Seçili Kategoriler
Görünüm
Filtre

Filtre

Kelime
Adres
Fiyat Aralığı
TL
USD
EUR
GBP
Toplu Satış
Adet
Durumu
Kimden
Dış Ticaret
Temizle
İlan Başlığı İlan Tarihi Adres Fiyat
Mutfak dolabı
Mutfak dolabı Türkiye-İstanbul - Avrupa-Esenyurt
1,000 TL
Mutfak dolabı
20 Şubat
Türkiye-İstanbul - Avrupa-Esenyurt
1,000 TL
Hazir mutfak dolaplari
Hazir mutfak dolaplari Türkiye-Van-Çaldıran
1,950 TL
Hazir mutfak dolaplari
11 Şubat
Türkiye-Van-Çaldıran
1,950 TL
Köşe koltuk
Köşe koltuk Türkiye-İstanbul - Anadolu-Ataşehir
800 TL
Köşe koltuk
11 Şubat
Türkiye-İstanbul - Anadolu-Ataşehir
800 TL
Ekmek Dolapları Talep Ediyoruz Fiyat Tekliflerinizi Bekliyoruz
Ekmek Dolapları Talep Ediyoruz Fiyat Tekliflerinizi Bekliyoruz Türkiye-İstanbul - Anadolu-Sancaktepe
1 TL
Ekmek Dolapları Talep Ediyoruz Fiyat Tekliflerinizi Bekliyoruz
11 Şubat
Türkiye-İstanbul - Anadolu-Sancaktepe
1 TL
Curve yatak odası takımı
Curve yatak odası takımı Türkiye-Bursa-İnegöl
25,000 TL
Curve yatak odası takımı
11 Şubat
Türkiye-Bursa-İnegöl
25,000 TL
Cemre yatak odası takımı
Cemre yatak odası takımı Türkiye-Bursa-İnegöl
20,000 TL
Cemre yatak odası takımı
11 Şubat
Türkiye-Bursa-İnegöl
20,000 TL

Mobilya

Mobilya yaşam alanlarının en önemli ürünlerini oluşturur. Evlerde ve ofislerde kullanılmak üzere üretilen birçok marka ve modelde ürünler bulmak mümkündür. Hem evlerin hem de iş yerlerinin olmazsa olmaz eşyaları, hiç kuşkusuz mobilyalardır. Özellikle de oturma takımları, hemen hemen bütün evlerde ve iş yerlerinde bulunmaya devam eder. Özellikle de bulundukları ortamın ruhunu değiştiren mobilyalar, görünüm açısından da oldukça büyük bir fark yaratmaya devam eder. Bu nedenle mobilya satın alınırken özverili olunmasında fayda vardır. Üstelik mobilya denildiği zaman akıllara oldukça büyük bir kategori gelir. Örneğin; evlerde ya da iş yerlerinde bulunan yemek masaları da mobilya olarak geçmeye devam eder. Durum böyle olunca, sektörde hizmet vermekte olan iş yerlerinin ve internet sitelerinin sayısı da günden güne artış göstermeye devam eder. Üstelik internet sitelerinde bulunan modeller daha fazla çeşide de sahiptir. İstediğiniz boyutlarda, klasik ve modern seçenekleri ile zevkinize en uygun ürünleri mobilya kategorisi altında bulabilirsiniz. Mobilya kategorisi altında; Çocuk & Genç Odası, Mutfak, Oturma Odası & Salon, Yatak Odası, Yemek Odası ve Tamamlayıcı Ürünler bulunur. Bu kategorilerde ise; Koltuk, sehpa, masa, sandalye, kanepe, karyola, bebek yatağı, gardırop, sehpa, kütüphane ve çalışma masası gibi ürünler bulunur.
 

Oturma Odası & Salon

En çok vakit geçirilen yaşam alanlarından biri olan salonlara özel üretilen ürünler odanın dekorasyonunda oldukça önemli parçalardır. Televizyon sehpaları, koltuklar, büfeler, kanepeler, orta sehpalar, yan sehpalar, yemek masaları, sandalyeler, puflar, salonlarda yer alan başlıca mobilyalar arasındadır. Klasik ve modern tasarımlara sahip bu ürünleri zevk ve ihtiyaçlarınıza göre tercih edebilirsiniz.
 

