Ferrari

aramanız için 0 ilan bulundu.
Seçili Kategoriler
Görünüm
Filtre

Filtre

Kelime
Adres
Fiyat Aralığı
TL
USD
EUR
GBP
Yakıt
Vites
Kasa Tipi
Motor Gücü
Motor Hacmi
Çekiş
Renk
Model
KM
Durumu
Model Yılı
Takas
Temizle
İlan Başlığı İlan Tarihi Adres Fiyat

Ferrari İlanları

Otomobiller, her gün milyonlarca kullanıcının, seyahat etmek için ilk tercihlerdendir. Otomobiller, günümüzde gelişen teknolojilerle birlikte, giderek daha konforlu, daha yüksek performanslı, daha uygun ve çevreye daha duyarlı hale gelir. Ferrari 1929 yılında Enzo Ferrari tarafından kurulmuş İtalyan bir otomobil üreticisidir. Yıllardır Ferrari firması tarafından üretilmiş olan sayısız model ve otomobil, konforlu ve yüksek performanslı yapılarıyla kullanıcıların beğenisini kazanmıştır. Ferrari araçları, kendilerine özgü bir tasarım geleneğiyle üretilir. Ferrari firmasının üretmiş olduğu araçlarda sıklıkla kullandığı kırmızı renk, artık firmanın imza rengi haline gelmiştir. Firma bir yarış takımı olarak kurulduğu için günümüzde birçok motor sporu alanında kendi ürettikleri araçlarla yarışır. Siz de satmak istediğiniz otomobili, Sektörden.com üzerinden açacağınız sayısız ilanla, birçok kullanıcıya ulaştırabilirsiniz. Bununla birlikte, Sektörden.com üzerinden açacağınız bütün ilanlarda satış komisyonu oranlarını da siz belirlersiniz.

Ferrari Fiyatları

Ferrari firması, ultra lüks spor araçlar üretmesiyle ün kazanmış bir firmadır. Bununla birlikte, Ferrari markası altında piyasaya sürülen birçok günlük kullanıma araç modeli de bulunur. Bu modellerin fiyatları geniş bir aralıkta değişiklik gösterir. Bu fiyat değişikliğinin sebeplerinden biri üretilen araçların sahip olduğu farklı motorlardır. Daha yüksek motor gücü ve tork üreten motorlara sahip araçlar daha yüksek fiyatlardan satışa sunulur. Piyasada bulunan araçların sundukları sürüş konforu da fiyatları etkiler. Bununla birlikte aracın üretildiği sene ve yaptığı kilometre miktarı da fiyat üzerine etki eder. Daha eski ve daha çok yol yapmış araçların fiyatları daha uygun olacaktır.

Ferrari Seçiminde Dikkat Edilmesi Gerekenler

Otomobil seçiminde, sonradan problemler yaşamamak için, dikkat edilmesi gereken bazı konular bulunur. Bu konulardan biri alacağınız araç modelinin sahip olduğu motor gücüdür. Daha yüksek motor gücüne sahip araçlar daha yüksek performanslar sunabilirler. Bununla birlikte eğer manuel vites araç sürerken zorlanıyorsanız, otomatik vites bir araç tercih edebilirsiniz. Alacağınız aracın trafiğe çıkış yılı ve yaptığı kilometre miktarı da önemli bir konudur. Bu sebeple bu iki konuyu da göz önünde bulundurabilirsiniz. Satışa sunulan aracın plaka sorgusunu yaparak daha önce bir kazaya karışıp karışmadığını da öğrenebilirsiniz.
Anasayfa Kategoriler İlanlar Ücretsiz İlan Verenler
Popüler Kategoriler