Ev Tekstili 0 ilan bulundu

Ücretsiz İlan Ver
İlan Başlığı İlan Başlığı İlan Tarihi Ülke/İl/İlçe Fiyat

Anne, Bebek Ev Tekstili

Bebekler doğduktan itibaren ihtiyaçlarını da beraberinde getiriyor. Bebeklerin huzurlu ve mutlu olması için kullandığınız tekstil ürünleri önem taşır. Onlar için özel tasarlanan geniş renk ve model seçeneklerine sahip ev tekstili ürünleri aileler tarafından sıkça tercih ediliyor. Bebek odalarında kullanılan ev tekstili ürünleri bebeğin konforu ve ihtiyacına uygun olarak gruplara ayrılıyor. Bebekler için hazırlanan ev tekstili kategorisi altında Uyku Seti, Nevresim Takımları, Yatak, Battaniye, Yastık, Yorgan, Pike & Pike Takımı, Alez, Çarşaf, Oyun Halısı, Cibinlik, Kirli Torbası gibi ürün grupları yer almaktadır.

 

Bebek Odası Tekstil Ürünleri

Bebek odaları için üretilen tekstil ürünleri model ve içerik yönünden oldukça zengindir. Bebek odasının şık görünmesini isteyen ebeveynler için her tarza uygun model seçenekleri bulunmaktadır. Rengarenk ve canlı tekstil ürünleri ile bebeğinizin daha mutlu bir alana sahip olmasını sağlayabilirsiniz. Uyku setlerinden nevresimlere, yastık ve yorganlardan pike takımlarına, oyun halısından oyun havuzlarına kadar geniş ürün skalasına sahip ev tekstili kategorisinde ihtiyacınıza ve tarzınıza uygun ürünleri alabilirsiniz.

 

Bebek Odası Tekstil Ürünleri ve Özellikleri

Farklı ürün gruplarına ayrılmış bebek odası tekstil ürünlerinin farklı özellikleri vardır. Çeşitli materyallerden üretilen sünger yataklar çok tercih edilen ürünlerden biridir. Bu yatak modelinde kullanılan süngerin kalitesi çok önemlidir. Delikli yapısıyla hava alabilen lateks yataklar ise orta sertliğe sahip konforlu yatak modellerindendir. Bebek yatakları genelde standart ölçülere sahip olup bebeğin yaşına göre satılan modelleri de bulunmaktadır. İhtiyacınıza uygun ürünleri sayfamızda bulabilirsiniz.

 

Bebek Odası Tekstili Fiyatları

Bebek odası tekstil ürünleri arasında olan bu çeşitlilik fiyatları etkileyen önemli bir etken olarak öne çıkıyor. Alacağınız ürünün markası, modeli, ölçüsü, üretiminde kullanılan materyal ve diğer tüm etkenler ürün fiyatlarını etkilemektedir. Aldığınız ürünlerin kalitesi ve dayanıklılığı genelde markayla ilgili olmaktadır. Bilinen tekstil markalarında kullanılan kaliteli materyaller ürünlerin daha uzun ömürlü olmasını sağlar. Sayfamızda her bütçeye uygun ürünler bulmak mümkündür. Bebek odası tekstil ürünlerini Sektorden.com’un ev tekstili kategorisinde bulabilirsiniz

 

Bebek Tekstil Ürünü Seçiminde Dikkat Edilmesi Gerekenler

Bebek odası tekstil ürünlerinde seçim yaparken dikkat etmeniz gereken çok fazla nokta vardır. İlk dikkat edilmesi gereken konu bebeğinizin yaşıdır. Yaş gruplarına göre üretilen pek çok ürün vardır. Özellikle bebek yatağı seçiminde yaş faktörü çok önemlidir. Yeni doğanlar için bebek yatakları alınırken, 6 aylık olan bebeklerde daha büyük ölçülerde yataklar seçilmelidir. Tekstil ürünlerini alırken yapacağınız renk seçimi de bir o kadar önemlidir. Renk ve model seçimi bebeğin psikolojisini ve gelişimini etkiler. Ayrıca alacağınız ürünlerin bebek anotimisine uygun ve konfor sağlayan ürünler olması önemlidir. Sağlık sorunları olan bebekler için alerjenik formüller içeren ürünlerin alınması önerilmektedir.