Seçili Kategoriler
Görünüm
Filtre

Filtre

Kelime
Adres
Fiyat Aralığı
TL
USD
EUR
GBP
Model
Tescil Durumu
Hasar Sebebi
Satış Durumu
KM
Model Yılı
Takas
Temizle
İlan Başlığı İlan Tarihi Adres Fiyat

Hasarlı Nissan SUV & Pickup & Arazi Aracı İlanları

Hasar kaydına sahip olan araçlar diğer araçlara göre daha düşük fiyatlara sahiptir. Nissan markası suv, pickup ve arazi araç modelleri ile birçok kullanıcının dikkatini çeker. Geniş ürün çeşitliliğine sahip olan Nissan birçok kullanıcının ihtiyacına uyum sağlayacak pek çok model seçeneği sunar. Model türlerine göre araçların sahipn oldukları donanım ve özellikleri birbirinden farklıdır. Çeşitli kazalara karışarak hasar alan araçlar hasarlı araç olarak kaydedilir. Hasarlı araçlar gerekli tamir işlemleri yapıldıktan sonra veya hasarlı olarak satışa sunulur. Hasarlı araç almak isteyen kişiler tamir işlemi  gerçekleşmiş ve hasarlı olarak satın alabilir. Nissan markasına ait  Suv, pickup ve arazi araçları kaporta, cam, boya, iç aksam ve tampon gibi çeşitli hasar kayıtlarına sahip olan birçok araç ilanına sahiptir. Sektörden.com adresinde birçok hasarlı Nissan suv, pickup ve arazi aracı ilanına ulaşabilirsiniz. Kendi belirleyeceğiz komisyon oranları ile kendi ilanlarınızı oluşturarak geniş kitlelere ulaşabilirsiniz.
 

Hasarlı Nissan SUV & Pickup & Arazi Aracı Fiyatları

Çeşitli kazalara karışmış ve hasar almış araçlar hasarlı  olarak nitelendirilir. Hasar araç fiyatlarının belirmesini etkileyen birçok unsur yer alır. Araçlar gereekli tamirat işlemleri yapılarak veya hasarlı şekilde satışa sunulabilir. Hasarlı Nissan araç almak isteyen kişiler için çeşitli fiyat seçeneklerine sahip birçok ilan yer alır. Kullanıcılar bütçelerine uygun pek çok modeli kolayca bulabilir. Araç fiyatları belirlenirken araçta yer alan hasar durumuna göre fiyatlandırma yapılır. Hafif hasara sahip olan araçların fiyatları daha yüksek olurken, ağır hasara sahip olan araçların fiyatları daha düşük olabilir. Araçların airbag açması, şasesinin aldığı zararlar ve araç tavanlarında yer alan ağır hasarlar araç fiyatların düşmesine neden olur. Ayrıca araç fiyatlarını etkileyen diğer unsurlar ise; yaş, model, kilometre, motor büyüklüğü, yakıt türü gibi unsurlardır.
 

Hasarlı Nissan SUV & Pickup & Arazi Aracı Seçiminde Dikkat Edilmesi Gerekenler 

Hasarlı Nissan marka araç almak isteyen kişiler araç seçimi yaparken araçların sahip olduğu hasar durumlarına dikkat etmelidir. Farklı oranlarda hasara sahip olan pek çok araç ilanı vardır. Hasarlı araç satın almak isteyenler araçların hasar durumlarını incelemelidir. Bazı ilanlarda hasar alan araçları gerekli tamirat işleri yapılmıştır. Hasarlı araç alırken gerekli tamir ve onarım işlemlerini alıcısının yapacağı pek çok ilanı da bulabilirsiniz. Nissan markası kullanıcı ihtiyaçlarına uygun birçok model seçeneği sunar. Nissan Suv, pickup ve arazi araçları farklı model seçenekleri ile her zevke uygun araç sunar. Araç seçimi yaparken kullanıcılar, araçların sahip olduğu model, yaşı, yakıt türü ve tüketimi gibi özelliklere dikkat etmelidir.
Anasayfa Kategoriler İlanlar Ücretsiz İlan Verenler
Popüler Kategoriler