Seçili Kategoriler
Görünüm
Filtre

Filtre

Kelime
Adres
Fiyat Aralığı
TL
USD
EUR
GBP
Model
Tescil Durumu
Hasar Sebebi
Satış Durumu
KM
Model Yılı
Takas
Temizle
İlan Başlığı İlan Tarihi Adres Fiyat

Hasarlı İsuzu SUV & Pickup & Arazi Aracı İlanları

Her gün binlerce yeni otomobil satılarak, sahipleri tarafından trafiğe çıkartılırlar. Otomobillerin, bir yerden bir yere seyahat etme konusunda hızlı, kolay ve sürdürülebilir yapıları, otomobillerin bu kadar sık tercih edilmesinin en büyük sebepleridir. SUV, pickup ve arazi araçları, bu otomobiller arasından zor koşullarda yüksek performans vermeleri sebebiyle farklılık gösterir. Milyonlarca aracın aynı anda trafikte bulunması, yaşanacak olan trafik kazalarının kaçınılmaz duruma gelmesine sebep olur. Bu kazalara karışan araçlar, hasarlı kategorisinde sahipleri tarafından satışa sunulurlar. İsuzu firması, kurulduğu 1937 yılından bu yana ürettiği birçok farklı model araçla kullanıcılarının beğenisini kazanmış, bir Japon otomobil üreticisidir. Hasarlı İsuzu SUV & pickup & arazi aracı modellerinin dayanıklı, kaliteli ve uygun fiyatlı yapıları bu ürünlere olan ilgiyi sürekli olarak arttırır. Siz de Sektörden.com üzerinden satmak istediğiniz ürünü, sınırsız sayıda ilan açarak satışa sunabilirsiniz. Sektörden.com üzerinden açacağınız ilanların satış komisyonu oranlarını belirlemek de sizin elinizdedir.

Hasarlı İsuzu SUV & Pickup & Arazi Aracı Fiyatları

İsuzu firması, ürettikleri otomobilleri farklı modellerde piyasaya sunarlar. Bu modeller, içerilerinde farklı motorlar ve özellikler barındırırlar. Bu sebeple, bu otomobillerin fiyatları da birbirlerinden farklıdır. Hasarlı otomobiller arasında ise fiyat farkını belirleyen yegane etken, aracın aldığı hasar miktarıdır. Eğer aracın yürüyen aksanı ve motoru yüksek hasarlar almamışsa, bu aracın fiyatı daha yüksek olacaktır. Aynı zamanda, aracın değişen parça sayısının az olması da fiyatı yükseltir. Bununla birlikte eğer hasarlı olan araç tamir edilerek piyasaya sunulmuş ise fiyata bu tamir masrafı da eklenecektir.

Hasarlı İsuzu SUV & Pickup & Arazi Aracı Seçiminde Dikkat Edilmesi Gerekenler

Hasarlı araç seçimi, bazı kullanıcılar için zor ve dikkat edilmesi gereken bir iş olarak görülür. Hasarlı bir araç alırken dikkat etmeniz gereken hususların başında, aracın almış olduğu hasar miktarı gelir. Daha uzun süreli tamir süreleri ve daha masraflı tamiratlar istemiyorsanız yürüyen aksanında ve motorunda hasar olmayan araçları tercih edebilirsiniz. Bununla birlikte alacağınız modelin detaylı bilgilerini araştırarak aracın sizin ihtiyaçlarınıza uygun bir araç olduğundan da emin olabilirsiniz.
Anasayfa Kategoriler İlanlar Ücretsiz İlan Verenler
Popüler Kategoriler