Yatak Odası

Yatak odasında hem rahat hem modern tasarımlara sahip mobilyalar üreticileri tarafından kullanıcılarına sunulmaktadır. Yatak odanız için çok sayıda renk ve model seçeneğinden yararlanabilirsiniz. Karyolalar, komodinler, tuvalet masaları, gardıroplar ve daha birçok ürünle odayı hayallerinizdeki haline getirebilirsiniz. İster açık tonlarda isterseniz koyu tonlarda mobilya seçimi yapabilirsiniz. Farklı marka ve modelde yüzlerce ürünü inceleyebilirsiniz. Kişisel zevklerinizi yansıtan ürünler renk ve tercihlerinize uygun olanları kolayca seçebilirsiniz.
 

Çocuk & Genç Odası

Çocuklarınız için tasarlayacağınız odaları, onların zevk ve tercihlerine uygun olarak oluşturabilirsiniz. Yüzlerce renk ve modelde geniş ürün yelpazesine sahip bu kategori içerisinde; arabalı yataklardan çizgi film karakterlerine kadar tasarım harikası mobilyalar bulabilirsiniz. Mobilya takımları çocuklarınızın gelişiminde büyük rol oynar. Odasında vakit geçirmeyi seven çocuklarınız gelişmiş hayal gücüne sahip olarak yetişir. Daha sonrası için tercih edeceğiniz genç odaları; kütüphaneler, çalışma masaları, gardroplar ve yataklar çocuğunuzun yetişkinlik dönemi için onu en iyi şekilde hazırlayacak ve ders çalışma verimliliğini de bir o kadar arttıracaktır.
 

Mutfak

Evlerin vazgeçilmez alanlarından olan mutfaklar uzun vakitler geçirdiğimiz yaşam alanlarımız arasındadır. Mutfağınızda yapacağınız dekorasyon daha keyifli vakitler geçirmenizi sağlayacaktır. Mutfak kategorisi altında bulabileceğiniz ürünler; Hazır Mutfak, Köşe Takımı, Masa Takımı, Mutfak Dolabı, Mutfak Masası, Raf, Sandalye, Servis Arabası gibi geniş ürün yelpazesine sahip modelleri bulabilirsiniz. Kendi zevk ve tercihlerinize uygun yüzlerce ürünü Sektörden.com’da bulabilirsiniz.
 

Mobilya Fiyatları

Yeni bir başlangıç yaparak evini en baştan dizayn etmek isteyen kişilerin büyük bir kısmı da mobilya fiyatları konusunda detaylı araştırmalar yapmaya devam eder. Mobilya fiyatları ise; ürünlerin yapısına ve cinsine göre değişiklik göstermeye devam eder. Üstelik daha öncelerde yüksek fiyat aralıklarında satılmaya devam eden birçok mobilya ürünlerinin internet üzerinden daha uygun fiyatlarda satışa sunulmaya devam ettiği verilen bilgiler arasında yer alır. Ürünlerin fiyatında belirgin bir düşüşün yaşanmasındaki temel neden ise; internet alışverişlerinin günden güne yaygınlaşmaya başlamasından dolayı da kaynaklanır. Çünkü internet üzerinde yapılan kampanyaların büyük bir kısmı, mağazalardan çok daha fazladır.
 

Mobilya Seçerken Dikkat Edilmesi Gerekenler

Mobilya seçerken dikkat edilmesi gerekenler oldukça önemlidir. Örneğin; mobilyaların satın alınacağı ortamlar oldukça önemlidir. Bununla beraber satın alınacak olan ürünlerin renkleri ve cinsleri de büyük bir önem taşır. Bunun sebebi ise; mobilyaların kişinin ruhunu yansıtıyor olmasından da kaynaklanır. Aynı zamanda, farklı mobilya tasarımlarını kişiye özel yaparak satışa sunmaya devam eden internet sitelerinin ve mağazaların sayısı da bir hayli fazladır. Bu sayede internet alışverişleri de bir hayli artış gösterir. Üstelik ürünlerde herhangi bir problem olduğu tespit edildiği takdirde, ürünün satın alındığı siteye iade edilmesi ve harcanan paranın geri alınması da mümkündür.
Anasayfa Kategoriler İlanlar Ücretsiz İlan Verenler
Popüler Kategoriler