Seçili Kategoriler
Görünüm
Filtre

Filtre

Kelime
Adres
Fiyat Aralığı
TL
USD
EUR
GBP
Tescil Durumu
Hasar Sebebi
Satış Durumu
KM
Model Yılı
Takas
Temizle
İlan Başlığı İlan Tarihi Adres Fiyat

Hasarlı Otomobil İlanları

Otomobiller, dünyanın her köşesindeki birçok kullanıcı tarafından, seyahat etmek amacıyla kullanılır. Otomobillerin bu kadar yaygın ve sık kullanılan araçlar olmaları, kimi zamanlarda yoğun trafiklere sebebiyet yaratır. Bu yoğun trafik alanlarında her gün binlerce kullanıcı, küçük ve büyük kazalar yaşarlar. Bu yaşanan kazalarda otomobiller, belli miktarlarda hasar alırlar. Bunun sonucunda bazı kullanıcılar, bu hasarlı otomobillerini tamir ettirerek veya hasarlı şekilde satmaya karar verir. Birçok kullanıcı, uygun fiyatları sebebiyle bu hasarlı otomobil modellerini tercih ederler. Siz de satmak istediğiniz araç, mülk ve diğer bütün ürünlerinizi, Sektörden.com üzerinden açacağınız sınırsız sayıdaki ilanla satışa çıkartabilirsiniz. Sektörden.com üzerinden açacağınız ilanlardaki satış komisyonu oranlarını belirleme şansı da sizin elinizdedir.

 Hasarlı Otomobil Fiyatları

Hasarlı otomobiller kategorisi altında birçok farklı marka ve modelden farklı özelliklerde araç bulunur. Piyasada bu kadar çok çeşit hasarlı otomobil modelinin bulunması, bu araçların fiyatlarının da belirli bir fiyat aralığında değişmesine yol açar. Bu fiyatları etkileyen önemli hususlardan biri, aracın geçirmiş olduğu kaza sonucunda ne kadar hasar aldığıdır. Yürüyen aksanları hasar görmemiş araçların, sahipleri tarafından daha yüksek fiyatlara satışa sunulduğu görülür. Satışa sunulan bu hasarlı otomobillerin fiyatları üzerindeki bir başka etken, bu araçların modelleridir. Daha yüksek motor gücüne sahip ve daha konforlu sürüşler sunan modellerdeki araçlar, daha yüksek fiyatlara satılır. Bununla birlikte, aracın trafiğe çıktığı yıl ve yaptığı kilometre miktarı da fiyat üzerinde etki sahibidir. Daha yeni ve daha az yol yapmış araçlar genellikle sahipleri tarafından daha yüksek fiyatlara satılır.

Hasarlı Otomobil Seçiminde Dikkat Edilmesi Gerekenler

Hasarlı otomobil seçerken dikkat edilmesi gereken bazı önemli konular bulunur. Aracın yapmış olduğu kaza sonucu almış olduğu hasar, bu önemli konulardan biridir. Bu sebeple hasarlı otomobil almadan önce, seçeceğiniz araçları, deneyimli ve uzman bir ekspertizden geçirip araç hakkında detaylı bir rapor alabilirsiniz. Ayrıca alacağınız aracın, modelinin ne olduğu da hasarlı otomobil alırken önemli konulardandır. Daha zor yol koşullarında kullanmak için bir araç seçerseniz, daha yüksek motor gücüne sahip bir araç tercih edebilirsiniz.
Anasayfa Kategoriler İlanlar Ücretsiz İlan Verenler
Popüler Kategoriler