Seçili Kategoriler
Görünüm
Filtre

Filtre

Kelime
Adres
Fiyat Aralığı
TL
USD
EUR
GBP
Model
Tescil Durumu
Hasar Sebebi
Satış Durumu
KM
Model Yılı
Takas
Temizle
İlan Başlığı İlan Tarihi Adres Fiyat

Hasarlı Toyota SUV & Pickup & Arazi Aracı İlanları

Hasarlı araç kategorisi altında, trafikte yaşadıkları kazalardan hasar almış araçlar bulunur. Bu araçlar, sahipleri tarafından tamir edilerek satışa sunuldukları gibi mevcut hasar durumuyla satışa sunulan da birçok araç bulunur. SUV, pickup ve arazi araçları, yüksek taban yapıları ve yüksek çekiş güçleriyle birçok zorlu yollarda gitmeyi seven kullanıcılar tarafından tercih edilirler. Toyota firması kurulduğu 1937 yılından bu yana, sayısız farklı model ve özelliklere sahip aracı satışa sunmuş bir Japon otomobil üreticisidir. Toyota marka araçların güvenilir, kaliteli ve dayanıklı yapıları, birçok kullanıcının hasarlı Toyota SUV & pickup & arazi aracı modellerini seçmesini sağlar. Siz de satmak istediğiniz her türlü ürünü, Sektörden.com’un sunduğu sınırsız ilan açma imkanıyla birlikte satışa sunabilirsiniz. Sektörden.com üzerinde açacağınız ilanlardaki satış komisyonu oranlarını belirlemek de sizin elinizdedir.

Hasarlı Toyota SUV & Pickup & Arazi Aracı Fiyatları

Toyota firması birçok farklı özellik ve modele sahip araçlarını, farklı fiyatlarla satışa sunar. Bu sebeple, hasarlı Toyota araçlarında fiyatları birbirlerinden farklıdır. Bu fiyat farklılıkların bir başka nedeni ise araçların yaptıkları kaza sırasında aldıkları hasar derecesidir. Daha ağır hasarlar almış ve daha yüksek tamir masrafları gerektiren araçlar daha uygun fiyatlarla satışa sunulurlar. Bununla birlikte satılacak olan araç modelinin sahip olduğu motor gücü ve sunduğu sürüş konforu fiyatı belirleyen faktörlerdendir. Ayrıca satılacak araç, eğer piyasaya yeni çıkmış ve az yol kat etmiş bir araçsa fiyatı da daha yüksek olacaktır.

Hasarlı Toyota SUV & Pickup & Arazi Aracı Seçiminde Dikkat Edilmesi Gerekenler

Hasarlı bir araç seçerken dikkat edilmesi gereken birçok konu bulunur. Bu konuların başında, alacağınız aracın ne kadar ağır bir hasara sahip olduğu gelir. Daha yüksek hasar görmüş araçlar, trafiğe dönmeden önce daha uzun ve yüksek maliyetli bir tamir işlemi gerektirebilirler. Bununla birlikte, satışa sunulan araçların sahip oldukları farklı motorlar, o araçların farklı yol koşullarındaki performansını etkileyebilir. Bu sebeple, motor gücü, sizin ihtiyaçlarınız için yeterli olacak bir model araç tercih edebilirsiniz.
Anasayfa Kategoriler İlanlar Ücretsiz İlan Verenler
Popüler Kategoriler