Seçili Kategoriler
Görünüm
Filtre

Filtre

Kelime
Adres
Fiyat Aralığı
TL
USD
EUR
GBP
Toplu Satış
Adet
Durumu
Dış Ticaret
Temizle
İlan Başlığı İlan Tarihi Adres Fiyat
Eko Halı Çam Halı Zenıth Znt 05 Grey Eko Halı 240X340
2,700 TL
Eko Halı Çam Halı Zenıth Znt 05 Grey Eko Halı 240X340
11 Şubat
Türkiye-İstanbul - Anadolu-Kartal
2,700 TL
Eko Halı Çam Halı Zenıth Znt 01 Grey 100X200
Eko Halı Çam Halı Zenıth Znt 01 Grey 100X200 Türkiye-İstanbul - Anadolu-Kartal
700 TL
Eko Halı Çam Halı Zenıth Znt 01 Grey 100X200
11 Şubat
Türkiye-İstanbul - Anadolu-Kartal
700 TL
Taç Beyaz Çift Kişilik Microfiber Yorgan
Taç Beyaz Çift Kişilik Microfiber Yorgan Türkiye-İstanbul - Anadolu-Kartal
275 TL
Taç Beyaz Çift Kişilik Microfiber Yorgan
11 Şubat
Türkiye-İstanbul - Anadolu-Kartal
275 TL
Yastık Şiltesi (İç Astarı) 50x70
Yastık Şiltesi (İç Astarı) 50x70 Türkiye-Giresun-Merkez
5.80 TL
Yastık Şiltesi (İç Astarı) 50x70
11 Şubat
Türkiye-Giresun-Merkez
5.80 TL
Dijital Baskılı Kaymaz Tabanlı Halı
Dijital Baskılı Kaymaz Tabanlı Halı Türkiye-İstanbul - Avrupa-Gaziosmanpaşa
70 TL
Dijital Baskılı Kaymaz Tabanlı Halı
11 Şubat
Türkiye-İstanbul - Avrupa-Gaziosmanpaşa
70 TL
Runner ve supla
Runner ve supla Türkiye-Ankara-Yenimahalle
125 TL
Runner ve supla
11 Şubat
Türkiye-Ankara-Yenimahalle
125 TL
Runner ve supla
Runner ve supla Türkiye-Ankara-Yenimahalle
125 TL
Runner ve supla
11 Şubat
Türkiye-Ankara-Yenimahalle
125 TL
Runner ve supla
Runner ve supla Türkiye-Ankara-Yenimahalle
125 TL
Runner ve supla
11 Şubat
Türkiye-Ankara-Yenimahalle
125 TL
Yastık Kılıfı Kilim
Yastık Kılıfı Kilim Türkiye-Antalya-Konyaaltı
70 TL
Yastık Kılıfı Kilim
11 Şubat
Türkiye-Antalya-Konyaaltı
70 TL

Ev Tekstili

Evlerin dekorasyon işlemleri yapılmaya devam ederken tekstil ürünlerinin varlığı oldukça önemli bir faktördür. Ev tekstil ürünleri denildiği zaman birçok farklı aksesuar düşünülür. Bu ürünlerden en bilinen malzemelerden bir tanesi ise; hiç kuşkusuz yorgan ve pike tarzı ürünler olarak bilinir. Yatak ve yorganların farklı desenlerde malzemelerle kapatılıyor olması odaların farklı ve güzel bir görünüm elde etmesine yardımcı olacak faktörlerden bir tanesi olarak bilinir. Bu nedenle ürünlerin, birçok farklı internet sitesinde satışa sunulmaya devam ettiği de verilen bilgiler arasında yer alır. Bu kategori içerisine dahil edilen bütün ürünler, hemen hemen ev eşyaları satan mağazaların hepsinde satılmaya da devam eder. Sektörden.com sitesinde ev tekstili ürünleri veya ev ve araba gibi farklı ürünler satmak istiyorsanız kolay bir biçimde sınırsız sayıda ilan oluşturabilirsiniz. Mobilyalarınızın tamamlayıcıları olan ev tekstili ürünleri evinizin dekorasyonunda büyük rol oynamaktadır. Ev tekstili kategorisi altında; Banyo, Halı & Kilim, Perde & Tül, Koltuk Örtüsü, Kumaş & İplik, Nevresim & Uyku Seti, Örtü, Yastık & Minder, Yatak Örtüsü, Yorgan & Battaniye gibi çok çeşitli ürün grupları bulunur. Salonunuz için yaptığınız dekorasyonu diğer odalar ile birleştirdiğinizde evinizde güzel bir uyum yakalarsınız. Mutfak ve banyo ürünlerinde kullanacağınız ev tekstili ürünleri bunların başında gelir. Banyo havluları, el havluları, bornozlar, vücut havluları gibi ürünleri ev dekorasyonunuza uygun, kendi zevk ve tercihlerinize göre olarak seçebilirsiniz. Banyoda kullanacağınız halı ve paspaslar da dekorasyonun tamamlayıcı ve vaz geçilmez parçalarını oluşturuyor. Mutfak için kullanacağınız halılar, perdeler, mutfakta kullanacağınız tekstil ürünleri; önlük, fırın eldiveni, mutfak önlüğü gibi size kolaylık sağlayan ürünleri mutfağınızda tercih edebilirsiniz. Evinizin tüm odaları için çeşitli marka ve modellerde olan ev tekstil ürünlerini Sektorden.com’da bulabilirsiniz.
 

