımlara sahip olması, estetiğin bozulmaması açısından önemlidir.
Anasayfa Kategoriler İlanlar Ücretsiz İlan Verenler
Popüler Kategoriler