Konteyner & Kabin 58 ilan bulundu

Ücretsiz İlan Ver
İlan Başlığı İlan Başlığı İlan Tarihi Ülke/İl/İlçe Fiyat
SÖNMEZ YAPI MARKET KONTEYNER PREFABRİK MALZEME SATIŞİ
Durum : Sıfır
Dış Ticaret : Var
06/10/2021
Türkiye, Ankara, Kahramankazan
200 TL
01/05/2021
İstanbul - Anadolu, Tuzla
6,500 TL
08/04/2021
Balıkesir, İvrindi
14,500 TL
31/03/2021
Türkiye, Konya, Selçuklu
1,400 TL
21/02/2021
Balıkesir, Gönen
13,500 TL
21 M2 konteyner
Durum : İkinci El
Dış Ticaret : Yok
08/01/2021
Türkiye, Sakarya, Serdivan
14,800 TL

Konteyner ve Kabin İlanları

Geniş ve yaygın bir kullanım alanı bulunan konteyner ve kabinler özellikle son yıllarda kullanımı artan işlevsel ürünlerdir. Sektörden.com sitesinde endüstri kategorisinin altında portatif ve ergonomik yapıda pek çok konteyner ve kabin ilanı bulunur. Konteyner ve kabin ilanlarında ürün özelliklerine göre farklılaşan pek çok ürün bulunur. Farklı özelliklere sahip ürünler kolay taşınabilir ve monte edilebilir olma özelliği ile öne çıkar. Konteyner ve kabinler özellikle şantiye alanlarında farklı amaçlar için çok sık kullanılır. Bunun yanı sıra konaklama, güvenlik, lavabo, satış büfesi, taksi durağı, çok amaçlı ofis olarak kullanılan konteyner ve kabinler ekonomik olması ve hızlı üretilmesi ile tercih edilir. Siz de konteyner, kabin, prefabrik konteyner ya da farklı ürün satışları yapmak için sektörden.com sitesine ilan koyabilirsiniz. Siteye ücretsiz ve istediğiniz sayıda koyabileceğiniz ürün ilanları, komisyon oranını kendinizin belirlemesine ve çok sayıda kişiye ulaşma fırsatı verir.

 

Konteyner ve Kabin Fiyatları

Konteyner ve kabin oldukça işlevsel olan ve ihtiyaç duyulan ürünlerdir. Ürünlerin fazla tercih edilmesini sağlayan ürün özelliklerinden biri ekonomik olmalarıdır. Ürünlerin çeşitli modellerden oluşması ürün fiyatlarını da etkiler. Konteyner fiyatları, kabinlerin farklı ölçülerde olması sebebiyle fiyatları değiştiren bir özelliktir. Ürünler istenilen ölçüde kısa sürede üretilme imkanına sahiptir. Ürünlerin m2’si arttıkça fiyatlar da artabilir. Oda sayısının fazla olması, lavabo olması, balkon olması ve ısıtma sistemi gib detaylar ürünün fiyatında etkili olan diğer özelliklerdir. İkinci el konteyner ve kabinler sıfır ürünlere göre daha uygun fiyatlı olabilir. Bunun yanında toplu satış seçeneği bulunan ürünler daha uygun fiyatlardan satışa sunulabilir.

 

Konteyner ve Kabin Seçiminde Dikkat Edilmesi Gerekenler

Birçok çeşide sahip konteyner ve kabin modeli arasından seçim yaparken dikkat edilmesi gereken bazı özellikler bulunur. Bu özellikler arasında konteyner veya kabinin yapımında kullanılan malzemesinin sağlam ve dayanıklı olması ve ürünün teknik özelliklerinin gerektiği gibi olması oldukça önem taşır. Ürünün gerekli belge ve sertifikalara sahip olması bu yeterliliği göstereceğinden kontrol edilmelidir. Ürünün ısı ve ses yalıtımı gibi özelliklere sahip olması pek çok konuda rahatlık sağlar. Konteyner ve kabin, uygun olması halinde istenilen yere monte edilebilir ancak konteyner ve kabinin monte edileceği yerin dokusuna uygun tasarımlara sahip olması, estetiğin bozulmaması açısından önemlidir.