Seçili Kategoriler
Görünüm
Filtre

Filtre

Kelime
Adres
Fiyat Aralığı
TL
USD
EUR
GBP
Dış Ticaret
Toplu Satış
Adet
Durumu
Temizle
İlan Başlığı İlan Tarihi Adres Fiyat

Gizli Kamera

Kameralar, uzun yıllardır bir görüntüyü kaydetmek isteyen kullanıcıların sıklıkla tercih ettiği ürünlerdir. Bu ürünler; uzun süreli kayıtlar alabilmeleri ve yüksek hafıza boyutlarıyla birçok kullanıcının beğenisini kazanmıştır. Bununla birlikte, birçok işletmede ve evde güvenlik ciddi bir sorundur. Birçok kullanıcı, güvenlik endişelerini gidermek ve korumak istedikleri şeyleri, sürekli kayıt altında tutabilmek için kameralardan faydalanır. Gizli kamera ürünleri, güvenlik kaygısı taşıyan birçok kullanıcı tarafından ev ve işyerlerini kayıt almak amacıyla tercih edilir. Bu ürünlerin dikkat çekmeyen ve görünmez yapıları, bu ürünleri bu iş için iyi bir tercih haline getirir. Birçok farklı modelde üretilmiş olan gizli kameralar, birçok farklı ev eşyasının içine gizlenmiş halde de satışa sunulurlar. Bu ürünlerin fark edilme ihtimalleri daha düşüktür. Siz de Sektörden.com üzerinden açacağınız sınırsız ilanlar sayesinde, satmak istediğiniz ürünü, birçok kullanıcıya ulaştırabilirsiniz. Sektörden.com üzerinden açacağınız ilanlardaki, satış komisyonu oranlarını da siz belirleyebilirsiniz.

Gizli Kamera Fiyatları

Gizli kameralar, farklı tasarımlarda, boyutlarda ve görüntü kalitelerinde satışa sunulurlar. Farklı özelliklere sahip bu gizli kameraların fiyatları da birbirlerinde farklı olur. Gizli kamera fiyatlarını etkileyen önemli özelliklerden birisi, alacağınız kameranın görüntü kaydetme kalitesidir. Daha kaliteli görüntüler kaydedebilen gizli kameralar, daha yüksek fiyatlardan satılır. Bununla birlikte, bazı gizli kameraların ses kaydedebilme özellikleri bulunur. Bu kameraların kaydedecekleri seslerin kalitesi de fiyatları etkiler. Gizli kameralar birçok farklı eşyanın içerisine yerleştirilebilir. Bir ev eşyası içerisi gizlenmiş olarak satılan gizli kameraların fiyatları, diğerlerine göre daha yüksek olacaktır.

Gizli Kamera Seçiminde Dikkat Edilmesi Gerekenler

Eğer siz de evinizi, iş yerinizi veya çocuğunuzu korumak için bir gizli kamera seçecekseniz, dikkat etmeniz gereken bazı unsurlar bulunur. Bunlardan biri, alacağınız gizli kameranın video ve ses kaydetme kalitesidir. Daha yüksek kaliteli ses ve video kaydeden ürünlerle daha iyi görüntüler yakalayabilirsiniz. Ayrıca gizli kameranın fark edilmesinin daha zor olmasını istiyorsanız, farklı ev eşyalarının içerisine yerleştirilerek satılan gizli kameralardan birini tercih edebilirsiniz. Bunun yanında alacağınız video kameranın, wifi üzerinden anlık izlenebilir oluşu da işinizi kolaylaştıracaktır. 
Anasayfa Kategoriler İlanlar Ücretsiz İlan Verenler
Popüler Kategoriler