Dekoratif Ürünler

aramanız için 3 ilan bulundu.
Seçili Kategoriler
Görünüm
Filtre

Filtre

Kelime
Adres
Fiyat Aralığı
TL
USD
EUR
GBP
Toplu Satış
Adet
Durumu
Türü
Dış Ticaret
Temizle
İlan Başlığı İlan Tarihi Adres Fiyat
Nargile takımı
Nargile takımı Türkiye-İstanbul - Avrupa-Esenler
175 TL
Nargile takımı
21 Aralık
Türkiye-İstanbul - Avrupa-Esenler
175 TL
Kaktüs Müzik Kutusu
Kaktüs Müzik Kutusu Türkiye-İstanbul - Anadolu-Kadıköy
40 TL
Kaktüs Müzik Kutusu
04 Ekim
Türkiye-İstanbul - Anadolu-Kadıköy
40 TL
Mumluk (4 renk)
Mumluk (4 renk) Türkiye-İstanbul - Anadolu-Kartal
390 TL
Mumluk (4 renk)
21 Eylül
Türkiye-İstanbul - Anadolu-Kartal
390 TL

Dekoratif Ürünler

Ev dekorasyonu modern ve şık bir görüntüye sahip olmalıdır. Mutfaktan banyoya kadar kullanacağınız tüm aksesuarlar dekorasyonu etkilemektedir. Evinizde güzel bir uyum yakalamak istiyorsanız her odanın kendi içerisinde ve genel dekorasyona uygun olması gerekir. Evinizi dizayn ederken kullanacağınız tüm ürünlerin şık ve işlevsel olmasına özen göstermelisiniz. Bu nedenle dekoratif ürünler kategorisi tasarımlarınızda en büyük yardımcınız olarak karşınıza çıkıyor. Evinizde kullanacağınız dekoratif ürünler her marka ve modelde geniş bir ürün yelpazesine sahiptir. Bu çeşitlilik arasından kendi zevk ve beğenilerinize uygun parçaları evinizle bütünleştirebilirsiniz. Dekoratif ürünler kategorisi altında bulabileceğiniz ürün grupları şunlardır; Ayna, Biblo & Figür & Obje, Çerçeve, Dekoratif Sabun, Duvar Kağıdı, Duvar Ürünleri, Kase & Tabak, Kül Tablası, Mum, Mumluk & Şamdan, Nargile, Sepet, Tablo, Taşlar, Tütsü & Tütsülük, Vazo & Çiçeklik, Yapay Çiçek bulunmaktadır. Dekoratif yapmak için kullanılmaya devam eden ürünler oldukça farklı çeşitlere sahiptir. Özellikle de süsleme yapmak isteyen kişilerin büyük bir kısmı farklı modellerde ürünleri satın almaya devam ederler. Dekoratif ürünleri, genel olarak doğum günü ya da düğün gibi özel günlerde kullanılmaya devam eder. Özellikle de parti evi gibi işletmelerde çalışmalarını sürdürmeye devam eden kişilerin söz konusu ürünlerden sık sık faydalanmaya devam ettiği de verilen bilgiler arasında yer alır. Parti organizasyonları yapmaya devam eden kişiler, söz konusu ürünlerden sık sık faydalanmaya devam ettikleri için, uygun fiyatlara satın alarak kar elde etmeye de özen gösterirler. Bu nedenle dekoratif ürünlerinin daha çok internet üzerinden satın alınmaya başladığı da dikkatlerden kaçmaz. Sektörden.com sitesinde dekoratif ürünleri veya ev ve araba gibi farklı ürünler satmak istiyorsanız kolay bir biçimde sınırsız sayıda ilan oluşturabilirsiniz. 
 

Biblo, Figür ve Objeler

Genelde salonlarda kullanılan biblo, figür ve objeler ev tasarımlarının vaz geçilmezi olan ürünlerdir. Mobilyalarınıza uygun seçeceğiniz parçalar ile modern, klasik, vintage tarzlarda salonunuzda havayı değiştirebilirsiniz. Yurtdışı, yurtiçi seyahatlerde hediyelik ürün olarak çokça satılan biblo ve objeler, yüzlerce farklı renk ve model seçenekleri bulunmaktadır. Vitrinde ve sehpalarda kullanacağınız biblolar ile evinize küçük dokunuşlar yaparak salonunuzda büyük etkiler yakalayabilirsiniz.
 

