Raf & Ürün Teşhirleri

aramanız için 38 ilan bulundu.
Seçili Kategoriler
Görünüm
Filtre

Filtre

Kelime
Adres
Fiyat Aralığı
TL
USD
EUR
GBP
Ekipmanlar
Durum
Dış Ticaret
Toplu Satış
Temizle
İlan Başlığı İlan Tarihi Adres Fiyat
unlu mamül.börek baklava ekmek reyonu
unlu mamül.börek baklava ekmek reyonu Türkiye-Ankara-Altındağ
6,000 TL
unlu mamül.börek baklava ekmek reyonu
03 Nisan
Türkiye-Ankara-Altındağ
6,000 TL
simit poğça börek tezgahı
simit poğça börek tezgahı Türkiye-Ankara-Altındağ
6,000 TL
simit poğça börek tezgahı
03 Nisan
Türkiye-Ankara-Altındağ
6,000 TL
Alet ve İlaç Dolabı - Tool and Medicine Cabinets
1 $
Alet ve İlaç Dolabı - Tool and Medicine Cabinets
11 Şubat
Türkiye-Konya-Selçuklu
1 $
Ameliyathane Dolabı - Surgery Room Cabinet
1 $
Ameliyathane Dolabı - Surgery Room Cabinet
11 Şubat
Türkiye-Konya-Selçuklu
1 $

Raf ve Teşhir Ürün İlanları

Bir mağazada veya iş yerinde satılacak ürünlerin yakından gösterilmesini sağlamak ve ürünlerin sergilenmesi gibi amaçlar için raf ve teşhir ürünlerinden yardım alınır. Raf ve teşhir ürünleri ilanlarında sıfır veya kullanılmış olan reyon ve stant gibi ürünler yer alır. Ürünlerin sergilenmesi, taşınması ve yerden tasarruf etmenin yanında düzenli bir görüntü oluşmasını sağlamak için raf ve teşhir ürünlerinden faydalanılır. Sektörden.com sitesinde bulunan raf ve teşhir ürün ilanlarında paketleme masası, ilaç hazırlık masası ve serum arabası gibi bazı ürünler de yer alır. Raf ve teşhir ürün ilanları ekipmanlarına göre filtrelenir ve bu da ürünün daha kolay bulunmasını sağlar. Ürünler, market ekipmanları, raflar ve reyonlar, standlar, vitrin mankenleri ve aksesuarlar gibi çeşitlere ayrılır. Siz de ev, araba veya farklı bir ürün satışı yapmak için sektörden.com sitesine sınırsız sayıda ilanı ücretsiz olarak koyabilirsiniz. Komisyon oranını kendi belirleyeceğiniz satış ilanları sayesinde çok sayıda kişiye ulaşabilirsiniz.
 

Raf ve Teşhir Ürün Fiyatları

Raf ve teşhir ürünleri, endüstri ürünlerinden günden güne görülen gelişim ile sürekli yenilenir ve farklı tasarıma sahip ürün çeşitlerinden oluşur. Endüstri kategorisinde bulunan ürün fiyatları da bu doğrultuda değişir. Raf ve teşhir ürünlerinin fiyatları bazı faktörler doğrultusunda değişkenlik gösterir. Bu faktörlerden birini ürünün ölçüleri oluşturur. Ürün ölçüleri ürünün kullanılacağı yere göre özelleşebilir ve fiyatlar ölçü bazında belirlenir. Raf ve teşhir ürünlerinin sahip olduğu çekmece sayısı, malzeme türü, malzeme kalitesi, işçilik ve tasarımsal bazı özelliklerine bağlı olarak fiyatlar değişir.
 

Raf ve Teşhir Ürün Seçiminde Dikkat Edilmesi Gerekenler

Raf ve teşhir ürün seçiminde dikkat edilmesi gereken bazı özellikler bulunur. Bu özelliklerden biri, ürünün yapıldığı malzemenin kalitesi ve dayanıklı olmasıdır. Ürünün ölçülerinin kullanılacağı yere uygun olarak üretilmesi veya satın alınması da oldukça önemlidir. Bu noktada ürün satın alınmadan önce konulacağı yerin ölçülerinin alınması daha iyi olabilir. Bunun yanı sıra ürünün dikkat çekmesi için bazı ürünlerde aydınlatma ve süsleme elemanları bulunur. Daha dikkat çekici bir raf ve teşhir ürünü istenirse bu özellik değerlendirebilir. Ürünün pratik kullanım özelliğinin bulunması ve tasarımın iç mekana uyması gibi özelliklere dikkat edilmelidir.
Anasayfa Kategoriler İlanlar Ücretsiz İlan Verenler
Popüler Kategoriler