Nevresim ve Uyku Setleri

Ev tekstili ürünleri evi daha yaşanılır kılan geniş ürün yelpazesine sahiptir. İlk akla gelen ürün gruplarından biri yatak odası ürünleri oluyor. Yatağınızı en güzel şekilde dizayn etmenizi sağlayacak yatak örtüleri, nevresim takımları, yorganlar ve battaniyeler ev tekstili kategorisi altında size sunuluyor. Çocuklarınızın ilgisini çekecek nevresim takımlarıyla onları mutlu edebilirsiniz. Sevdikleri karakterlerin basılı olduğu nevresim takımlarıyla odalarında daha mutlu zaman geçirmelerini sağlayabilirsiniz.
 

Halı Modelleri

Ev tekstli kategorisi altında önemli bir ürün olan halılar, uzun yıllardır kullanılan ve hayatımızda geleneksel yeri olan ürünlerdir. Türk evlerinin vaz geçilmezi halı; dokuma, baskı, modern, nostaljik gibi çeşitli model ve materyalden oluşur. Son zamanlarda eskiye dönüş trendi ile modern ev dekorasyonları da geleneksel halılarla tarzını tamamlamaya başladı. Dekorasyonda kullanacağınız dengeli ve zıt parçalar ile çok farklı bir ev stiline sahip olabilirsiniz.
 

Perde ve Tül

Ev dekorasyonunu tamamlarken kullanacağınız bir diğer önemli ürün perde ve tüllerdir. Her odada kullanılan tül ve perde modelleri çeşitli marka ve modellerde satışa sunulmaktadır. Perde ve tül seçimi yaparken kumaşın, dokusunun ve renklerinin kullanacağınız odanın tasarımına uygun olduğuna dikkat etmelisiniz. Farklı uzunlukta ve modellerde bulunan perde ve tüller evlerin dekorasyonunda vaz geçilmez parçalar arasında yer alıyor.
 

Koltuk Örtüleri

Ev tekstili ürünleri arasında özellikle salon tasarımı için farklı renk ve modellerde çok geniş bir ürün yelpazesi yer alıyor. Koltuk örtüleri, yastıklar, minderler, koltuk şalları, kutular farklı renk ve materyallerde karşımıza çıkıyor. Bu ürünler ile salonunuzun dekorasyonunda çok büyük değişiklikler sağlamanız mümkün oluyor. Örneğin eski bir koltuğunuzu atmak yerine yeni koltuk örtüsü ve farklı yastıklar ile salonunuzun havasını değiştirebilirsiniz. Zıt renkler kullanarak salonunuzda imza parçalar yakalayabilirsiniz.
 

Ev Tekstili Ürünleri Fiyatları

Ev tekstili ürünleri fiyatları da oldukça uygundur. Ancak markalı ürünlerin diğerlerine göre daha pahalı satılmaya devam ettiği de dikkatlerden kaçmaz. Ev tekstili ürünleri konusunda hizmet vermeye devam eden firmaların büyük bir kısmı, zaman zaman çeşitli indirimler yaparak dikkat çekmeye de devam eder. Durum böyle olunca, yeni evlenen çiftler ve evlerine yeni bir dekorasyon yapmak isteyen kişilerin büyük bir kısmı da ev tekstil ürünleri satın alarak farklı dekorlar yapmaya özen gösterirler. Üstelik ürünlerin fiyatları, internet üzerinden sık sık indirime girmeye de devam eder. Durum böyle olunca, birçok insan mağazalardan alışveriş yapmak yerine internet üzerinden alışveriş yapmaya da devam eder.
 

Ev Tekstili Ürünleri Seçerken Dikkat Edilmesi Gerekenler

Ev tekstili ürünleri seçerken dikkat edilmesi gerekenler söz konusu olduğu zaman, özellikle dikkat edilmesi ve özen gösterilmesi gereken herhangi bir durum yoktur. Ev tekstili ürünleri, tamamen kişinin kendi zevkine özel olarak seçilmeye devam ettiği için, kişiler diledikleri bütün ürünleri satın alma şansı da elde ederler. Ev tekstili ürünleri satmaya devam eden kişiler, internet üzerinden yaptığı kampanyaları çoğaltarak, zaman zaman 1 alana 1 bedava kampanyaları düzenlemeye de devam ederler. Bu sayede alışveriş yapan kişilerin, karlı olduğu da gözlerden kaçmamış ve yorumlarla da desteklenmiştir. Üstelik gönderilen ürünlerin değişim kartları da ürün içeriklerinde mevcuttur.
Anasayfa Kategoriler İlanlar Ücretsiz İlan Verenler
Popüler Kategoriler