Tablolar

Geçmişten günümüze ev dekorasyonlarında tablolar kullanılmaktadır. Özel müzayedelerde satılan ve ünlü ressamların yaptığı pahalı tablolardan, ev dekorasyonlarında kullanacağınız uygun fiyatlı tablolara kadar kullanıcılar için yüzlerce seçenek bulunmaktadır. Tablolarda kendinize ve dekorasyonunuza uygun temayı seçmeniz önemlidir. Doğa temalarından, sürrealist çalışmalara kadar farklı tarz ve seçeneklerde bulabileceğiniz tabloları kendi zevk ve tercihlerinize göre seçebilirsiniz.
 

Duvar Kağıdı ve Duvar Ürünleri

Duvar kağıdı ve duvar ürünleri ev dekorasyonunu en çok etkileyen ürünler arasında yer alır. Evin görünümünü baştan sona değiştiren duvar tasarımları bulunduğunuz ortamı komple değiştirmenize yardımcı olur. Tek renk seçimlerle spor bir hava yakalayabileceğiniz duvar ürünlerinde renkli ve özel tasarım ürünleri kullanarak da evinizde çok farklı bir ambiyans yakalayabilirsiniz. Duvarlarınızda kullanacağınız taş ürünler odada imza tasarımınızı göstermekte size yardımcı olacaktır.
 

Mumluklar ve Şamdanlar

Tüm odalarda rahatlıkla kullanabileceğiniz mumluklar günümüzde çok yaygın olarak kullanılmaktadır. Renkleri ve kokularına göre seçilen mumlukların yanında özel dekorasyonlarda kullanabileceğiniz şık ve modern tasarımları da bulunur. Mumların materyalleri birbirinden farklıdır. Doğal ve insan sağlığına zararsız mumlar kullanmak isterseniz balmumundan yapılan mumları tercih edebilirsiniz. Şamdanlar ise odanızın şık görünümünü tamamlayan imza parçalardandır. Dekorasyonlarınızda kullanabileceğiniz bu ürünleri Sektorden.com’da kolayca bulabilirsiniz.
 

Dekoratif Ürünleri Fiyatları

Dekoratif ürünleri yalnızca tek bir başlık altında incelenir. Ürünlerin farklı cinsleri ve modelleri olduğu için, fiyat aralıklarının zaman zaman değişiklik göstermesi de müşteriler tarafından normal karşılanmalıdır. Dekoratif ürünler denildiği zaman, kişilerin aklına genel olarak çiçek ve kartondan yapılan süsler gelir. Ancak dekoratif ürünleri yalnızca yapay çiçeklerden ve kartondan yapılan çeşitli süsleme aletlerinden ibaret değildir. Ürünlerin farklı formda ve yapıda olan birden fazla cinsi de internet üzerinde satılmaya devam eder. Durum böyle olunca, doğum günü ve düğün gibi organizasyon yapan şirketlerin, çeşitli modellerde dekorasyon ürünlerini internet sitelerinden uygun fiyatlara satın aldığı da dikkatlerden kaçmaz.
 

Dekoratif Ürünleri Seçerken Dikkat Edilmesi Gerekenler

Dekoratif ürünleri seçerken dikkat edilmesi gerekenler genel olarak organizasyonların ya da süslemelerin yapılacağı bölge ile doğrudan alakalıdır. Süsleme işlemleri genel olarak önemli günlerde yapılmaya devam etse de zaman zaman kişilerin kendi evlerini süsleyebilmek amacıyla farklı dekorasyonlar yapmaya devam ettiği de dikkatlerden kaçmamıştır. Bu tarz durumlarda ise; odaların büyüklüğünün ve genişliğinin hesaplanması da çok önemlidir. Bu kurallara eksiksiz bir şekilde uyum sağlandığı takdirde ise; satın alınan ürünler bulunduğu ortama uyum sağlayacak ve farklı bir hava katarak ortamın dikkat çekmesi sağlanır. Üstelik söz konusu ürünlerin fiyatı da oldukça uygundur.
Anasayfa Kategoriler İlanlar Ücretsiz İlan Verenler
Popüler Kategoriler